Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Денят започва с Култура

    00:30:00 - 02:10:00

    (П)

  • Едно голямо семейство 2, - филм /

    02:10:00 - 03:10:00

    еп. 10 (П)

  • Зимни олимпийски игри 2018: ски алпийски дисциплини

    03:10:00 - 05:00:00

    Слалом, мъже, I манш

  • Зимни олимпийски игри 2018: Сноуборд

    05:00:00 - 06:50:00

    Паралелен гигантски слалом, квалификации

  • Денят започва Сутрещен

    06:50:00 - 09:00:00

    Информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева

  • По света и у нас Информационна емисия

    09:00:00 - 09:15:00

    Информационна емисия

  • Денят започва с Култура

    09:15:00 - 11:00:00

    Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович

  • Здравето отблизо

    11:00:00 - 11:40:00

    Здравно предаване с водещ Мария Андонова

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    12:30:00 - 12:45:00

  • Телепазарен прозорец

    12:45:00 - 13:00:00

    Телепазар

  • Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, щафета, жени, Сноуборд, паралелен гигантски

    13:00:00 - 16:00:00

    Слалом, квалификации, ски алпийски дисциплини, слалом, мъже, I манш

  • По света и у нас Информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:25:00

  • Телепазарен прозорец

    16:25:00 - 16:40:00

    Телепазар

  • Малки истории

    16:40:00 - 16:50:00

    Документален слот

  • Едно голямо семейство 2, - филм

    16:50:00 - 17:45:00

    еп. 11

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    17:45:00 - 17:55:00

    (П)

  • Зелена светлина

    17:55:00 - 18:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    18:00:00 - 18:15:00

    Информационна емисия

  • Още от деня коментарно предаване

    18:15:00 - 19:15:00

    Коментарно предаване

  • Спорт ТОТО

    19:15:00 - 19:50:00

  • Лека нощ, деца!

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Олимпийски върхове студийна програма

    21:00:00 - 21:30:00

  • Студио Футбол коментарно предаване

    21:30:00 - 22:05:00

    Коментарно предаване (П)

  • Мутра по заместване

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 10 и 11, сез. 1, сериал

  • Шест сестри

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Стъклен дом

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 4, сез. 1, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Аватар - легендата за Анк

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любoв под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 68, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шест сестри

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 21, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 36, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 29, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 60, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Всичко може да се случи

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 14, сез. 1, сериал

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Мутра по заместване

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 10 и 11, сез. 1, сериал

  • Шест сестри

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Стъклен дом

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 4, сез. 1, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Аватар - легендата за Анк

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любoв под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 68, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шест сестри

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 21, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 36, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 29, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 60, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Всичко може да се случи

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 14, сез. 1, сериал

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Часът на Милен Цветков

    00:00:00 - 01:00:00

    Предаване на NOVA

  • Скандал

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал, 3 сезон

  • Непростимо

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Ритъмът на мечтите

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Войната на розите

    04:00:00 - 05:20:00

    Сериал (П)

  • Часът на Милен Цветков

    05:20:00 - 06:20:00

    Предаване на NOVA (П)

  • Здравей, България

    06:20:00 - 09:30:00

  • На кафе

    09:30:00 - 11:30:00

    Предаване на NOVA

  • Бон Апети

    11:30:00 - 12:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Войната на розите

    12:30:00 - 13:30:00

    Сериал

  • Остани с мен - (ПРЕМИЕРА)

    13:30:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Прости ми - (ПРЕМИЕРА)

    14:30:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Новини

    16:00:00 - 16:30:00

  • Намери ме - (ПРЕМИЕРА)

    16:30:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни - (ПРЕМИЕРА)

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Черешката на тортата

    20:00:00 - 21:00:00

    Предаване на NOVA, нов сезон

  • Дървото на живота

    21:00:00 - 22:00:00

    Сериал

  • София - Ден и Нощ - (ПРЕМИЕРА)

    22:00:00 - 23:00:00

    Риалити сериал

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Шахтьор- Рома

    00:15:00 - 02:00:00

    Шахтьор- Рома (, футбол от Шампионска лига)

  • Кости

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 3, сез. 9, сериал

  • Стрелата

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 18, сез. 3, сериал

  • Извън играга

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • Синовете на анархията

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 13, сез. 7, сериал

  • Робо и Страшко

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Кости

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 3, сез. 9, сериал

  • Лонгмайър

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Стоте

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 2, сез. 3, сериал

  • Извън играга

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • Стрелата

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 18, сез. 3, сериал

  • Опасен копнеж

    13:00:00 - 15:00:00

    Трилър, Канада, 2016. Режисьор: Пол Шапиро, актьори, Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.

  • Кости

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 4, сез. 9, сериал

  • Библиотекарите

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 17:45:00

    еп. 19, сериал, с., 3

  • Студио Лига Европа

    17:45:00 - 18:00:00

  • Локомотив Москва- Ница

    18:00:00 - 20:00:00

    Локомотив Москва- Ница (, футбол от Лига Европа)

  • Виляреал- Лион

    20:00:00 - 22:00:00

    Виляреал- Лион (, футбол от Лига Европа)

  • Аталанта- Борусия Дортмунд

    22:00:00 - 00:00:00

    Аталанта- Борусия Дортмунд (, футбол от Лига Европа)

  • Шахтьор- Рома

    00:15:00 - 02:00:00

    Шахтьор- Рома (, футбол от Шампионска лига)

  • Кости

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 3, сез. 9, сериал

  • Стрелата

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 18, сез. 3, сериал

  • Извън играга

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • Синовете на анархията

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 13, сез. 7, сериал

  • Робо и Страшко

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Кости

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 3, сез. 9, сериал

  • Лонгмайър

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Стоте

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 2, сез. 3, сериал

  • Извън играга

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • Стрелата

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 18, сез. 3, сериал

  • Опасен копнеж

    13:00:00 - 15:00:00

    Трилър, Канада, 2016. Режисьор: Пол Шапиро, актьори, Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.

  • Кости

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 4, сез. 9, сериал

  • Библиотекарите

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 17:45:00

    еп. 19, сериал, с., 3

  • Студио Лига Европа

    17:45:00 - 18:00:00

  • Локомотив Москва- Ница

    18:00:00 - 20:00:00

    Локомотив Москва- Ница (, футбол от Лига Европа)

  • Виляреал- Лион

    20:00:00 - 22:00:00

    Виляреал- Лион (, футбол от Лига Европа)

  • Аталанта- Борусия Дортмунд

    22:00:00 - 00:00:00

    Аталанта- Борусия Дортмунд (, футбол от Лига Европа)

  • Над закона

    00:15:00 - 01:15:00

    Сериал (П)

  • Еротичен телепазар

    01:15:00 - 03:15:00

    Телепазар

  • Национална лотария

    03:15:00 - 06:00:00

    (П)

  • Питайте Джим

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Военни престъпления

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 9, сериал

  • Викингите

    07:30:00 - 08:45:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Досиетата Грим

    08:45:00 - 10:00:00

    сез. 4, сериал (П)

  • Пожарникарите от Чикаго

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 4, сериал (П)

  • Топ Гиър

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 13, предаване за автомобили (П)

  • Кобра 11: Обади се!

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 16, сериал (П)

  • Викингите

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 1, сериал

  • Досиетата Грим

    14:00:00 - 15:00:00

    сез. 4, сериал

  • Пожарникарите от Чикаго

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 4, сериал

  • Питайте Джим

    16:00:00 - 16:30:00

    сез. 3, сериал

  • Теория за големия взрив

    16:30:00 - 16:50:00

    сез. 9, сериал

  • Терминатор

    16:50:00 - 19:00:00

    Екшън (П). В ролите: Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Майкъл Бийн, Пол Уинфийлд, Ланс Хенриксен и др.

  • Топ Гиър

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 13, предаване за автомобили

  • Кобра 11: Обади се!

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 16, сериал

  • Над закона - (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 22:00:00

    Сериал

  • От местопрестъплението: Маями

    00:00:00 - 01:00:00

    сез. 7, сериал (П)

  • Инспектор Джордж Джентли

    01:00:00 - 06:00:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Земята преди време

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимационен, сериал

  • Елементарно, Уотсън

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 2, сериал

  • София - Ден и Нощ

    07:30:00 - 08:30:00

    Риалити сериал (П)

  • Инспектор Джордж Джентли

    08:30:00 - 11:00:00

    сез. 4, сериал

  • Бетовен става известен

    11:00:00 - 13:00:00

    Комедия, семеен. В ролите: Джонатан Силверман, Дженифър Финигън, Еди Грифин, Мойсес Ариас, Стивън Тоболовски и др.

  • На среща с любовта

    13:00:00 - 15:00:00

    Романтичен, комедия. В ролите: Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др

  • Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца

    15:00:00 - 18:00:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др.

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    18:00:00 - 19:00:00

    сез. 5, сериал

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението: Маями

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 7, сериал

  • Елхички

    00:00:00 - 02:00:00

    Комедия, Русия, 2010. Режисьори, Тимур Бекмамбетов, Александър Войтински, Димитри Киселев, актьори, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Вера Брежнева, Екатерина Вилкова, Мария Порошина, Дато Бахтадзе, Сергей Гармаш, Артур Смолянинов и др.

  • Модерно семейство

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Старчета разбойници с Бети Уайт

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • По средата

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Загадките на Лора

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 5, сериал

  • Загадките на Лора

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Старчета разбойници с Бети Уайт

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 2, сериал

  • Столичани в певече

    09:00:00 - 10:00:00

    Сериал

  • Елхички 2

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, Русия, 2011. Режисьор: Александър Баранов, Александър Кот, Леван Габриазде, Димитри Киселев, актьори, Пьотр Фьодоров, Сергей Светлаков, Иван Ургант, Мария Шалаева, Ана Чиповская, Мария Порошина, Павел Баршак и др.

  • Изгубеняци

    12:00:00 - 13:00:00

    Сериал

  • По средата

    13:00:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • Новите съседи

    15:00:00 - 17:00:00

    Комедия, сериал

  • Столичани в певече

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 8, сериал

  • По средата

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 6, сериал

  • Загадките на Лора

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 1, сериал

  • Новите съседи

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, сериал, с. 10, ПРЕМИЕРА

  • Двама мъже и половина

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 9, комедия, сериал

  • Изгубеняци

    23:00:00 - 23:30:00

    еп. 1, сериал

  • Супермаркет

    23:30:00 - 00:00:00

    еп. 1, сериал

  • Светлина в тунела

    00:15:00 - 02:45:00

    Драма, фентъзи, САЩ, 2010. Режисьор: Клинт Истууд, актьори, Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    02:45:00 - 06:00:00

    еп. 9 и 10, сез. 5, сериал, 11

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    06:00:00 - 08:15:00

    еп. 9 и 10, сез. 5, сериал

  • Списъкът на Шиндлер

    08:15:00 - 12:15:00

    Драма, биографичен, исторически, САЩ, 1993. Режисьор: Стивън Спилбърг, актьори, Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Рейф Файнс, Ембет Давиц, Каролайн Гудал и др.

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    12:15:00 - 15:15:00

    еп. 12 и 13, сез. 5, сериал, 41

  • Потомците

    15:15:00 - 17:45:00

    Драма, комедия, САЩ, 2011. Режисьор: Александър Пейн, актьори, Бо Бриджис, Джуди Гриър, Джордж Клуни, Матю Лилард, Робърт Форстър, Шейлийн Уудли, Амара Милър, Ник Краузе и др.

  • Странният случай с Бенджамин Бътън

    17:45:00 - 21:00:00

    Драма, фентъзи, романтичен, САЩ, 2008. Режисьор: Дейвид Финчър, актьори, Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Илайъс Котеас, Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.

  • Месец на Оскарите: Гранд хотел Будапеща

    21:00:00 - 23:00:00

    Драма, комедия, САЩ, Германия, 2014. Режисьор: Уес Андерсън, актьори, Рейф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблъм, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джуд.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00