Анализатор, Риск Анализи, дирекция Финанси - гр. София

Финанси

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извличате и обработвате големи масиви от данни с Oracle SQL и/или MS SQL
  • Разработвате периодични справки, графични презентации, използвайки инструменти на ТSQL заявки, SSIS, SAS, BI и др.
  • Извършвате анализ на данните и предлагате препоръки за предотвратяване на загуби
  • Актуализирате и оптимизирате съществуващи справки
  • Анализирате нови процеси и участвате в реализирането на нови проекти, свързани с дейността на Кредит и Събираемост
  • Участвате в интегрирането на нови продукти и услуги предлагани от компанията
  • Участвате в изготвянето на автоматизирани решения на база информационните потоци
  • Тествате и разработвате контроли за предотвратяване на загуби за VIVACOM

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Висше образование в следните специалности: информационни и телекомуникационни технологии, статистика, математика и информатика
  • Добри познания по SQL и релационни бази данни, PL/SQL
  • Опит в работа с Oracle DB или MSSQL DB, други бази данни
  • Опит и знания за Data Warehousе ще се счита за предимство
  • Познания за Visual Basic, Visual C, Visual C++ ще се считат за предимство
  • Много добра компютърна грамотност - MS Office
  • Добро владеене на английски език
  • Умения за работа в екип и организираност
  • Много добри комуникативни умения и способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме

  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 8.12.2022 г.