Специалист Контрол на подземна инфраструктура – гр. София

Фиксиран достъп

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Проучване на възможностите и съгласуване на работни проекти за отдаване на каналната мрежа на Vivacom под наем
  • Издаване на разрешителни за работа след постъпило искане, съобразно процедурите на компанията
  • Контрол и проверка на процесите по полагане, маркиране или неправомерно изтегляне на кабели
  • Актуализиране на документацията и паспортизацията на каналната  мрежа
  • Своевременно откриване на всички слаби места на кабелната мрежа на Vivacom

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше образование, степен бакалавър, специалност „Телекомуникации” или „Информационни технологии“
  • Отлични компютърни познания - MS Office
  • Предимство е познаване на OSS, GIS, AutoCad
  • Добро владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Добри комуникативни умения, инициативност, работа в екип, аналитично мислене, ориентация към практически решения на проблеми и предизвикателства
  • Познаване на ЗУТ
  • Свидетелство за управление на МПС – категория „В”.
  • Възможност за пътувания в страната
  • Опит на сходна позиция ще се счита за предимство

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно застраховане, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография за позицията, не по-късно от 3 май 2024 г.