Nokia Lumia 920

La Liga

Испанско първенство вече и по VIVACOM TV

 

VIVACOM придоби правата за телевизионно излъчване на всички мачове от испанското футболно първенство - Ла Лига – за следващите три години. 

 

Селта Виго - Алавес…………19.10 …………22:00 ч.   MAX Sport 1  

Реал Мадрид - Леванте ………20.10 …………14.00 ч.   MAX Sport 1 

Валенсия - Леганес…………20.10 …………17.15 ч.   MAX Sport 1 

Виляреал - Атлетико Мадрид…………20.10 …19.30 ч.  MAX Sport 1

Атлетико Мадрид - Бетис…………07.10 ……17.15 ч.   MAX Sport 1  

Севиля - Селта /Виго/ …………07.10 …………19.30 ч.   MAX Sport 1  

Барселона - Севиля…………20.10 …………21:45 ч.   MAX Sport 1  

Ейбар - Атлетико Билбао……21.10 ……17:45 ч.  MAX Sport 1

Уеска - Еспаньол…………21.10 …………19:30 ч.   MAX Sport 1  

Бетис - Валядолид…………21.10 …………21:45 ч.   MAX Sport 1  

 

UEFA Champions League

 

Шефилд Уензди - Мидълсбро 19.10. петък 21:45ч. Nova Sport
Брентфорд - Бристол Сити 20.10. събота 17:00ч. Nova Sport
Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед 20.10. събота 19:30ч. Nova Sport

 

 

Висша лига на Англия и други професионални лиги

 

Първа лига - България
Верея - Ботев Враца 19.10. петък 20:00ч. Diema Sport 
Ботев Пд - Черно море 20.10. събота 17:15ч. Diema Sport
Лудогорец - Левски 20.10. събота 20:00ч. Diema Sport
Дунав - Локомотив Пд 21.10. неделя 17:30ч. Diema Sport
Добруджа - Арда (Кърджали) 21.10. неделя 15:00ч. Diema Sport
ЦСКА София - Етър 1924 21.10. неделя 20:00ч. Diema Sport
Витоша Бистрица - Берое 22.10. понеделник 20:00ч. Diema Sport

Висша лига - Англия

Челси - Манчестър Юнайтед 20.10. събота 14:30ч. Diema Sport 2
Уест Хям - Тотнъм
20.10. събота 17:00ч. Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Ливърпул
20.10. събота 19:30ч. Diema Sport 2
Евертън - Кристъл Палас
21.10. неделя 18:00ч. Diema Sport 2
Арсенал - Лестър
22.10. понеделник 22:00ч. Diema Sport 2

Лига 1 - Франция

Лион – Ним 29.10. петък 22:00ч. Diema Sport 2
Монпелие – Бордо
21.10. неделя 16:00ч. Nova Sport
Сент Етиен – Рен
21.10. неделя 18:00ч. Nova Sport
Ница – Марсилия
21.10. неделя 22:00ч. Nova Sport

Лига Европа и още  първенства

Гледай на живо

Бундеслига - Германия

Антрахт Франкфурт - Фортуна Дюселдорф 19.10. петък 21:30ч. Eurosport 2
Волфсбург - Байерн Мюнхен 20.10. събота 16:30ч. Eurosport 2
Шалке 04 - Вердер 20.10. събота 19:30ч. Eurosport 2
Херта Берлин - Фрайбург 21.10. неделя 16:30ч. Eurosport 2
Борусия Мюнхенгладбах - Майнц 05 21.10. неделя 19:00ч. Eurosport 2

Серия А - Италия

Рома - Спал 20.10. събота 16:00ч. MAX Sport 2
Ювентус - Дженоа
20.10. събота 16:00ч. MAX Sport 2

Удинезе - Наполи 20.10. събота 21:30ч. MAX Sport 2
Фрозиноне - Емполи
21.10. неделя 13:30ч. MAX Sport 2
Парма - Лацио
21.10. неделя 16:00ч. MAX Sport 2
Фиорентина - Каляри
21.10. неделя 19:00ч. MAX Sport 2
Интер - Милан
21.10. неделя 21:30ч. MAX Sport 2
Реал Сосиедат - Хирона
22.10. понеделник 22:00ч.MAX Sport 2

САЩ
Атланта Юнайтед - Чикаго Файър 21.10. неделя 22:00ч. Eurosport 2
Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 22.10. понеделник 00:00ч. Eurosport 2

Каталог
към контакти