Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Преследваният

    00:30:00 - 02:00:00

    Филм, (14) (П)

  • Кралицата на Боливуд филм

    02:00:00 - 03:35:00

    Филм (П)

  • Днес и утре

    03:35:00 - 04:05:00

    (П)

  • Фреди Хайнекен- филм /

    04:05:00 - 04:55:00

    еп. 2 (П)

  • Зад кулисите на Мaрс

    04:55:00 - 05:45:00

    Документален филм (П)

  • Телепазарен прозорец

    05:45:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Денят започва сутрешен информационен блок

    06:00:00 - 09:00:00

    Информационен

  • По света и у нас информационна емисия

    09:00:00 - 09:10:00

    Информационна емисия

  • Кадифе 3, - филм

    09:10:00 - 11:40:00

    еп. 2 и 3

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Пътуващо лятно

    12:30:00 - 12:40:00

    Кино с БНТ

  • Семейство Даръл

    12:40:00 - 13:30:00

    еп. 1, сериал, UK, 2016

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    13:30:00 - 14:00:00

    Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров (П)

  • Туристически маршрути

    14:00:00 - 14:30:00

  • Сагуа

    14:30:00 - 14:45:00

    Сиамската котка анимация

  • Сид

    14:45:00 - 15:10:00

    Дете на науката анимация

  • Сребристият жребец анимация

    15:10:00 - 15:35:00

    Анимация

  • Гласувайте за Беки филм

    15:35:00 - 16:00:00

    Филм

  • По света и у нас информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:25:00

  • Капри- филм

    16:25:00 - 17:25:00

    еп. 57

  • Зелена светлина

    17:25:00 - 17:30:00

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    17:30:00 - 18:00:00

    Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров (П)

  • По света и у нас информационна емисия

    18:00:00 - 18:20:00

    Информационна емисия

  • Още от деня коментарно предаване

    18:20:00 - 19:00:00

    Коментарно предаване

  • Отрядът

    19:00:00 - 19:50:00

    еп. 2008 и 1, екшън сериал, Украйна Русия. Режисьор: Сергей Чекалов

  • Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Одисеята на Жак- Ив Кусто

    21:00:00 - 23:00:00

    Филм, копродукция, 2016. Режисьор: Жером Сал, В ролите: Ламбер Уилсон, Одре Тоту, Пиер Нине и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    23:00:00 - 23:25:00

    Информационна емисия

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Спорт в обектива

    00:30:00 - 01:30:00

    (П)

  • НОВИНИ

    01:30:00 - 05:30:00

    (П)

  • Кухнята на Звездев

    05:30:00 - 06:00:00

    (П)

  • Денят

    06:00:00 - 07:00:00

    На живо (П)

  • Всяка сутрин

    07:00:00 - 09:00:00

  • Офанзива с Любо Огнянов

    09:00:00 - 11:00:00

    (П)

  • Време, календар, хороскоп

    11:00:00 - 11:15:00

  • Топ Шоп

    11:15:00 - 11:30:00

  • Пулс

    11:30:00 - 12:00:00

    (П)

  • НОВИНИ

    12:00:00 - 12:15:00

  • Телемаркет

    12:15:00 - 12:20:00

  • Време, календар, хороскоп

    12:20:00 - 12:30:00

  • Интервю с Наделина Анева

    12:30:00 - 13:00:00

    (П)

  • НОВИНИ

    13:00:00 - 13:45:00

  • Телемаркет

    13:45:00 - 14:00:00

  • НОВИНИ

    14:00:00 - 14:30:00

  • Кухнята на Звездев

    14:30:00 - 15:00:00

  • НОВИНИ

    15:00:00 - 15:15:00

  • Топ шоп

    15:15:00 - 15:30:00

  • Всеки следобед

    15:30:00 - 17:00:00

  • НОВИНИ

    17:00:00 - 17:10:00

  • Телемаркет

    17:10:00 - 17:15:00

  • Имате думата с Александър Владимиров

    17:15:00 - 18:00:00

  • НОВИНИ Централна емисия

    18:00:00 - 19:00:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Патарински Live - избрано

    19:00:00 - 19:30:00

  • НОВИНИ

    19:30:00 - 20:00:00

  • Денят

    20:00:00 - 21:00:00

    На живо

  • Спорт в обектива

    21:00:00 - 22:00:00

  • НОВИНИ

    22:00:00 - 22:30:00

  • Денят

    22:30:00 - 23:00:00

    На живо (П)

  • Патарински Live - избрано

    23:00:00 - 00:00:00

  • Спортна треска

    00:00:00 - 01:00:00

    Спортно предаване

  • Извън играта

    01:00:00 - 01:45:00

    Телевизионна игра (П)

  • Иде нашенската музика

    01:45:00 - 02:45:00

    Музикално предаване (П)

  • Непозната земя /избрано

    02:45:00 - 03:15:00

    (П)

  • Здравей

    03:15:00 - 03:45:00

    Обичам те документален филм (П)

  • Денят започва с Г. Любенов

    03:45:00 - 05:30:00

    (П)

  • Опознай България /избрано

    05:30:00 - 06:00:00

    (П)

  • Денят започва

    06:00:00 - 09:00:00

  • По света и у нас

    09:00:00 - 09:10:00

  • Заедно

    09:10:00 - 09:40:00

    Музика и етнос (П)

  • Часът на зрителите, избрано

    09:40:00 - 10:05:00

  • Животът е вкусен, избрано

    10:05:00 - 11:00:00

  • Най-доброто от... Къщата на думите

    11:00:00 - 11:35:00

    (П)

  • Лятно оживление научнопопулярен филм

    11:35:00 - 12:00:00

    Научнопопулярен

  • По света и у нас

    12:00:00 - 12:30:00

  • Малки истории /избрано

    12:30:00 - 13:20:00

    (П)

  • Семейство Карате

    13:20:00 - 13:35:00

    Тв новела на Евровизия (П)

  • История.bg Александър Батенберг - първият, младият, прогоненият

    13:35:00 - 14:35:00

    (П)

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    14:35:00 - 15:05:00

    (П)

  • Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано

    15:05:00 - 15:35:00

  • Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано

    15:35:00 - 16:05:00

  • Приказките на щурчето Устните й трендафили, очите бисери

    16:05:00 - 16:30:00

  • Спортна треска

    16:30:00 - 17:30:00

    Спортно предаване

  • Човешка

    17:30:00 - 18:00:00

    Комедия Хора на изчезване

  • По света и у нас

    18:00:00 - 18:20:00

  • Още от деня коментарно предаване

    18:20:00 - 19:00:00

    Коментарно предаване

  • Непозната земя, избрано

    19:00:00 - 19:30:00

  • Европейски маршрути

    19:30:00 - 19:45:00

  • Планинарче

    19:45:00 - 20:00:00

    Документален филм на Евровизия

  • По света и у нас

    20:00:00 - 20:45:00

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Бащата на яйцето

    21:00:00 - 22:00:00

    еп. 1, филм, 1992. Режисьор: Анри Кулев, В ролите: Ивайло Христов, Любен Чаталов, Наум Шопов, Оля Лечева, Христина Ангелакова и др.

  • Открито с Валя Ахчиева

    22:00:00 - 22:30:00

  • Културни адреси: София, Европа

    22:30:00 - 22:50:00

  • 5 минути София

    22:50:00 - 23:00:00

  • По света и у нас

    23:00:00 - 23:25:00

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Клуб Уинкс

    07:00:00 - 07:30:00

    Анимационен, сериал

  • Лъки и неговата команда

    07:30:00 - 08:00:00

    Анимационен, сериал

  • Приключенията на Чък и приятели

    08:00:00 - 08:15:00

    Анимационен, сериал

  • Кученце в джобче

    08:15:00 - 08:45:00

    Анимационен, сериал

  • Трансформъри: Роботи - спасители

    08:45:00 - 09:10:00

    Анимационен, сериал

  • Ангели и приятели

    09:10:00 - 09:45:00

    Анимационен, сериал

  • Най-малкият зоомагазин

    09:45:00 - 10:10:00

    Анимационен, сериал

  • Франклин

    10:10:00 - 10:40:00

    Анимационен, сериал

  • Плодчетата

    10:40:00 - 11:10:00

    Анимационен, сериал

  • Лъки и неговата команда

    11:10:00 - 11:40:00

    Анимационен, сериал

  • Приключенията на Чък и приятели

    11:40:00 - 11:55:00

    Анимационен, сериал

  • Кученце в джобче

    11:55:00 - 12:30:00

    Анимационен, сериал

  • Покемон

    12:30:00 - 13:00:00

    Анимационен, сериал

  • Кибербитка

    13:00:00 - 13:30:00

    Анимационен, сериал

  • Белият зъб

    13:30:00 - 14:15:00

    Анимация

  • Кърби

    14:15:00 - 14:45:00

    Анимационен, сериал

  • Хари в царството на динозаврите

    14:45:00 - 15:00:00

    Анимационен, сериал

  • Най-малкият зоомагазин

    15:00:00 - 15:30:00

    Анимационен, сериал

  • Бакуган

    15:30:00 - 16:00:00

    Анимационен, сериал

  • Писма от Феликс

    16:00:00 - 16:15:00

    Анимационен, сериал

  • Приключенията на Чък и приятели

    16:15:00 - 16:30:00

    Анимационен, сериал

  • Клуб Уинкс

    16:30:00 - 17:00:00

    Анимационен, сериал

  • Трансформъри: Роботи - спасители

    17:00:00 - 17:30:00

    Анимационен, сериал

  • Франклин

    17:30:00 - 18:00:00

    Анимационен, сериал

  • Лъки и неговата команда

    18:00:00 - 18:30:00

    Анимационен, сериал

  • Ангели и приятели

    18:30:00 - 19:00:00

    Анимационен, сериал

  • Най-малкият зоомагазин

    19:00:00 - 19:30:00

    Анимационен, сериал

  • Бакуган

    19:30:00 - 20:00:00

    Анимационен, сериал

  • Клуб Уинкс

    20:00:00 - 20:30:00

    Анимационен, сериал

  • Покемон

    20:30:00 - 21:00:00

    Анимационен, сериал

  • Трансформъри: Роботи - спасители

    21:00:00 - 21:30:00

    Анимационен, сериал

  • Отряд Зет

    21:30:00 - 23:30:00

    Анимационен, сериал

  • Шесто чувство

    00:30:00 - 02:30:00

  • Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков

    02:30:00 - 05:00:00

  • Веществени доказателства

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 12, сериал

  • Делници - с Николай Колев

    06:00:00 - 10:00:00

  • Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев

    10:00:00 - 11:00:00

  • Седмицата на #Иво - с Иво Божков

    11:00:00 - 12:00:00

  • При Жорж

    12:00:00 - 13:00:00

    Музика, изкуство, култура, с Жорж Ганчев

  • Новини

    13:00:00 - 13:15:00

  • Страници от живота

    13:15:00 - 14:00:00

    еп. 91, сериал

  • Изумрудената огърлица

    14:00:00 - 14:45:00

    еп. 124, сериал

  • Новини

    14:45:00 - 15:00:00

  • Делници - с Николай Колев

    15:00:00 - 18:00:00

  • Новини

    18:00:00 - 18:30:00

  • Делници - с Николай Колев

    18:30:00 - 19:00:00

  • Резонанс - с Васко Мавриков

    19:00:00 - 20:00:00

  • Не се страхувай! - с Васил Василев

    20:00:00 - 21:00:00

  • Ултраспорт - със Станимир Бакалов

    21:00:00 - 22:00:00

  • Сентинел

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 13, сериал

  • Новини

    23:00:00 - 23:30:00

  • Колела

    01:00:00 - 01:30:00

    Автомобилно предаване с Константин Томов (П)

  • Новините ON AIR

    01:30:00 - 02:00:00

    (П)

  • Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова

    02:00:00 - 03:00:00

    (П)

  • Новините ON AIR

    03:00:00 - 03:30:00

    (П)

  • Видимо и невидимо

    03:30:00 - 04:30:00

    Коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов (П)

  • VIB

    04:30:00 - 05:00:00

    (П)

  • Новините ON AIR

    05:00:00 - 05:30:00

    (П)

  • Операция: История

    05:30:00 - 06:30:00

    Предаване с Росен Петров (П)

  • България сутрин - важните неща рано сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

  • Династията Уиндзор

    09:30:00 - 10:30:00

    Филм

  • Сянката на Елена

    10:30:00 - 11:30:00

    Семеен сериал

  • Танц на ръба

    11:30:00 - 12:30:00

    Сериал, драма

  • Новините ON AIR

    12:30:00 - 13:00:00

  • Брюксел 1

    13:00:00 - 14:00:00

    Предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова (П)

  • Телепазарен прозорец

    14:00:00 - 14:15:00

    Телепазар

  • Глухар

    14:15:00 - 15:00:00

    Криминален, сериал

  • Семейни тайни

    15:00:00 - 15:30:00

    Филм

  • Новините ON AIR

    15:30:00 - 16:00:00

  • Любов и сватби - романтиката на 29 - ти век

    16:00:00 - 16:30:00

    Филм

  • Мистериите на Лисабон

    16:30:00 - 17:30:00

    Историческа драма, сериал

  • Новините ON AIR

    17:30:00 - 17:50:00

  • Вашето мнение на живо в ефир

    17:50:00 - 18:30:00

    Актуално тоук шоу с Димитър Абрашев, на живо

  • Новините ON AIR

    18:30:00 - 19:30:00

  • Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова

    19:30:00 - 20:30:00

  • Тамплиерите

    20:30:00 - 21:30:00

    Исторически сериал

  • Новините ON AIR

    21:30:00 - 22:00:00

  • Гол

    22:00:00 - 23:00:00

    Спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев

  • Похитени

    23:00:00 - 00:00:00

    Сериал, политически трилър

  • Картини, България

    00:00:00 - 00:05:00

    Музикална импресия

  • Планета Хит

    00:05:00 - 01:00:00

    Нон-стоп хитове

  • Златен хит - най -доброто

    01:00:00 - 01:05:00

  • Планета Live

    01:05:00 - 02:00:00

    Музикална програма

  • Картини от Света

    02:00:00 - 02:05:00

    Музикална импресия

  • От А до Я

    02:05:00 - 02:40:00

    Тв магазин с хитове

  • Планета Хит

    02:40:00 - 03:00:00

    Нон-стоп хитове

  • Златен хит - най -доброто

    03:00:00 - 03:05:00

  • Горещи хитове

    03:05:00 - 04:00:00

    Избрани песни

  • Show Time

    04:00:00 - 05:00:00

    Музикална програма

  • Златен хит - най -доброто

    05:00:00 - 05:05:00

  • Планета Хит Микс

    05:05:00 - 06:00:00

    Музикална програма

  • Картини, България

    06:00:00 - 06:05:00

    Музикална импресия

  • Планета Фолк

    06:05:00 - 06:30:00

    Българска народна музика

  • Планета Хит

    06:30:00 - 07:00:00

    Нон-стоп хитове

  • Златен хит - най -доброто

    07:00:00 - 07:05:00

  • Класика в жанра - хитовете през годините

    07:05:00 - 08:00:00

    Музикално предаване

  • Хит на деня

    08:00:00 - 08:05:00

    Горещи хитове

  • Планета Live

    08:05:00 - 08:40:00

    Музикална програма

  • Промо

    08:40:00 - 09:00:00

    Новите хитове

  • Картини, България

    09:00:00 - 09:05:00

    Музикална импресия

  • От А до Я

    09:05:00 - 09:40:00

    Тв магазин с хитове

  • Планета Хит Микс

    09:40:00 - 10:00:00

    Музикална програма

  • Картини от Света

    10:00:00 - 10:05:00

    Музикална импресия

  • Топ 5 - PlanetaOfficial - блиц класация

    10:05:00 - 10:10:00

  • Show Time

    10:10:00 - 10:40:00

    Музикална програма

  • 3 плюс

    10:40:00 - 10:50:00

    Информационен бюлетин

  • Лексикон - блиц интервю

    10:50:00 - 11:00:00

  • Звездите празнуват

    11:00:00 - 12:00:00

    Музикална програма

  • Златен хит - най -доброто

    12:00:00 - 12:05:00

  • Класика в жанра - хитовете през годините

    12:05:00 - 12:40:00

    Музикално предаване

  • Промо

    12:40:00 - 13:00:00

    Новите хитове

  • Картини, България

    13:00:00 - 13:05:00

    Музикална импресия

  • От извора

    13:05:00 - 13:40:00

    Българска народна музика

  • 3 плюс

    13:40:00 - 13:50:00

    Информационен бюлетин

  • Лексикон - блиц интервю

    13:50:00 - 14:00:00

  • Хит на деня

    14:00:00 - 14:05:00

    Горещи хитове

  • По ноти

    14:05:00 - 15:00:00

    Музикална линия

  • Златен хит - най -доброто

    15:00:00 - 15:05:00

  • Топ 5 - PlanetaOfficial - блиц класация

    15:05:00 - 15:10:00

  • Планета Хит

    15:10:00 - 16:00:00

    Нон-стоп хитове

  • Картини от Света

    16:00:00 - 16:05:00

    Музикална импресия

  • Звездите на България

    16:05:00 - 16:40:00

    Музикална поредица

  • 3 плюс

    16:40:00 - 16:50:00

    Информационен бюлетин

  • Лексикон - блиц интервю

    16:50:00 - 17:00:00

  • Звездите празнуват

    17:00:00 - 18:00:00

    Музикална програма

  • Хит на деня

    18:00:00 - 18:05:00

    Горещи хитове

  • Топ 5 - PlanetaOfficial - блиц класация

    18:05:00 - 18:10:00

  • Show Time

    18:10:00 - 19:00:00

    Музикална програма

  • Картини от Света

    19:00:00 - 19:05:00

    Музикална импресия

  • Промо

    19:05:00 - 19:40:00

    Новите хитове

  • 3 плюс

    19:40:00 - 20:00:00

    Информационен бюлетин

  • Звездно

    20:00:00 - 20:40:00

    Телевизионно шоу

  • Горещи хитове

    20:40:00 - 21:00:00

    Избрани песни

  • Фен Клуб

    21:00:00 - 22:00:00

    Музика по избор на зрителите

  • Хит на деня

    22:00:00 - 22:05:00

    Горещи хитове

  • Топ 5 - PlanetaOfficial - блиц класация

    22:05:00 - 22:10:00

  • Фен Клуб

    22:10:00 - 22:50:00

    Музика по избор на зрителите

  • Лексикон - блиц интервю

    22:50:00 - 23:00:00

  • Фен Клуб

    23:00:00 - 00:00:00

    Музика по избор на зрителите

  • Hip Hop & RnB

    00:00:00 - 01:00:00

  • We Love Music

    01:00:00 - 06:00:00

  • Snooza

    06:00:00 - 10:00:00

  • 1 Artist 3 Hits

    10:00:00 - 10:12:00

  • Top 10

    10:12:00 - 11:00:00

  • We Love Music

    11:00:00 - 18:00:00

  • 1 Artist 3 Hits

    18:00:00 - 18:12:00

  • Top 10

    18:12:00 - 19:00:00

  • We Love Music

    19:00:00 - 20:00:00

  • Your Voice

    20:00:00 - 22:00:00

  • We Love Music

    22:00:00 - 00:00:00

  • Песните на България

    00:00:00 - 00:30:00

    Музикална програма

  • Картини, България

    00:30:00 - 00:40:00

    Музикална импресия

  • Пъстра броеница

    00:40:00 - 03:00:00

    Фолклорна програма

  • Картини, България

    03:00:00 - 03:10:00

    Музикална импресия

  • Звездите на България

    03:10:00 - 03:30:00

    Музикален гост

  • Песните на България

    03:30:00 - 04:00:00

    Музикална програма

  • Традиция и новаторство - модерен фолк

    04:00:00 - 04:30:00

  • Фолклорна китка

    04:30:00 - 05:30:00

    Избрани песни

  • Росна китка

    05:30:00 - 06:30:00

    Музика за настроение

  • Картини, България

    06:30:00 - 06:40:00

    Музикална импресия

  • Росна китка

    06:40:00 - 07:30:00

    Музика за настроение

  • Златна колекция - хитовете през годините

    07:30:00 - 08:30:00

    Музикално предаване

  • Музикален пъзел

    08:30:00 - 09:30:00

    Избрани песни

  • Картини, България

    09:30:00 - 09:40:00

    Музикална импресия

  • Традиция и новаторство - модерен фолк

    09:40:00 - 10:00:00

  • Звездите на България

    10:00:00 - 10:30:00

    Музикален гост

  • Това е България

    10:30:00 - 11:00:00

    Музикално информационно предаване

  • Златна колекция - хитовете през годините

    11:00:00 - 11:30:00

    Музикално предаване

  • Музикален пъзел

    11:30:00 - 12:30:00

    Избрани песни

  • На мегдана

    12:30:00 - 13:30:00

    Инструментална и танцова музика

  • Картини, България

    13:30:00 - 13:40:00

    Музикална импресия

  • На мегдана

    13:40:00 - 14:00:00

    Инструментална и танцова музика

  • Фолклорна китка

    14:00:00 - 14:30:00

    Избрани песни

  • Поздрав, България

    14:30:00 - 15:00:00

    Избрана фолклорна програма

  • Златна колекция - хитовете през годините

    15:00:00 - 15:30:00

    Музикално предаване

  • Бащино огнище

    15:30:00 - 16:00:00

    Предаване за традициите

  • Музикална съкровищница

    16:00:00 - 16:30:00

    Фолклорна програма

  • Картини, България

    16:30:00 - 16:40:00

    Музикална импресия

  • Пъстра броеница

    16:40:00 - 17:00:00

    Фолклорна програма

  • Традиция и новаторство - модерен фолк

    17:00:00 - 17:30:00

  • Звездите на България

    17:30:00 - 18:00:00

    Музикален гост

  • Музикален пъзел

    18:00:00 - 18:30:00

    Избрани песни

  • Добра среща

    18:30:00 - 20:30:00

    Музика по избор на зрителите

  • Митове и легенди

    20:30:00 - 21:00:00

    Документална поредица

  • Гласове, България

    21:00:00 - 21:30:00

    Музикална програма

  • Поздрав, България

    21:30:00 - 22:30:00

    Избрана фолклорна програма

  • Картини, България

    22:30:00 - 22:40:00

    Музикална импресия

  • Фолклорна китка

    22:40:00 - 23:00:00

    Избрани песни

  • Музикална съкровищница

    23:00:00 - 23:30:00

    Фолклорна програма

  • Музикален пъзел

    23:30:00 - 00:00:00

    Избрани песни

  • Нощен новинарски информационен блок

    00:00:00 - 05:00:00

    Информационен

  • Новини, спорт и времето

    05:00:00 - 06:30:00

  • Европа сутрин

    06:30:00 - 09:00:00

  • Новини

    09:00:00 - 09:05:00

  • Свободна зона с Коритаров

    09:05:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:15:00

  • Топ шоп

    12:15:00 - 12:30:00

  • Новини

    12:30:00 - 12:45:00

  • Телепазар

    12:45:00 - 13:00:00

    Телепазар

  • Централни обедни Новини

    13:00:00 - 13:25:00

  • Прогноза за времето

    13:25:00 - 13:30:00

  • Новини

    13:30:00 - 13:35:00

  • Спорт

    13:35:00 - 13:45:00

  • Телестар

    13:45:00 - 14:00:00

  • Новини

    14:00:00 - 14:15:00

  • Телепазар

    14:15:00 - 14:30:00

    Телепазар

  • Новини

    14:30:00 - 14:45:00

  • Топ шоп

    14:45:00 - 15:00:00

  • Новини

    15:00:00 - 15:15:00

  • Телепазар

    15:15:00 - 15:30:00

    Телепазар

  • Новини

    15:30:00 - 15:35:00

  • Спорт

    15:35:00 - 15:45:00

  • Телепазар

    15:45:00 - 16:00:00

    Телепазар

  • Новини

    16:00:00 - 16:10:00

  • Бизнес дейли

    16:10:00 - 17:00:00

  • Новини

    17:00:00 - 17:15:00

  • Бизнес дейли - продължение

    17:15:00 - 17:30:00

  • Новини

    17:30:00 - 17:35:00

  • Плюс - минус 1

    17:35:00 - 18:00:00

  • Новини

    18:00:00 - 18:10:00

  • Плюс - минус 2

    18:10:00 - 18:30:00

  • Централна емисия Новини

    18:30:00 - 19:15:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Темите 1

    19:15:00 - 19:30:00

  • Новини

    19:30:00 - 19:35:00

  • Темите 2

    19:35:00 - 20:00:00

  • Новини

    20:00:00 - 20:10:00

  • Бизнес дейли

    20:10:00 - 20:30:00

    (П)

  • Новини

    20:30:00 - 20:40:00

  • Плюс - минус

    20:40:00 - 21:00:00

    (П)

  • Вечерни Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • Прогноза за времето и спорт

    21:45:00 - 22:00:00

  • Новини

    22:00:00 - 22:05:00

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00