Инженер Телекомуникация - оптична кабелна мрежа - гр. София

Поддръжка и изграждане на мрежата

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Аварийно отстранява повреди в оптичната мрежа
  • Поддържа клиентски и инфраструктурни елементи от оптичната мрежа на телекомуникационния оператор
  • Участва в изграждане и измерване на нови оптични трасета и разширяване на съществуващите
  • Отговаря за правилната експлоатация и поддръжка на оптичната мрежа
  • Участва в проекти свързани с оптичната мрежа и комисии за приемане на нови клиентски и инфраструктурни оптични трасета в експлоатация.
  • Изгражда и измерва инфраструктурни връзки и тъмни влакна
  • Взаимодейства със специалистите в други отдели

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше техническо образование
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
  • Познание за типовете оптични мрежи и елементи (FTTB, FTTH – AON, PON и др.)
  • Умения за работа със сплайсер и измервателна апаратура
  • Шофьорска книжка, категория В
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност и инициативност

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 24 септември 2020 г