Junior Database Aдминистратор – гр. София

Информационни технологии

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Инсталира и конфигурира Oracle/PostgreSQL Database софтуер
  • Създава и прави ъпгрейд на Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Наблюдава достъпността и производителността на Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Разследва и разрешава инциденти с Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Управлява  и изпълнява политики и процедури за бекъп и възстановяване на Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Управлява и настройва политики за сигурност в Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Запознава се с нови RDBMS и свързани с тях продукти

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование в сферата на информационните технологии, телекомуникациите или математиката
  • Минимум 1 годинa професионален опит в областта
  • Много добри познания за конфигуриране и администриране на Oracle Database (версии 11g и нагоре) и PostgreSQL (версии 10 и нагоре)
  • Опит в администриране на продукционни бази данни в сложна и силно скалируема среда ще се счита за предимство
  • Много добри познания и опит с методи за ъпгрейд и миграция на Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Много добро познаване на технологии и методи за бекъп и възстановяване на Oracle/PostgreSQL бази данни
  • Добро познаване и умения за работа със сървърни OS Linux и Windows
  • Добро владеене на английски език
  • Отлични комуникационни умения и умения за работа в екип

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 28 октомври 2021 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.