Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Денят започва с Култура

    00:30:00 - 02:10:00

    (П)

  • Здравето отблизо

    02:10:00 - 02:50:00

    (П)

  • Малката Дорит 4

    02:50:00 - 04:25:00

    Сериал, 4, последна част (П)

  • Още от деня коментарно предаване

    04:25:00 - 05:35:00

    Коментарно предаване (П)

  • Панорама с Бойко Василев

    05:35:00 - 06:45:00

    (П)

  • Телепазарен прозорец

    06:45:00 - 07:00:00

    Телепазар

  • Милион и две усмивки Детско предаване

    07:00:00 - 08:00:00

    Детско предаване

  • По света и у нас Информационна емисия

    08:00:00 - 09:00:00

    Информационна емисия

  • Плюс това

    09:00:00 - 10:00:00

    Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Г. Милков

  • Библиотеката Предавате за литература и

    10:00:00 - 11:00:00

    Култура с водещи Г. Ангелов и Андрей Захариев

  • Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване

    11:00:00 - 12:00:00

    Развлекателно предаване

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Бразди Предаване за земеделие

    12:30:00 - 13:05:00

    Телевизионно предаване

  • Иде нашенската

    13:05:00 - 14:10:00

    Музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов

  • Малки истории

    14:10:00 - 15:10:00

    Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви

  • Паметника и неговия брат

    15:10:00 - 16:35:00

    Документален филм, България, 2012. Сценарист и Режисьор: Тамара Пещерска

  • Семеен бизнес филм

    16:35:00 - 17:00:00

    Филм

  • Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура

    17:00:00 - 18:00:00

    Телевизионно предаване

  • Животът е вкусен

    18:00:00 - 19:00:00

    Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров

  • 70, 70 години

    19:00:00 - 19:55:00

    Българска гражданска авиация, документален филм, България, 2017. Автор Весела Смилец, Режисьор: Борислава Димова.

  • Лека нощ, деца! Случки с бърколини

    19:55:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Шоуто на Канала Развлекателно предаване

    20:45:00 - 21:45:00

    Развлекателно предаване

  • Сестра Бети

    21:45:00 - 23:35:00

    Комедия, драма, криминален, САЩ, Германия, 2000. Режисьор: Нийл Ла. Бют, В ролите: Рене Зелуегър, Морган Фрийман, Крис Рок, Грег Киниър, Ерън Екхарт и др.

  • По света и у нас Информационна емисия

    23:35:00 - 23:50:00

    Информационна емисия

  • Моите мили съседи

    00:00:00 - 01:30:00

    еп. 60, сез. 1, сериал

  • Италианската булка

    01:30:00 - 02:30:00

    Сериал

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Опасни улици

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 736, сериал

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 3 и 4, сез. 12, сериал

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • Cool.... T

    11:00:00 - 12:00:00

    Лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Богатствата на България

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица

  • Разплатата

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, САЩ, 2015. Режисьор: Марк Джон, актьори, Кати Леклерц, Чад Конъл, Джейкъб Блеър, Кристофър Розамунд, Валери Планш, Барб Мичел и др.

  • Седем часа разлика

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 19, сез. 2, сериал

  • Мармалад

    16:00:00 - 18:00:00

    Тоук шоу

  • Карбовски: Втори план

    18:00:00 - 19:00:00

    Документална поредица с водещ Мартин Карбовски

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания

  • Бойни кораби

    20:00:00 - 22:00:00

    Екшън, фантастика, САЩ, 2012. Режисьор: Питър Бърг, актьори, Тeйлър Кич, Александър Скарсгард, Бруклин Декър, Риана, Таданобу Асано, Лиъм Нийсън и др.

  • Денят, в който Земята спря

    22:00:00 - 00:00:00

    Фантастика, САЩ, 2008. Режисьор: Скот Дериксан, актьори, Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др.

  • Моите мили съседи

    00:00:00 - 01:30:00

    еп. 60, сез. 1, сериал

  • Италианската булка

    01:30:00 - 02:30:00

    Сериал

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Опасни улици

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 736, сериал

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 3 и 4, сез. 12, сериал

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • Cool.... T

    11:00:00 - 12:00:00

    Лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Богатствата на България

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица

  • Разплатата

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, САЩ, 2015. Режисьор: Марк Джон, актьори, Кати Леклерц, Чад Конъл, Джейкъб Блеър, Кристофър Розамунд, Валери Планш, Барб Мичел и др.

  • Седем часа разлика

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 19, сез. 2, сериал

  • Мармалад

    16:00:00 - 18:00:00

    Тоук шоу

  • Карбовски: Втори план

    18:00:00 - 19:00:00

    Документална поредица с водещ Мартин Карбовски

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания

  • Бойни кораби

    20:00:00 - 22:00:00

    Екшън, фантастика, САЩ, 2012. Режисьор: Питър Бърг, актьори, Тeйлър Кич, Александър Скарсгард, Бруклин Декър, Риана, Таданобу Асано, Лиъм Нийсън и др.

  • Денят, в който Земята спря

    22:00:00 - 00:00:00

    Фантастика, САЩ, 2008. Режисьор: Скот Дериксан, актьори, Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др.

  • Часът на Милен Цветков

    00:00:00 - 01:00:00

    Предаване на NOVA

  • Костюмари

    01:00:00 - 02:00:00

    сез. 5, сериал

  • Чучулигата

    02:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Ритъмът на мечтите

    04:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Двете лица на Истанбул

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал (П)

  • Пожарникарите от Чикаго

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 4, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор

    11:00:00 - 12:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Темата на NOVA

    12:30:00 - 12:50:00

  • Бетовен 3

    12:50:00 - 14:50:00

    В ролите: Джъдж Рейнхолд, Майкъл Чиколини, Михаела Гало, Франк Горшин, Джейми Марш, Джулия Суини, Джо Пихлър и др.

  • Агент Коди Банкс 2: Дестинация Лондон

    14:50:00 - 17:00:00

    В ролите: Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.

  • Съдби на кръстопът

    17:00:00 - 17:55:00

    Предаване на NOVA

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Ничия земя

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ

    19:30:00 - 20:00:00

  • Крийд: Сърце на шампион (ПРЕМИЕРА) - 2015

    20:00:00 - 22:45:00

    В ролите: Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Греъм Мактавиш, Филиша Рашад и др.

  • Твърде лично

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 2, сериал

  • Кости

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 12, сез. 10, сериал

  • Истинско правосъдие

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 9, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 9, сез. 2, сериал

  • Под наблюдение

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 18, сез. 4, сериал

  • Готъм

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 6, сериал

  • Аватар: Легенда за Анк

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Праведен

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 11 и 12, сез. 6, сериал, 13

  • Бягство

    11:00:00 - 13:00:00

    Криминален, екшън, САЩ, България, 2013. Режисьор: Кортни Соломон, Йорън Леви, актьори, Итън Хоук, Селена Гомес, Калоян Воденичаров, Велизар Пеев, Велислав Павлов, Джон Войт, Селена Гомес, Брус Пейн, Ивайло Герасков, Димо Алексиев, Дея.

  • Аз съм легенда

    13:00:00 - 15:00:00

    Фентъзи, драма, САЩ, 2007. Режисьор: Франсис Лорънс, а актьори, Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън, Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.

  • Стрелата

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 22 и 23, сез. 5, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • Пета предавка

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Смъртоносно оръжие 2

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 1989. Режисьор: Ричард Донър, актьори, Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Танго и Кеш

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, комедия, САЩ, 1989. Режисьор: Андрей Кончаловски, актьори, Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палейнс и др.

  • Твърде лично

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 2, сериал

  • Кости

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 12, сез. 10, сериал

  • Истинско правосъдие

    02:00:00 - 03:00:00

    еп. 9, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 9, сез. 2, сериал

  • Под наблюдение

    04:00:00 - 05:00:00

    еп. 18, сез. 4, сериал

  • Готъм

    05:00:00 - 06:00:00

    еп. 6, сериал

  • Аватар: Легенда за Анк

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Праведен

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 11 и 12, сез. 6, сериал, 13

  • Бягство

    11:00:00 - 13:00:00

    Криминален, екшън, САЩ, България, 2013. Режисьор: Кортни Соломон, Йорън Леви, актьори, Итън Хоук, Селена Гомес, Калоян Воденичаров, Велизар Пеев, Велислав Павлов, Джон Войт, Селена Гомес, Брус Пейн, Ивайло Герасков, Димо Алексиев, Дея.

  • Аз съм легенда

    13:00:00 - 15:00:00

    Фентъзи, драма, САЩ, 2007. Режисьор: Франсис Лорънс, а актьори, Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън, Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.

  • Стрелата

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 22 и 23, сез. 5, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • Пета предавка

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Смъртоносно оръжие 2

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 1989. Режисьор: Ричард Донър, актьори, Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Танго и Кеш

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, комедия, САЩ, 1989. Режисьор: Андрей Кончаловски, актьори, Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палейнс и др.

  • Хаваи 5 - 0

    00:20:00 - 01:20:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Фрактура

    01:20:00 - 03:40:00

    Предаване за рок музика (П)

  • Еротичен телепазар

    03:40:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Младият Херкулес

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал, 2 епизода

  • Без багаж

    07:00:00 - 07:30:00

    Предаване за туризъм (П)

  • Уокър- тексаският рейнджър

    07:30:00 - 10:00:00

    сез. 4, сериал, 2 епизода

  • Да се посмеем

    10:00:00 - 10:30:00

  • Битка Лос Анджелис: Световна инвазия

    10:30:00 - 13:00:00

    Екшън, фантастика (П). В ролите: Аарън Екхарт, Бриджит Мойнахан, Рамон Родригес, Майкъл Пеня и др.

  • Футбол: Пирин- Берое

    13:00:00 - 15:00:00

    Мач от Първа професионална лига, на живо

  • Топ Гиър

    15:00:00 - 17:30:00

    Предаване за автомобили, 2 епизода

  • Изкуството на войната

    17:30:00 - 20:00:00

    Криминален, екшън. В ролите: Уесли Снайпс, Доналд Съдърланд, Ан Арчър, Мори Чейкин, Майкъл Бийн и др.

  • Легендата за Зоро

    20:00:00 - 22:40:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Антонио Бандерас, Катрин Зита, Джоунс, Ръфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др.

  • Кобра 11: Обади се!

    22:40:00 - 23:40:00

    сез. 20, сериал

  • От местопрестъплението

    00:00:00 - 01:00:00

    сез. 6, сериал (П)

  • Убийства в Мидсъмър

    01:00:00 - 03:00:00

    сез. 15, сериал (П)

  • Програмна пауза - трейлъри и реклами

    03:00:00 - 05:50:00

  • Срещи с известни личности

    05:50:00 - 06:30:00

    Тоук шоу

  • Дългото пътуване на любовта

    06:30:00 - 08:15:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Йохан Ърб, Ерин Котрел, Логан Бартоломю, Джон Савидж, Уилям Морган Шепърд, Джеймс Тъпър и др.

  • Дъщерята на мускетаря

    08:15:00 - 10:20:00

    Приключенски (П). В ролите: Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис, Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част.

  • Шпиoни

    10:20:00 - 12:15:00

    Семеен филм. В ролите: Ема Робъртс, Крис Потър, Ричард Кайнд, Пат Морита, Дебра Джо Ръп, Джей Бразо, Мусета Вандер, Бари Бостуик и др.

  • Малки жени

    12:15:00 - 14:45:00

    Семеен филм. В ролите: Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.

  • Лоши момчета 2

    14:45:00 - 17:45:00

    Екшън, комедия (П). В ролите: Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др.

  • Очаквай неочакваното

    17:45:00 - 20:00:00

    Романтичен, комедия. В ролите: Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Крофърд, Крис Рок и др.

  • От местопрестъплението

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 14, сериал

  • Междузвездни войни: еп. I- Невидима заплаха

    21:00:00 - 23:45:00

    Екшън, фантастика. В ролите: Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, Пернила Аугуст, Франк Оз, Самюъл Джаксън, Рей Парк, Терънс Стамп, Ахмед Бест и др.

  • Отново на 17

    00:00:00 - 02:00:00

    Комедия, САЩ, 2009. Режисьор: Бър Стиърс, актьори, Зак Ефрон, Лесли Ман, Матю Пери, Томас Ленън, Тайлър Стилман, Алисън Милър, Мишел Трахтенбърг, Стърлинг Найт, Мелора Хардин и др.

  • Партньори

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал (П)

  • Клуб Веселие

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал (П)

  • Теория за големия взрив

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Партньори

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 2, сериал

  • Различно еднакви

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 6, сериал

  • Клуб Веселие

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 6, сериал

  • Загадките на Лора

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 1, сериал

  • Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, трилър, САЩ, 2005. Режисьор: Джон Паскин, актьори, Сандра Бълок, Дитрих Бадер, Ърни Хъдсън, Реджина Кинг, Енрике Мърсиано, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Трийт Уилямс и др.

  • Новите съседи

    12:00:00 - 15:00:00

    Комедия, сериал

  • Столичани в повече

    15:00:00 - 18:00:00

    Комедия, сериал, с. 1, 2

  • Двама мъже и половина

    18:00:00 - 19:30:00

    Комедия, сериал

  • Мутра по заместване

    19:30:00 - 20:30:00

    Комедия, сериал

  • Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори

    20:30:00 - 22:30:00

    Комедия, САЩ, 2011. Режисьор: Дейвид Бауърс, актьори, Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др.

  • Шегаджии

    22:30:00 - 23:30:00

    Сериал

  • Убивай ги нежно

    01:30:00 - 03:30:00

    Криминален, трилър, САЩ, 2012. Режисьор: Андрю Доминик, актьори, Брад Пит, Ричард Дженкинс, Бен Менделсон, Макс Касела, Джеймс Гандолфини и др.

  • Програмна пауза - трейлъри и реклами

    03:30:00 - 06:00:00

  • Ризоли и Айлс- криминални досиета

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 18, сез. 5, сериал

  • Избрана жертва

    07:00:00 - 08:45:00

    Драма, криминален, трилър, САЩ, 2011. Режисьор: Крис Геролмо, актьори, Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.

  • Убийствен финал

    08:45:00 - 10:45:00

    Трилър, Канада, 2014. Режисьор: Пенелопи Буйтенуис, актьори, Джоси Лорън, Ниал Матър, Шона Йохансен, Сара Стрейндж и др.

  • Отвлечен: Историята на Тифани Рубин

    10:45:00 - 12:45:00

    Драма, САЩ, 2011. Режисьор: Гари Харви, актьори, Тараджи П. Хенсън, Тери ОКуин, Дейвид Хейдън и др.

  • Х- Мен: Първа вълна

    12:45:00 - 15:15:00

    Екшън, фентъзи, САЩ, 2011. Режисьор: Матю Вон, актьори, Дженифър Лорънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри.

  • Х- Мен: Дни на отминалото бъдеще

    15:15:00 - 18:00:00

    Екшън, фентъзи, САЩ, UK, 2014. Режисьор: Брайън Сингър, актьори, Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон А.

  • Като на кино

    18:00:00 - 19:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Експресно фото

    19:00:00 - 21:00:00

    Драма, САЩ, 2002. Режисьор: Марк Романек, актьори, Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.

  • Мексиканецът

    21:00:00 - 23:30:00

    Комедия, романтичен, САЩ, 2001. Режисьор: Гор Върбински, актьори, Брад Пит, Джулия Робъртс, Джеймс Гандолфини, Джей Кей Симънс, Боб Балабан, Джийн Хекман и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00