Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Телепазарен прозорец

    00:25:00 - 00:40:00

    Телепазар

  • Денят започва с Култура

    00:40:00 - 01:55:00

    (П)

  • Капри- филм /

    01:55:00 - 02:50:00

    еп. 30 (П)

  • Геният- филм /

    02:50:00 - 03:50:00

    еп. 10 (П)

  • Въпрос на чест 2, - филм /, еп. 8- (16)

    03:50:00 - 04:45:00

    Филм (П)

  • Здравето отблизо

    04:45:00 - 06:00:00

    (П)

  • Още от деня коментарно предаване

    06:00:00 - 06:40:00

    Коментарно предаване (П)

  • Изпити по никое време

    06:40:00 - 07:55:00

    Филм, България, 1974. Режисьор: Иванка Гръбчева, В ролите: Димитър Ганев, Огнян Желязков, Николай Теохаров, Михаил Лазаров и др.

  • Азбука на надеждата

    07:55:00 - 12:00:00

    Празничен блок

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Стани богат тв игра

    12:30:00 - 15:05:00

    Телевизионна игра (П)

  • Международен конкурс Млади виртуози - 2018

    15:05:00 - 16:05:00

    Гала концерт

  • Който тръгнал е сам

    16:05:00 - 17:30:00

    Документален филм, България, 2012. Режисьор: Ралица Димитрова

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    17:30:00 - 18:00:00

    Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров

  • По-старият брат

    18:00:00 - 18:30:00

    Документален филм, България, 2007. Автор Бойко Василев

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Стани богат

    19:00:00 - 19:50:00

    Тв игра с водещ Михаил Билалов

  • Лека нощ, деца!

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:40:00

    Информационна емисия

  • Аскеер 2018

    20:40:00 - 22:40:00

    Церемония по връчване на годишните награди за театрално изкуство, на живо от театър Българска армия.

  • Под наблюдение

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Шест сестри

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Времето лети

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 52, сез. 3, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Трансформърс прайм

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Живи легенди

    12:30:00 - 14:30:00

    Драма, комедия, приключенски, България, 2014. Режисьор: Николай Илиев, актьори, Стефан Щерев, Яна Маринова, Г. Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян.

  • Попитай сърцето

    14:30:00 - 16:00:00

    Драма, романтичен, Канада, 2015. Ежисьор, Брадли Уолш, актьори, Уилям Болдуин, Кари Мачет, Стивън Лав и др.

  • Раят в нас- (Das Paradies in uns)

    16:00:00 - 17:50:00

    Филм, драма, Германия, 2013. Режисьор: Юдит Кенел, актьори Катя Флинт, Мартин Брамбах, Юрген Маурер.

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 94, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Великолепният век: Кьосем

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 28, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Бригада Нов дом

    21:00:00 - 22:00:00

    Социален проект с водещ Мария Силвестър

  • Комиците и приятели

    22:00:00 - 22:30:00

    Комедийно шоу

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Под наблюдение

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Шест сестри

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Времето лети

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 52, сез. 3, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Трансформърс прайм

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Живи легенди

    12:30:00 - 14:30:00

    Драма, комедия, приключенски, България, 2014. Режисьор: Николай Илиев, актьори, Стефан Щерев, Яна Маринова, Г. Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян.

  • Попитай сърцето

    14:30:00 - 16:00:00

    Драма, романтичен, Канада, 2015. Ежисьор, Брадли Уолш, актьори, Уилям Болдуин, Кари Мачет, Стивън Лав и др.

  • Раят в нас- (Das Paradies in uns)

    16:00:00 - 17:50:00

    Филм, драма, Германия, 2013. Режисьор: Юдит Кенел, актьори Катя Флинт, Мартин Брамбах, Юрген Маурер.

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 94, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Великолепният век: Кьосем

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 28, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Бригада Нов дом

    21:00:00 - 22:00:00

    Социален проект с водещ Мария Силвестър

  • Комиците и приятели

    22:00:00 - 22:30:00

    Комедийно шоу

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Часът на Милен Цветков

    00:00:00 - 01:00:00

    Предаване на NOVA

  • Черният списък

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал, 3 сезон

  • Непростимо

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Ритъмът на мечтите

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Войната на розите

    04:00:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Часът на Милен Цветков

    06:00:00 - 07:00:00

    Предаване на NOVA (П)

  • Здравей, България

    07:00:00 - 09:30:00

  • Мисия образование - специално студио за честванията на 24 май

    09:30:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Събудих се на 30

    12:30:00 - 14:30:00

    В ролите: Дженифър Гарнър, Марк Ръфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър и др.

  • Рoбин Худ: Принцът на разбойниците, 1991

    14:30:00 - 17:30:00

    В ролите: Кевин Костнър, Морган Фрийман, Майкъл Уинкот, Мери Елизабет Мастрантонио, Крисчън Слейтър, Алън Рикман, Брайън Адамс, Шон Конъри.

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни - (ПРЕМИЕРА)

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Откраднат живот: Критична точка- (ПРЕМИЕРА)

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал, 5 сезон

  • Hell’s Kitchen България- (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 22:30:00

    Риалити, финал

  • София - Ден и Нощ - (ПРЕМИЕРА)

    22:30:00 - 23:00:00

    Риалити сериал

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Животинско царство

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 13, сез. 2, сериал

  • Последователите

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 10, сез. 2, сериал

  • Кости

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 22, сез. 11, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 12, сез. 1, сериал

  • Тежки престъпления

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 9, сез. 5, сериал

  • Под наблюдение

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 9, сез. 4, сериал

  • Костенурките Нинджа

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Кости

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 22, сез. 11, сериал

  • Под наблюдение

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 9, сез. 4, сериал

  • Лонгмайър

    10:00:00 - 12:00:00

    еп. 10, сез. 3, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 12, сез. 1, сериал

  • Огън под земята

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, трилър, САЩ, 1997. Режисьор: Феликс Енрикес Алкала, актьори, Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.

  • Стоте

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Под наблюдение

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 10, сез. 4, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 13, сез. 1, сериал

  • Тежки престъпления

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Лонгмайър

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 1, сез. 4, сериал

  • Луцифер

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 1, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Дивата река

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, приключенски, криминален, САЩ, 1994. Режисьор: Къртис Хенсън, актьори, Мерил Стрийп, Дейвид Стратеърн, Кeвин Бейкън, Джоузеф Мазело, Стефани Сойер, Джон С. Райли, Елизабет Хофман и др.

  • Животинско царство

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 13, сез. 2, сериал

  • Последователите

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 10, сез. 2, сериал

  • Кости

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 22, сез. 11, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 12, сез. 1, сериал

  • Тежки престъпления

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 9, сез. 5, сериал

  • Под наблюдение

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 9, сез. 4, сериал

  • Костенурките Нинджа

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Кости

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 22, сез. 11, сериал

  • Под наблюдение

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 9, сез. 4, сериал

  • Лонгмайър

    10:00:00 - 12:00:00

    еп. 10, сез. 3, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 12, сез. 1, сериал

  • Огън под земята

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, трилър, САЩ, 1997. Режисьор: Феликс Енрикес Алкала, актьори, Стивън Сегал, Мардж Хелгенбергер, Стивън Ланг, Брад Хънт, Крис Кристофърсън и др.

  • Стоте

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 1, сез. 1, сериал

  • Под наблюдение

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 10, сез. 4, сериал

  • Легендите на утрешния ден

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 13, сез. 1, сериал

  • Тежки престъпления

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 10, сез. 5, сериал

  • Лонгмайър

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 1, сез. 4, сериал

  • Луцифер

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 1, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Дивата река

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, приключенски, криминален, САЩ, 1994. Режисьор: Къртис Хенсън, актьори, Мерил Стрийп, Дейвид Стратеърн, Кeвин Бейкън, Джоузеф Мазело, Стефани Сойер, Джон С. Райли, Елизабет Хофман и др.

  • Еротичен телепазар

    00:45:00 - 02:50:00

    Телепазар

  • Национална лотария

    02:50:00 - 06:00:00

    (П)

  • Питайте Джим

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 5, сериал (П)

  • Камиони по леда

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 5, риалити

  • В. И. П

    07:30:00 - 08:45:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Снайперисти

    08:45:00 - 10:00:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Полицаите от Чикаго

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Топ Гиър

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 23, предаване за автомобили (П)

  • Кобра 11: Обади се!

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 20, сериал (П)

  • В. И. П

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 1, сериал

  • Снайперисти

    14:00:00 - 15:00:00

    сез. 3, сериал

  • Черният списък

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 1, сериал

  • Питайте Джим

    16:00:00 - 17:00:00

    сез. 5, сериал, 2 епизода

  • Пазителите на съкровището

    17:00:00 - 19:00:00

    Приключенски филм (П). В ролите: Раул Бова, Ана Фрийл, Фолкер Брух, Флорентине Ламе и др.

  • Топ Гиър

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 23, предаване за автомобили

  • Кобра 11: Обади се!

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 20, сериал

  • Скорпион

    21:00:00 - 22:00:00

    сез. 2, сериал

  • Как да разбера

    00:20:00 - 05:45:00

    Романтичен, комедия (П). В ролите: Рийз Уидърспун, Пол Руд, Оуен Уилсън, Джак Никълсън, Катрин Хан и др.

  • Костюмари

    05:45:00 - 06:45:00

    сез. 5, сериал (П)

  • Драга фамилия

    06:45:00 - 07:45:00

    сез. 3, сериал

  • София - Ден и Нощ

    07:45:00 - 08:50:00

    Риалити сериал (П)

  • Кралска Коледа

    08:50:00 - 11:00:00

    Романтичен, комедия (П). В ролите: Лейси Чабърт, Джейн Сиймур, Стивън Хейгън, Катрин Флин и др.

  • Костюмари

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 5, сериал

  • Да пропуснеш Коледа

    12:00:00 - 14:00:00

    Комедия, семеен. В ролите: Тим Алън, Джейми Лий Къртис, Дан Акройд, М. Емет Уолш, Елизабет Франц, Ерик Пер Съливан, Чеч Марин и др.

  • Анонимен

    14:00:00 - 16:40:00

    Драма. В ролите: Рис Айфънс, Ванеса Редгрейв, Джоли Ричардсън, Рейф Спал, Сам Рийд, Дейвид Тюлис, Себастиян Арместо, Едуард Хог, Ксавиер Самуел и др.

  • Принцът на Персия: Пясъците на времето

    16:40:00 - 19:00:00

    Приключенски, екшън В ролите (П). Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина, Ричард Койл и др.

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 15, сериал

  • Размянaта

    21:00:00 - 23:15:00

    Комедия. В ролите: Джейсън Бейтман, Райън Рейнолдс, Оливия Уайлд, Лесли Ман, Алън Аркин и др.

  • Приятели с деца

    00:00:00 - 02:00:00

    Комедия, романтичен, САЩ, 2011. Режисьор: Дженифър Уестфелд, актьори, Мая Рудолф, Мегън Фокс, Адам Скот, Кристен Уиг, Джон Хам, Едуард Бърнс и др.

  • Загадките на Лора

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Шегаджии

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Загадките на Лора

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Загадките на Лора

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 1, сериал

  • Моето семейство

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Шегаджии

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 3, сериал

  • Комиците и приятели

    09:00:00 - 10:00:00

    Комедийно шоу

  • Ергени за седмица

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, САЩ, 2011. Режисьори, Боби Фарели, Питър Фарели, актьори, Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт, Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др.

  • Модерно семейство

    12:00:00 - 12:30:00

    Сериал

  • Щурите съседи

    12:30:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Теория за големия взрив

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • Стъпка по стъпка

    15:00:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Приятели

    16:00:00 - 17:00:00

    Сериал

  • Шоуто на Слави

    17:00:00 - 18:00:00

    Вечерно тоук шоу

  • Щурите съседи

    18:00:00 - 19:30:00

    Сериал

  • Моето семейство

    19:30:00 - 20:00:00

    еп. 4, сериал

  • Стъпка по стъпка

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 5, сериал

  • Приятели

    21:00:00 - 22:00:00

    еп. 7, сериал

  • Теория за големия взрив

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 7, сериал

  • Модерно семейство

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 7, сериал

  • Революция Z

    01:15:00 - 02:15:00

    еп. 15, сез. 3, сериал

  • Вътрешна сигурност

    02:15:00 - 03:15:00

    еп. 7, сез. 5, сериал

  • Дневниците на вампира

    03:15:00 - 06:00:00

    еп. 4, сез. 7, сериал

  • Революция Z

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 15, сез. 3, сериал

  • Вътрешна сигурност

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 7, сез. 5, сериал

  • Дневниците на вампира

    08:00:00 - 09:15:00

    еп. 4, сез. 7, сериал

  • Големият заговор

    09:15:00 - 11:15:00

    Комедия, криминален, САЩ, 2004. Режисьор: Джордж Ермитидж, актьори, Оуен Уилсън, Бъч Хелемано, Чарли Шийн, Вини Джоунс, Уили Нелсън, Сара Фостър, Морган Фрийман и др.

  • Революция Z

    11:15:00 - 12:15:00

    еп. 1, сез. 4, сериал

  • Вътрешна сигурност

    12:15:00 - 13:15:00

    еп. 8, сез. 5, сериал

  • Дневниците на вампира

    13:15:00 - 14:15:00

    еп. 5, сез. 7, сериал

  • Умирай трудно 4

    14:15:00 - 21:00:00

    Екшън, приключенски, трилър, САЩ, 2007. Режисьор: Лен Вайсман, актьори, Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатън Садвск и др.

  • След залеза

    21:00:00 - 23:00:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 2004. Режисьор: Брет Ратнър, актьори, Уди Харелсън, Микелти Уилямсън, Крейг Розенбърг, Салма Хайек, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Ръсел Хорнсби, Трой Гарити, Пиърс Броснан и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00