Специалист Събираемост Физически лица - гр. София

Финанси

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Осъществява изходящи обаждания към физически лица, клиенти на компанията с просрочени задължения,  с цел изискване на плащане
  • Осъществява изходящи обаждания към физически лица с цел уведомяване за предстоящо прекратяване на предоставянето на услуги поради неплащане, прекратяване на договор и възлагане на външни агенции за събиране на задължения
  • Работи със специализиран софтуер

ИЗИСКВАНИЯ

  • Средно или висше образованиe
  • Добра компютърна грамотност (MS Office)
  • Много добри комуникативни, аналитични и организационни умения
  • Способност за работа под напрежение
  • Опит в събирането на вземания и комуникацията с клиенти е предимство
  • Владеене на английски език е предимство

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е…

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография за позицията не по-късно от 11 юни 2024 г.