Стажант Вътрешен одитор – гр. София

Вътрешен одит

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Вътрешен одит ние търсим мотивиран и готов да учи нови неща кандидат, който да заеме позиция Стажант Вътрешен одитор. Начало на стажа октомври/ноември 2019 г., с продължителност 6 месеца.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Подпомага процеса по извършване на вътрешен одит в компанията

• Съдейства за изготвяне на доклади/презентации от направените проверки на процеси/системи

• Подпомага изготвянето на финансови анализи и оценка на ефективността и рентабилността на компанията

• Съдейства за изготвянето на справки

• Подпомага цялостната дейност на отдела

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

  • Завършен 3-ти курс, специалности Финанси или Счетоводство
  • Отлични умения за работа с MS Office
  • Отлично владеене на английски език
  • Комуникативност, организираност и аналитичност

Ние Ви предлагаме

  • Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
  • Разнообразни допълнителни придобивки

Моля натиснете бутон „Кандидатствай", за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 22 октомври 2019 г.