Инженер Конфигурация и техническа поддръжка – гр. София

Главна техническа дирекция

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Изготвя и изпълнява процедури за конфигурация на мрежови елементи и услуги чрез системите за управление на мрежата в различни мрежови технологии от портфолиото на Виваком
  • Извършва дейности по техническа поддръжка на елементите от безжичните мрежи за достъп в компанията
  • Взаимодейства с останалите звена в компанията, ангажирани с различните нива на поддръжка и със звената, ангажирани с архитектурата на мрежата
  • Участва в тестове, свързани с предоставянето на услуги за мобилната(2/3/4/5G) преносна мрежа и поддържането им
  • Анализира проблемите при предоставяне на услугите в мобилната(2/3/4/5G) преносна мрежа и техническата им поддържка, дава предложения и съдейства за решаването им
  • Взима участие в подобряването на мрежата като съществена част от цикъла за внедряване и поддръжка на мрежата и услугите

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, степен Бакалавър, Специалност Телекомуникации, Информационни технологии или Радиоелектроника
  • Минимум 3 годинии опит на сходна позиция
  • Добро ниво на ползване на Английски език - писмено и говоримо
  • Аналитични умения
  • Работоспособност при динамична и интензивна работа
  • Работа в екип
  • Много добри компютърни умения MSOffice
  • Свидетелство за управление на МПС – кат. B
  • Комуникативни умения

Ние ти предлагаме:

  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещето развитие на компанията
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спртна карта и много други

Начин на кандидатстване:

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 26 януари 2022 г.