Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Митика: Богоубиец филм

    00:30:00 - 02:25:00

    Филм (П)

  • В неизвестност- филм /

    02:25:00 - 03:15:00

    еп. 5 (П)

  • Даяна: Седем дни, които разтърсиха света- документален филм/еп. 1

    03:15:00 - 04:10:00

    Документален филм (П)

  • Студио Х: Добри съседи филм

    04:10:00 - 05:45:00

    Филм (П)

  • Бразди /най-доброто

    05:45:00 - 06:10:00

    (П)

  • Иде нашенската музика

    06:10:00 - 07:00:00

    Музикално предаване (П)

  • Внимание

    07:00:00 - 07:25:00

    Роботика анимация

  • Сийбърт анимация

    07:25:00 - 07:50:00

    Анимация (П)

  • Телепазарен прозорец

    07:50:00 - 08:05:00

    Телепазар

  • Частните музеи в Чехия: Музей на марионетките

    08:05:00 - 08:15:00

  • Гласувайте за Беки филм

    08:15:00 - 09:00:00

    Филм (П)

  • Малкият дракон Кокосчо- приятели завинаги

    09:00:00 - 10:25:00

    Анимация, Германия, 2014

  • Ваканциите на малкия Никола

    10:25:00 - 12:00:00

    Комедия, Франция, 2014. Режисьор: Лоран Тирар, В ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Бохеми- опера от Джакомо Пучини

    12:30:00 - 14:25:00

    Спектакъл на Държавна опера, Стара Загора. Режисьор: постановчик Огнян Драганов, диригент Ивайло Кринчев.

  • Агресията

    14:25:00 - 16:05:00

    Документален филм, България, 2015. Режисьор: Анна Петкова

  • В неизвестност- филм

    16:05:00 - 17:00:00

    еп. 6

  • Спортна треска обзорно спортно предаване

    17:00:00 - 18:00:00

    Спортно предаване

  • България от край до край 6

    18:00:00 - 18:30:00

    (П)

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Даяна: Седем дни, които разтърсиха света

    19:00:00 - 19:50:00

    еп. 2, документален филм

  • Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Фортуната

    20:45:00 - 22:30:00

    Драма, Италия, 2017. Режисьор: Серджо Кастелито, В ролите: Джaзмин Тринка, Стефано Акорси, Алесандро Борги и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    22:30:00 - 22:45:00

    Информационна емисия

  • Борба за справедливост

    00:30:00 - 02:00:00

    Екшън, драма, криминален, САЩ, 1991. Режисьор: Джон Флин, актьори, Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.

  • ПараНорман

    02:00:00 - 03:30:00

    Анимация, приключенски, ужаси, фентъзи, комедия

  • Cool... T

    03:30:00 - 04:20:00

    (П)

  • Двама мъже и половина

    04:20:00 - 05:20:00

    Сериал (П)

  • Аламинут

    05:20:00 - 06:00:00

    (П)

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 21 и 22, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Тази събота и неделя- най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова, телевизионно предаване.

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Меги и Нели (П)

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

    Документално предаване (П)

  • Корабът на мечтите: Острови Кук

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, комедия, романтичен, Германия, 2016. Режисьор: Щефан Бартман, актьори, Хайде Келер, Саша Хен, Ник Уайлдър и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Лоракс

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, семеен, фентъзи, САЩ, 2012. Сценаристи, Кен Даурио, Чинко Пол, режисьори, Крис Рено, Кайл Балда.

  • 120 минути- най-доброто от публицистичното

    17:00:00 - 17:50:00

    Предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути- най-доброто от публицистичното

    18:00:00 - 19:00:00

    Предаване с водещ Светослав Иванов

  • BTV Новините

    19:00:00 - 19:30:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания (П)

  • Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход

    20:00:00 - 22:30:00

    Приключенски, комедия, САЩ, 1989. Режисьор: Стивън Спилбърг, актьори, Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис, Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.

  • Борба за справедливост

    00:30:00 - 02:00:00

    Екшън, драма, криминален, САЩ, 1991. Режисьор: Джон Флин, актьори, Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.

  • ПараНорман

    02:00:00 - 03:30:00

    Анимация, приключенски, ужаси, фентъзи, комедия

  • Cool... T

    03:30:00 - 04:20:00

    (П)

  • Двама мъже и половина

    04:20:00 - 05:20:00

    Сериал (П)

  • Аламинут

    05:20:00 - 06:00:00

    (П)

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 21 и 22, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Тази събота и неделя- най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова, телевизионно предаване.

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Меги и Нели (П)

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

    Документално предаване (П)

  • Корабът на мечтите: Острови Кук

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, комедия, романтичен, Германия, 2016. Режисьор: Щефан Бартман, актьори, Хайде Келер, Саша Хен, Ник Уайлдър и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Лоракс

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, семеен, фентъзи, САЩ, 2012. Сценаристи, Кен Даурио, Чинко Пол, режисьори, Крис Рено, Кайл Балда.

  • 120 минути- най-доброто от публицистичното

    17:00:00 - 17:50:00

    Предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути- най-доброто от публицистичното

    18:00:00 - 19:00:00

    Предаване с водещ Светослав Иванов

  • BTV Новините

    19:00:00 - 19:30:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания (П)

  • Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход

    20:00:00 - 22:30:00

    Приключенски, комедия, САЩ, 1989. Режисьор: Стивън Спилбърг, актьори, Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис, Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.

  • Двестагодишен човек

    00:45:00 - 04:30:00

    В ролите: Робин Уилямс, Сам Нийл, Ембет Давиц, Оливър Плат и др

  • В сънищата ми

    04:30:00 - 06:30:00

    (П)

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Бреговете на Чесапийк

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Събуди се, най-доброто

    08:00:00 - 09:00:00

  • Аржентинско танго

    09:00:00 - 11:00:00

    В ролите: Ребека Имануел, Михаел фон Ау, Флориан Фиц, Тереза Кламерт и др

  • Съдебен спор - избрано

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Цветарница на мистериите: Прекършено в зародиш (ПРЕМИЕРА)

    12:30:00 - 14:15:00

    Мистерия. В ролите: Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бю Бриджис, Рейчъл Крауфорд, Мелиса Болона и др.

  • Любoв по случайност

    14:15:00 - 16:00:00

    В ролите: Бю Гарет, Бренда Стронг, Бенджамин Айрес и др

  • Като две капки вода

    16:00:00 - 19:00:00

    сез. 2017, забавно предаване, 5

  • Новини

    19:00:00 - 19:20:00

  • Темата на NOVA (избрано)

    19:20:00 - 20:00:00

  • Кaрате кид

    20:00:00 - 23:00:00

    В ролите: Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др

  • Шут в гза 2

    00:45:00 - 02:45:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, Япония, UK, Канада, 2013. Режисьор: Джеф Уадлоу, актьори, Арън Тейлър, Джонсън, Клоуи Грейс Морец, Морис Честнът, Клаудия Лий, Кларк Дюк, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц, Плас, Джим Кери, Никълъс Кейдж и др.

  • Стрелата

    02:45:00 - 03:30:00

    Сериал, с. 1 (ретроспекция)

  • Стрелата

    03:30:00 - 04:15:00

    еп. 1, сез. 2, сериал

  • Погрешен завой 6

    04:15:00 - 06:00:00

    Ужаси, САЩ, 2014. Режисьор: Валери Милев, актьори, Антъни Илот, Крис Джарвис, Акила Зол и др.

  • Кунг фу панда - легенди за страхотния боец

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 1, сез. 2, сериал

  • Дивергенти

    11:00:00 - 13:30:00

    Екшън, приключенски, фентъзи, САЩ, 2014. Режисьор: Нийл Бъргър, актьори, Тони Голдуин, Маги Кю, Ашли Джъд, Джей Кортни, Тео Джеймс, Рей Стивънсън, Майлс Телър, Кейт Уинслет, Шайлийн Уудли, Зои Кравиц и др.

  • Умирай трудно 3

    13:30:00 - 16:00:00

    Екшън, криминален, САЩ, 1995. Режисьор: Джон Мактиърнън, а актьори, Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.

  • Луцифер

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 18, сез. 2, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 19:00:00

    Автомобилно предаване

  • Смъртоносен изстрел

    19:00:00 - 21:00:00

    Криминален, трилър, САЩ, 2008. Режисьор: Джон Мадън, актьори, Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън, Левит, Росарио Доусън и др.

  • BTV Новините

    21:00:00 - 21:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Шут в гза 2

    00:45:00 - 02:45:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, Япония, UK, Канада, 2013. Режисьор: Джеф Уадлоу, актьори, Арън Тейлър, Джонсън, Клоуи Грейс Морец, Морис Честнът, Клаудия Лий, Кларк Дюк, Линдзи Фонсека, Кристофър Минц, Плас, Джим Кери, Никълъс Кейдж и др.

  • Стрелата

    02:45:00 - 03:30:00

    Сериал, с. 1 (ретроспекция)

  • Стрелата

    03:30:00 - 04:15:00

    еп. 1, сез. 2, сериал

  • Погрешен завой 6

    04:15:00 - 06:00:00

    Ужаси, САЩ, 2014. Режисьор: Валери Милев, актьори, Антъни Илот, Крис Джарвис, Акила Зол и др.

  • Кунг фу панда - легенди за страхотния боец

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 1, сез. 2, сериал

  • Дивергенти

    11:00:00 - 13:30:00

    Екшън, приключенски, фентъзи, САЩ, 2014. Режисьор: Нийл Бъргър, актьори, Тони Голдуин, Маги Кю, Ашли Джъд, Джей Кортни, Тео Джеймс, Рей Стивънсън, Майлс Телър, Кейт Уинслет, Шайлийн Уудли, Зои Кравиц и др.

  • Умирай трудно 3

    13:30:00 - 16:00:00

    Екшън, криминален, САЩ, 1995. Режисьор: Джон Мактиърнън, а актьори, Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др.

  • Луцифер

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 18, сез. 2, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 19:00:00

    Автомобилно предаване

  • Смъртоносен изстрел

    19:00:00 - 21:00:00

    Криминален, трилър, САЩ, 2008. Режисьор: Джон Мадън, актьори, Мики Рурк, Даян Лейн, Джоузеф Гордън, Левит, Росарио Доусън и др.

  • BTV Новините

    21:00:00 - 21:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Капан

    00:20:00 - 02:10:00

    Криминален, екшън (П). В ролите: Брус Уилис, Райън Филип, Фифти Сент, Джеймс Ремар, Шон Тоуб и др.

  • Еротичен телепазар

    02:10:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Теория за големия взрив

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 8, сериал

  • Гореща зона

    06:30:00 - 07:30:00

    Сериал

  • Топ Гиър

    07:30:00 - 10:00:00

    Предаване за автомобили, 2 епизода

  • Кобра 11: Обади се!

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 20, сериал

  • Мистър Дийдс

    11:00:00 - 13:00:00

    Комедия (П). В ролите: Адам Сандлър, Уинона Райдър, Пери Анделин Блек, Джон Туртуро, Стив Бушеми, Питър Лайънс Колистър, Джон Тортуро и др.

  • Без багаж

    13:00:00 - 13:30:00

    Предаване за туризъм

  • Черна зора

    13:30:00 - 15:30:00

    Екшън. В ролите: Стивън Сегал, Тамара Дейвис, Джон Пайпър, Фъргюсън, Джулиан Стоун и др.

  • 7 секунди

    15:30:00 - 17:30:00

    Екшън, трилър. В ролите: Уесли Снайпс, Тамзин Аутуйет, Доби Опарей, Пити, Лий Уилсън, Джордина Райланс и др.

  • Последните рицари

    17:30:00 - 20:00:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Клайв Оуен, Морган Фрийман, Клиф Къртис, Аксел Хени, Цуеши Ихара и др.

  • Юмрукът на трите нинджи

    20:00:00 - 22:00:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Виктор Уонг, Чарлз Непиър, Майкъл Тренър, Макс Елиът Слейд, Патрик Килпатрик и др.

  • Анаконди: Кървавата орхидея

    22:00:00 - 00:00:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Джони Меснър, Кади Стрикланд, Матю Марсдън, Никълъс Гонзалес, Юджийн Бърд, Карл Юн, Сали Ричардсън, Морис Честнът, Анди Андерсън и др.

  • От местопрестъплението: Маями

    00:00:00 - 01:00:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Мачете

    01:00:00 - 05:50:00

    Екшън. В ролите: Дани Трехо, Робърт Де Ниро, Стивън Сегал, Джесика Алба, Мишел Родригес, Линдзи Лоън, Чик Марин, Дон Джонсън, Джеф Фейхи, Шей Уигъм и др.

  • В кадър

    05:50:00 - 07:50:00

  • МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения

    07:50:00 - 09:45:00

    Комедия, семеен. В ролите: Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.

  • Пич, къде ми е магарето?

    09:45:00 - 12:00:00

    Комедия (П). В ролите: Мартин Клунс, Марк Уотън, Катрин Тейт, Адам Гарсия, Ралф Литъл, Силия Имри, Джейсън Уоткинс и др.

  • Кънки с остър връх

    12:00:00 - 14:10:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: уч. на Д. Б. Суини, Мойра Кели, Рой Дотрис, ТЕри О'Куин, Дуиър Браун и др.

  • Наследникът

    14:10:00 - 16:00:00

    Семеен. В ролите: Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др

  • Умиротворителят

    16:00:00 - 18:10:00

    Екшън, комедия (П). В ролите: Вин Дизел, Лорън Греъм, Фейт Форд, Керъл Кейн, Брад Гарет, Британи Сноу, Тейт Донован, Крис Потър и др.

  • Сватбени войни

    18:10:00 - 20:00:00

    Романтичен, комедия. В ролите: Ерик Дейн, Бони Съмървил, Джон Стамос, Джеймс Бролин и др.

  • От местопрестъплението: Маями

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 2, сериал

  • Хубава жена

    21:00:00 - 23:30:00

    Романтичен, филм. В ролите: Ричърд Гиър, Джулия Робъртс, Джейсън Алекзандър, Ейми Ясбек, Хектор Елизондо, Лора Сан Джакомо, Елинор Донахю, Ралф Белами и др.

  • Приятели

    01:30:00 - 03:30:00

    Сериал

  • Страхотни новини

    03:30:00 - 05:00:00

    Сериал

  • По-добре

    05:00:00 - 06:00:00

    Късно отколкото никога, сериал

  • Майк и Моли

    06:00:00 - 08:00:00

    еп. 5, сериал

  • Приятели

    08:00:00 - 10:00:00

    еп. 4, сериал

  • Майка под наем

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, романтичен, САЩ, 2008. Режисьор: Майкъл Маккълърс, актьори, Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.

  • Моята голяма гръцка свалка

    12:00:00 - 14:00:00

    Комедия, романтичен, САЩ, Испания, 2009. Режисьор: Доналд Петри, актьори, Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис, Алистър Макгоуан, Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др.

  • Двама мъже и половина

    14:00:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Учителката по френски

    16:00:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Моите мили съседи

    17:30:00 - 20:30:00

    Сериал

  • СуперБоброви

    20:30:00 - 22:30:00

    Комедия, Русия, 2016. Режисьор: Дмитрий Дяченко, актьори, Павел Деревянко, Оксана Акинишина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников и др..., ПРЕМИЕРА.

  • По-добре

    22:30:00 - 23:30:00

    Късно отколкото никога, сериал, ПРЕМИЕРА

  • Проектът Х

    01:00:00 - 02:45:00

    Комедия, САЩ, 2012. Режисьор: Нима Нуризаде, актьори, Томас Ман, Оливър Купър, Джонатан Даниел Браун, Дакс Флейм, Кърби Блис Блантън, Алексис Нап, Мартин Клеба, Майлс Телър и др.

  • Как живея сега

    02:45:00 - 06:00:00

    Драма, UK, 2013. Режисьор: Кевин Макдоналд, актьори, Сирша Ронан, Том Холънд, Джордж Мак. Кей, Сабрина Дикенс, Софи Елис и др.

  • Коледна история 2

    06:00:00 - 07:45:00

    Комедия, САЩ, Канада, 2012. Режисьор: Брайън Левант, актьори, Даниел Стърн, Стейси Травис, Браден Лемастърс, Валин Шиней, Джерард Планкети др.

  • В света на динозаврите

    07:45:00 - 10:00:00

    Приключенски, анимация, САЩ, 2013. Режисьор: Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори, Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др.

  • Момчето с механичното сърце

    10:00:00 - 11:45:00

    Анимация, приключенски, драма, Франция, Белгия, 2013. Сценарист, Матиас Малзию, режисьори, Стефан Берла, Матиас Малзию.

  • Странични ефекти

    11:45:00 - 14:15:00

    Трилър, драма, криминален, САЩ, 2013. Режисьор: Стивън Содърбърг, актьори, Руни Мара, Чанинг Тейтъм, Джуд Лоу, Катрин Зита, Джоунс и др.

  • Газ до дупка 2

    14:15:00 - 16:15:00

    Екшън, комедия, Норвегия, 2014. Режисьор: Халвард Брейн, актьори, Андерс Басмо Кристенсен, Вегар Хоел, Йонас Хоф Офтебро, Ида Хюсой, Свен Нордин, Ото Йесперсен др.

  • Код Лондон

    16:15:00 - 18:30:00

    Екшън, криминален, трилър, САЩ, UK, България, 2016. Режисьор: Бабак Наджафи, актьори, Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др.

  • Перфектният ритъм 2

    18:30:00 - 21:00:00

    Комедия, музикален, САЩ, 2015. Режисьор: Елизабет Банкс, актьори, Ана Кендрик, Ребел Уилсън, Хейли Стейнфелд, Британи Сноу, Скайлър Остин, Кейти Сейгъл, Елизабет Банкс, Хана Мей Ли, Адам Дивайн и др.

  • Приятелю Тед

    21:00:00 - 23:15:00

    Комедия, фентъзи, САЩ, 2012. Режисьор: Сет Макфарлан, актьори, Марк Уолбърг, Мила Кунис, Сет Макфарлан, Джоел Макхейл, Патрик Уорбъртън, Джесика Барт, Джовани Рибизи и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00