Стажант Правно обслужване – гр. София

Правни въпроси, регулация и конкуренция

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ

  • Подпомага отдела в извършването на правни и технически действия, необходими за изпълнение на текущи дейности, включително изготвяне на правни становища, търговски договори, съдебни документи и други
  • Подава и получава документи по съдебни и административни производства
  • Следи и се запознава с промени в нормативната уредба
  • Изготвя справки, свързани с дейността на отдела

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА

  • Завършен 1-ви курс, специалност Право
  • Добро владеене на английски език
  • Отлична компютърна грамотност – MS Office
  • Комуникативност, отговорност, динамичност
  • Продължителност на стажа: 1 година

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
  • Разнообразни допълнителни придобивки

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 25 октомври 2018 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.