Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • К

    01:30:00 - 03:00:00

    9: Легенда за изгубеното злато филм (П)

  • През коридорите на времето документална поредица

    03:00:00 - 03:50:00

    Документално предаване (П)

  • Отблизо с Мира Добрева

    03:50:00 - 04:50:00

    (П)

  • Вяра и общество с Горан Благоев

    04:50:00 - 05:50:00

    (П)

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    05:50:00 - 06:00:00

  • Денят започва

    06:00:00 - 09:00:00

    Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов

  • По света и у нас Информационна емисия

    09:00:00 - 09:15:00

    Информационна емисия

  • Денят започва с Култура

    09:15:00 - 11:00:00

    Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович

  • Здравето отблизо

    11:00:00 - 11:40:00

    Здравно предаване с водеща Мария Андонова

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    12:30:00 - 12:45:00

    (П)

  • Телепазарен прозорец

    12:45:00 - 13:00:00

    Телепазар

  • Данъ Коловъ: Роден за победи

    13:00:00 - 13:50:00

    еп. 1999 и 1, филм, България. Режисьор: Михаил Гецов, В ролите: Илия Василев, Питър Андърс, Ели Кордари и др.

  • Шоуто на Канала

    13:50:00 - 14:50:00

    Телевизионно шоу (П)

  • Телепазарен прозорец

    14:50:00 - 15:05:00

    Телепазар

  • Сийбърт анимация

    15:05:00 - 15:30:00

    Анимация

  • Сид

    15:30:00 - 16:00:00

    Дете на науката анимация

  • По света и у нас Информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:25:00

  • Телепазарен прозорец

    16:25:00 - 16:40:00

    Телепазар

  • Малки истории

    16:40:00 - 16:55:00

    Документален слот

  • Градчето Сидер Коув- филм

    16:55:00 - 17:45:00

    еп. 12

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    17:45:00 - 17:55:00

    (П)

  • Зелена светлина

    17:55:00 - 18:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    18:00:00 - 18:40:00

    Информационна емисия

  • Още от деня Коментарно предаване

    18:40:00 - 19:45:00

    Коментарно предаване

  • Лека нощ, деца! Тип и Тап

    19:45:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • История.bg Двойна годишнина на Антон Страшимиров

    21:00:00 - 22:00:00

  • Играта- филм

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 3

  • По света и у нас Информационна емисия

    23:00:00 - 23:25:00

    Информационна емисия

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Дневниците на вампира

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 8, сез. 5, сериал

  • Като на кино

    02:00:00 - 03:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Търси се

    03:00:00 - 04:00:00

    Тоук шоу

  • 120 минути

    04:00:00 - 05:30:00

    Публицистично предаване

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любов под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 19, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Изкушение

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 87, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 17:55:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Спорт тото

    17:55:00 - 18:00:00

  • Сърцето на града

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 7, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 13, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Фермата

    21:00:00 - 22:30:00

    Риалити

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Дневниците на вампира

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 8, сез. 5, сериал

  • Като на кино

    02:00:00 - 03:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Търси се

    03:00:00 - 04:00:00

    Тоук шоу

  • 120 минути

    04:00:00 - 05:30:00

    Публицистично предаване

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любов под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 19, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Изкушение

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 87, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 17:55:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Спорт тото

    17:55:00 - 18:00:00

  • Сърцето на града

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 7, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 13, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Фермата

    21:00:00 - 22:30:00

    Риалити

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ

    00:30:00 - 01:00:00

    (П)

  • Ключът към моето сърце

    01:00:00 - 02:45:00

    (П)

  • Мис Пепеляшка

    02:45:00 - 03:45:00

    (П)

  • Повикът на любовта

    03:45:00 - 05:20:00

    (П)

  • Часът на Милен Цветков

    05:20:00 - 06:20:00

    (П)

  • Здравей, България

    06:20:00 - 09:30:00

  • На кафе

    09:30:00 - 11:30:00

    Предаване на NOVA

  • Бон Апети

    11:30:00 - 12:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Войната на розите

    12:30:00 - 13:30:00

    Сериал

  • Остани с мен - (ПРЕМИЕРА)

    13:30:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Прости ми - (ПРЕМИЕРА)

    14:30:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Новини

    16:00:00 - 16:30:00

  • Завинаги свързани - (ПРЕМИЕРА)

    16:30:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра, избрано

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • BIG BROTHER: MOST WANTED 2017

    20:00:00 - 23:00:00

    Риалити шоу, финал

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Битката на прокълнатите

    00:30:00 - 02:15:00

    Екшън, приключенски, фантастика, САЩ, Сингапур, 2013. Режисьор: Кристофър Хатън, актьори, Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др.

  • Тежки престъпления

    02:15:00 - 04:00:00

    еп. 1 и 2, сез. 3, сериал

  • Очарователната Африка

    04:00:00 - 05:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Очарованието на островите Галапагос

    05:00:00 - 06:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Легендата за Кора

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Монк

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 11, сериал

  • Готъм

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 21, сериал

  • Кости

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 2, сез. 11, сериал

  • Под наблюдение

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Стрелата

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 11, сериал

  • Жребий за осминафиналите в Шампионска лига

    13:00:00 - 13:30:00

    На живо от Нион, Швейцария

  • Природата в три измерения

    13:30:00 - 15:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Монк

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 12, сериал

  • Готъм

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 22, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 12, сериал

  • Под наблюдение

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 11, сез. 5, сериал

  • Кости

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 3, сез. 11. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Смъртоносно оръжие- еп. 3, сериал, ПРЕМИЕРА

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Битката на прокълнатите

    00:30:00 - 02:15:00

    Екшън, приключенски, фантастика, САЩ, Сингапур, 2013. Режисьор: Кристофър Хатън, актьори, Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др.

  • Тежки престъпления

    02:15:00 - 04:00:00

    еп. 1 и 2, сез. 3, сериал

  • Очарователната Африка

    04:00:00 - 05:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Очарованието на островите Галапагос

    05:00:00 - 06:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Легендата за Кора

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Монк

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 11, сериал

  • Готъм

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 21, сериал

  • Кости

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 2, сез. 11, сериал

  • Под наблюдение

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Стрелата

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 11, сериал

  • Жребий за осминафиналите в Шампионска лига

    13:00:00 - 13:30:00

    На живо от Нион, Швейцария

  • Природата в три измерения

    13:30:00 - 15:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Монк

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 12, сериал

  • Готъм

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 22, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 12, сериал

  • Под наблюдение

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 11, сез. 5, сериал

  • Кости

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 3, сез. 11. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Смъртоносно оръжие- еп. 3, сериал, ПРЕМИЕРА

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Фрактура

    00:10:00 - 02:30:00

    Предаване за рок музика

  • Еротичен телепазар

    02:30:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Мъже на работa

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Ларго Уинч

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 2, сериал

  • Военни престъпления

    07:30:00 - 08:45:00

    сез. 10, сериал (П)

  • Комисар Рекс

    08:45:00 - 10:00:00

    сез. 12, сериал (П)

  • Снайперисти

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 5, сериал (П)

  • Уокър - тексаският рейнджър

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 8, сериал (П)

  • Етажна собственост

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Военни престъпления

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 10, сериал

  • Комисар Рекс

    14:00:00 - 15:00:00

    сез. 12, сериал

  • Влакът трезор

    15:00:00 - 17:30:00

    Екшън (П). В ролите: Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Робърт Блейк, Крис Купър и др.

  • Мъже на работa

    17:30:00 - 18:00:00

    сез. 2, сериал

  • Снайперисти

    18:00:00 - 19:00:00

    сез. 5, сериал

  • Уокър - тексаският рейнджър

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 8, сериал

  • Етажна собственост

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 1, сериал

  • Полицаите от Чикаго

    21:00:00 - 22:00:00

    сез. 4, (ПРЕМИЕРА) , сериал

  • Арена

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън. В ролите: Самюел Джаксън, Келън Луц, Джони Меснър, Даниел Дей Ким, Катя Уинтър и др.

  • Пет пръста

    00:00:00 - 02:00:00

    Трилър. В ролите: Лорънс Фишбърн, Райън Филипе, Колм Мийни, Турия Хауд, Иса Хойс, Джина Торес, Саид Тагмауи и др.

  • Програмна пауза - трейлъри и реклами

    02:00:00 - 06:00:00

  • Как преобразих дома ти

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 3, риалити

  • Скандал

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 1, сериал

  • София - Ден и Нощ

    07:30:00 - 08:30:00

    Риалити сериал (П)

  • Убийства в Мидсъмър

    08:30:00 - 11:00:00

    сез. 18, сериал

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 4, сериал (П)

  • Твоите, моите и нашите

    12:00:00 - 14:00:00

    Комедия (П). В ролите: Денис Куейд, Рене Русо, Джери ОКонъл, Даниел Панабейкър и др.

  • Неочаквано приятелство

    14:00:00 - 16:00:00

    Драма (П). В ролите: Чандра Уилсън, Катлийн Мънроу, Габриел Хоугън и др

  • Опасно синьо: Рифът

    16:00:00 - 18:00:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Марша Томасън, Крис Кармак, Лора Вандервурт и др.

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    18:00:00 - 19:00:00

    сез. 4, сериал

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 15, сериал

  • Космосът между нас- (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 23:30:00

    Приключенски. В ролите: Ейса Бътърфийлд, Брит Робъртсън, Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Б. Д. Уонг, Трей Тъкър, Скот Такеда, Сара Миник, Лорън Майърс, Морс Бикнел и др.

  • Столичани в повече

    00:00:00 - 03:00:00

    Комедия, сериал

  • По средата

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал (П)

  • Загадките на Лора

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Да отгледаш Хоуп

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Клуб Веселие

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 5, сериал

  • Без пукната пара

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • По средата

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 5, сериал

  • Домашен арест

    09:00:00 - 10:00:00

    Сериал

  • Запознай се с един приятел

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, Италия, 2010. Режисьор: Карло Ванзина, актьори, Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др.

  • Кухня

    12:00:00 - 13:00:00

    Комедия, сериал

  • Кое е това момиче

    13:00:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    14:30:00 - 15:30:00

    Сериал

  • Новите съседи

    15:30:00 - 17:00:00

    Комедия, сериал

  • Домашен арест

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 3, сериал

  • Кое е това момиче

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 4, сериал

  • Без пукната пара

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 4, сериал

  • Новите съседи

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, сериал

  • Двама мъже и половина

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 4, комедия, сериал

  • Кухня

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 5, комедия, сериал

  • Неправна кантора

    01:00:00 - 03:00:00

    Комедия, Италия, 2013. Режисьор: Умберто Рикони Картени, актьори, Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    03:00:00 - 06:00:00

    еп. 13, сез. 5, сериал

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 14, сез. 5, сериал

  • Вътрешна сигурност

    07:00:00 - 09:15:00

    еп. 10 и 11, сез. 3, сериал

  • Бойни старчета

    09:15:00 - 11:45:00

    Комедия, спортен, САЩ, 2013. Режисьор: Питър Сегал, актьори, Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.

  • Вътрешна сигурност

    11:45:00 - 13:45:00

    еп. 5 и 6, сез. 4, сериал

  • Престъпления от класа

    13:45:00 - 14:45:00

    еп. 5, сез. 6, сериал

  • Неправна кантора

    14:45:00 - 16:45:00

    Комедия, Италия, 2013. Режисьор: Умберто Рикони Картени, актьори, Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.

  • Предколедни тревоги

    16:45:00 - 19:00:00

    Комедия, Канада, 2012. Режисьор: Джон Брадшоу, актьори, Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.

  • Сам вкъщи 3

    19:00:00 - 21:00:00

    Комедия, семеен, САЩ, 1997. Режисьор: Раджа Госнел, актьори, Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др.

  • Шантава седмица

    21:00:00 - 23:15:00

    Комедия, САЩ, 2014. Режисьор: Шон Леви, актьори, Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Бен Шуарц, Дебра Монк, Дакс Шепард, Тимоти Олифант, Кони Бритън, Кори Стол, Роуз Бърни, Адам Драйвър и др., ПРЕМИЕРА.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00