Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • 2012: Денят на страшния съд филм

    00:05:00 - 01:30:00

    Филм (П)

  • Уилям, Кейт и Джордж

    01:30:00 - 02:20:00

    Ново кралско семейство документален филм (П)

  • Червената кралица- филм /

    02:20:00 - 03:15:00

    еп. 6 (П)

  • Плюс това

    03:15:00 - 04:15:00

    (П)

  • Отблизо с Мира Добрева

    04:15:00 - 05:15:00

    (П)

  • Бразди

    05:15:00 - 05:45:00

    (П)

  • Иде нашенската музика

    05:45:00 - 06:45:00

    Музикално предаване (П)

  • Телепазарен прозорец

    06:45:00 - 07:00:00

    Телепазар

  • Неделно евангелие

    07:00:00 - 07:10:00

  • Внимание, роботика

    07:10:00 - 07:35:00

    Анимация, Япония, 2017

  • Пиксел Пинки

    07:35:00 - 08:00:00

    Анимация, Австралия, 2009

  • По света и у нас Информационна емисия

    08:00:00 - 09:00:00

    Информационна емисия

  • Денят започва с Г. Любенов Публицистично предаване

    09:00:00 - 11:00:00

    Публицистично предаване

  • Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване

    11:00:00 - 12:00:00

    Развлекателно предаване

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • #Европа

    12:30:00 - 13:00:00

  • Европейско първенство по фигурно пързаляне

    13:00:00 - 15:35:00

    Гала на живо от Москва

  • Полицаят се жени

    15:35:00 - 17:05:00

    Филм, копродукция, 1968. Режисьор: Жан Жиро, В ролите: Луи дьо Фюнес, Мишел Галабрю, Клод Жансак, Женевиев Гра и др.

  • Непозната земя

    17:05:00 - 17:35:00

  • Спортна треска Обзорно спортно предаване

    17:35:00 - 18:30:00

    Спортно предаване

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:05:00

  • Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама

    19:05:00 - 19:55:00

    Документален филм, UK, 2015. Режисьор: Рут Робъртс

  • Лека нощ, деца! Случки с бърколини

    19:55:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Cтар Трек: Пропадане в мрака

    20:45:00 - 23:00:00

    Филм, САЩ, 2013. Режисьор: Джей Джей Ейбръмс, В ролите: Крис Пайн, Закари Куинто, Бенедикт Къмбърбач, Карл Ърбън, Зоуи Сандана и др.

  • По света и у нас Информационна емисия

    23:00:00 - 23:15:00

    Информационна емисия

  • Дневниците на вампира

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 17, сез. 5, сериал

  • Анатолия - земя на богинята майка

    01:00:00 - 02:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол

    02:00:00 - 03:30:00

    (П)

  • Мармалад

    03:30:00 - 05:00:00

    Тоук шоу

  • Домашен арест

    05:00:00 - 05:30:00

    Сериал

  • Робо и Страшко

    05:30:00 - 06:00:00

    Анимация

  • Робо и Страшко

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Като на кино

    07:00:00 - 08:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Меги и Нели

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица: Светът на гейшата, ПРЕМИЕРА

  • Деца на килограм

    13:00:00 - 15:00:00

    Комедия, САЩ, 2003. Режисьор: Шон Леви, актьори, Стив Мартин, Хилари Дъф, Бони Хънт, Шон Леви и др.

  • Приятели

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 11 и 12, сез. 3, сериал

  • Двама мъже и половина

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 12, сериал

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути

    18:00:00 - 19:00:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания

  • Джак, убиецът на великани

    20:00:00 - 22:00:00

    Фентъзи, приключенски, САЩ, 2013. Режисьор: Брайън Сингър, актьори, Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др.

  • Папараци

    22:00:00 - 23:00:00

    Телевизионен таблоид

  • Хрониките на Шанара

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 5, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Дневниците на вампира

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 17, сез. 5, сериал

  • Анатолия - земя на богинята майка

    01:00:00 - 02:00:00

    Научнопопулярен филм

  • Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол

    02:00:00 - 03:30:00

    (П)

  • Мармалад

    03:30:00 - 05:00:00

    Тоук шоу

  • Домашен арест

    05:00:00 - 05:30:00

    Сериал

  • Робо и Страшко

    05:30:00 - 06:00:00

    Анимация

  • Робо и Страшко

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Като на кино

    07:00:00 - 08:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Меги и Нели

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица: Светът на гейшата, ПРЕМИЕРА

  • Деца на килограм

    13:00:00 - 15:00:00

    Комедия, САЩ, 2003. Режисьор: Шон Леви, актьори, Стив Мартин, Хилари Дъф, Бони Хънт, Шон Леви и др.

  • Приятели

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 11 и 12, сез. 3, сериал

  • Двама мъже и половина

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 12, сериал

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути

    18:00:00 - 19:00:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания

  • Джак, убиецът на великани

    20:00:00 - 22:00:00

    Фентъзи, приключенски, САЩ, 2013. Режисьор: Брайън Сингър, актьори, Никълъс Холт, Елинор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др.

  • Папараци

    22:00:00 - 23:00:00

    Телевизионен таблоид

  • Хрониките на Шанара

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 5, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Един рицар в Кaмелот

    00:45:00 - 02:20:00

    (П)

  • Съдби на кръстопът

    02:20:00 - 03:20:00

    (П)

  • Ничия земя

    03:20:00 - 04:20:00

    (П)

  • Трансформърс

    04:20:00 - 06:30:00

    (П)

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Непорочната Джейн

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор

    11:00:00 - 12:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Годеж по правилата

    12:30:00 - 14:15:00

    Филм. В ролите: Джоузеф Лорънс, Маги Лоусън, Адам Макдоналд, Марилу Хенър и др

  • Любoв от пръв лай

    14:15:00 - 16:00:00

    Любoв от пръв лай- (ПРЕМИЕРА) , филм. В ролите: Джейна Крамър, Кевин Макгари, Наташа Бърнет, Ана Ван Хуфт и др, филм.

  • Аз обичам България

    16:00:00 - 17:55:00

    Забавно предаване на NOVA

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Кошмари в кухнята

    18:00:00 - 19:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    19:00:00 - 19:20:00

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Мръсна игра

    20:00:00 - 21:50:00

    В ролите: Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Джигандей, Даш Михок и др

  • Тежки престъпления

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 16 и 17, сез. 4, сериал

  • Пета предавка

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Внимавай с бавачката

    04:15:00 - 06:00:00

    Трилър, Канада, 2017. Режисьор: Чад Краучук, актьори, Ашли Скот, Мич Раян, Уди Джефрис, Дилън Кингуел, Джет Клайн и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Тежки престъпления

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 18 и 19, сез. 4, сериал, 20

  • Изчезването

    11:00:00 - 13:15:00

    Трилър, психо, САЩ, 1993. Режисьор: Жорж Слюицер, актьори, Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

  • Невидимия

    13:15:00 - 15:00:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 1996. Режисьор: Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.

  • Тренировъчен ден

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • Пета предавка

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Китайски зодиак

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг, Китай, 2012. Режисьор: Джеки Чан, актьори, Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Тежки престъпления

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 16 и 17, сез. 4, сериал

  • Пета предавка

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Внимавай с бавачката

    04:15:00 - 06:00:00

    Трилър, Канада, 2017. Режисьор: Чад Краучук, актьори, Ашли Скот, Мич Раян, Уди Джефрис, Дилън Кингуел, Джет Клайн и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Тежки престъпления

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 18 и 19, сез. 4, сериал, 20

  • Изчезването

    11:00:00 - 13:15:00

    Трилър, психо, САЩ, 1993. Режисьор: Жорж Слюицер, актьори, Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.

  • Невидимия

    13:15:00 - 15:00:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 1996. Режисьор: Джон Грей; Актьори: Стивън Сегал, Кийнън Айвъри Уейънс, Боб Гунтън, Брайън Кокс и др.

  • Тренировъчен ден

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • Пета предавка

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Китайски зодиак

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг, Китай, 2012. Режисьор: Джеки Чан, актьори, Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Еротичен телепазар

    00:10:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Перфектната кола

    06:00:00 - 06:30:00

    сез. 2, риалити

  • Досиетата Грим

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Уокър- тексаският рейнджър

    07:30:00 - 11:00:00

    сез. 6, сериал, 3 епизода

  • Бесен полет

    11:00:00 - 13:00:00

    Екшън (П). В ролите: Стивън Сегал, Сиера Пейтън, Стив Тюсейнт и др

  • Без багаж

    13:00:00 - 13:30:00

    Предаване за туризъм

  • Досиетата Грим

    13:30:00 - 15:20:00

    сез. 1, сериал

  • Бели мадами

    15:20:00 - 18:00:00

    Криминален, комедия (П). В ролите: Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд, Бизи Филипс, Тери Крюз и др.

  • Роки 3

    18:00:00 - 20:00:00

    Екшън (П). В ролите: Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др.

  • Кралят на скорпионите 4: Походът на силата

    20:00:00 - 22:10:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М. Емет Уолш и др.

  • Последен изход

    22:10:00 - 23:15:00

    Сериал

  • Джеронимо: Една американска легенда

    00:30:00 - 06:10:00

    Уестърн. В ролите: Джейсън Патрик, Джийн Хекман, Робърт Дювал, Уес Стъди, Мат Деймън, Родни Грант, Кевин Тайг, Стив Рийвс, Карлос Паломино, Виктор Арън и др.

  • Ловци на духове 2

    06:10:00 - 08:40:00

    Екшън, комедия (П). В ролите: Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др.

  • Семейството на добрата вещица

    08:40:00 - 10:30:00

    Семеен филм (П). В ролите: Катрин Бел, Крис Потър, Матю Найт, Сара Пауър, Хана Ендикот, Дъглас и др.

  • Купон с Дик и Джейн

    10:30:00 - 12:30:00

    Комедия (П). В ролите: Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др

  • Мечтател

    12:30:00 - 14:40:00

    Семеен филм (П). В ролите: Кърт Ръсел, Елизабет Шу, Дакота Фанинг, Крис Кристофърсън, Дейвид Морз, Фреди Родригес, Луис Гузман, Одед Фер, Кен Хауърд, Холмс Озбърн и др.

  • Джеронимо: Една американска легенда

    14:40:00 - 17:00:00

    Уестърн (П). В ролите: Джейсън Патрик, Джийн Хекман, Робърт Дювал, Уес Стъди, Мат Деймън, Родни Грант, Кевин Тайг, Стив Рийвс, Карлос Паломино, Виктор Арън и др.

  • София- Ден и Нощ

    17:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал, 3 епизода (П)

  • От местопрестъплението

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 7, сериал

  • S. W. A. T. - Специален отряд

    21:00:00 - 23:30:00

    Екшън. В ролите: Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др.

  • Мутра по заместване

    02:30:00 - 03:00:00

    еп. 2, сериал

  • Стажанти

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал (П)

  • Загадките на Лора

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Партньори

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 1, комедия, сериал

  • Стажанти

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 2, сериал

  • Загадките на Лора

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 2, сериал

  • Снежната кралица 3: Огън и лед

    10:00:00 - 12:00:00

    Анимация, приключенски, семеен, Русия, 2016. Сценаристи, Алексей Цицилин, Алексей Замислов, Владимир Николаев, Режисьор: Алексей Цицилин.

  • Новите съседи

    12:00:00 - 15:30:00

    Комедия, сериал

  • Столичани в повече

    15:30:00 - 18:30:00

    еп. 6, комедия, сериал

  • Двама мъже и половина

    18:30:00 - 19:30:00

    Комедия, сериал

  • Хотел Елеон

    19:30:00 - 20:30:00

    Сериал

  • Шрек завинаги

    20:30:00 - 22:30:00

    Анимация, комедия, приключенски, САЩ, 2010. Сценаристи, Дарън Лемке, Джош Клауснър, Режисьор: Майк Митчъл.

  • Мутра по заместване

    22:30:00 - 23:30:00

    еп. 2, сериал

  • Като на кино

    01:00:00 - 02:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • В земя на кръв и мед

    02:00:00 - 06:00:00

    Драма, романтичен, САЩ, 2011. Режисьор: Анджелина Джоли, актьори, Зана Марианович, Горан Костич, Раде Шербеджия, Бранко Джурич, Никола Джуричко, Горан Йевтич и др.

  • Сигурна печалба

    06:00:00 - 08:15:00

    Комедия, драма, САЩ, 2011. Режисьор: Томас Макарти, актьори, Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън, Джефри Тамбор, Бърт Йънг и др.

  • На един черпак разстояние

    08:15:00 - 10:45:00

    Драма, САЩ, 2014. Режисьор: Ласе Халстрьом, актьори, Хелън Мирън, Амит Шах, Мишел Блан, Ом Пури, Джухи Чавла, Маниш Дайал, Роан Чанд и др.

  • Волният Уили: Бягство от Пиратския залив

    10:45:00 - 12:45:00

    Семеен, САЩ, 2010. Режисьор: Уил Гейгър, актьори, Бо Бриджис, Бинди Сю Ървин, Кевин Отто, Дарън Мейер и др.

  • Призрачен ездач 2: Духът на отмъщението

    12:45:00 - 14:45:00

    Екшън, фентъзи, трилър, САЩ, Обединени арабски емирства, 2012. Режисьори, Марк Невълдайн, Брайън Тейлър, актьори, Никълъс Кейдж, Виоланте Плачидо, Кристоф Ламбер, Киъран Хайндс, Джони Уитуорт, Идрис Е.

  • В търсене на справедливост

    14:45:00 - 17:00:00

    Драма, трилър, САЩ, 2011. Режисьор: Роджър Доналдсън, актьори, Никълъс Кейдж, Дженюъри Джоунс, Гай Пиърс, Харолд Перинео, Дженифър Карпентър и др.

  • Империум: Помпей

    17:00:00 - 19:00:00

    Драма, исторически, Италия, 2007. Първа част) , Режисьор: Джулио Базе, актьори, Лоренцо Креспи, Андреа Осварт. Масимо Вентуриело и др.

  • Империум: Помпей

    19:00:00 - 21:00:00

    Драма, исторически, Италия, 2007. Втора част) , Режисьор: Джулио Базе, актьори, Лоренцо Креспи, Андреа Осварт. Масимо Вентуриело и др.

  • Да напуснеш Лас Вегас

    21:00:00 - 23:15:00

    Драма, романтичен, Франция, UK, САЩ, 1995. Режисьор: Майк Фиджис, актьори, Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Джулиан Сандс, Ричард Люис, Валерия Голино и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00