Специалист Предпродажбен процес – гр. София

Корпоративни продажби

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента. Vivacom предоставя на своите клиенти и разнообразни интегрирани решения.

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Специалист Предпродажбен процес.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Консултира в технически аспект търговските екипи на Vivacom
  • Изготвя проекти за предоставяне на услуги за достъп до Интернет, предаване на данни, гласови услуги и комплексни решения
  • Презентира на крайните корпоративни клиенти на Vivacom продукти, услуги и решения, включващи телефонни услуги, услуги за достъп до Интернет и услуги за предаване на данни
  • Проследява и координира процеса по изграждане на предлаганите услуги до реалният им старт на функциониране при крайните корпоративни клиенти на Vivacom
  • Изготвя технически доклади включващи High Level Design на предоставените мрежи за предаване на данни съобразно изискванията на крайните Бизнес и Корпоративни клиенти на Vivacom
  • В ролята на технически експерт участва в изготвянето на техническа документация съвместно с отдел Търгове и специални проекти по тръжни процедури, съобразно изискванията в тръжната документация

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование - техническо и/или в областта на телекомуникациите
  • Познания в сферата на телекомуникационни мрежи и технологии – Интернет, VPN, адресация; Ethernet, TCP/IP и други
  • Компютърна грамотност – MS Word, Excel, Power Point
  • Добро владеене на английски език
  • Комуникативност, аналитичност и организационни умения
  • Шофьорска книжка – категория B

Ние Ви предлагаме

  • Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Работа с най-големите и стратегически клиенти на Vivacom
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
  • Развитие в сферата на професионалните услуги за пренос на данни и специални клиентски решения

Начин на кандидатстване Моля натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо и препоръказа позициятане по-късно от 10 декември 2021г.