Администратор приложения – гр. София

Информационни технологии

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Внедрява нови модули на приложения
  • Действа като второ ниво поддръжка при разрешаването на проблеми, свързани с приложенията
  • Следи и анализира работата на приложенията и предприема необходимите действия при откриване на проблем, като работи и за автоматизиране наблюдениетои автоматизиране на ръчни дейности
  • Инсталира нови функционалности и бъг фиксове
  • Подпомага намирането на решения на клиентските проблеми
  • Поддържа интерфейси с други приложения
  • Извършва необходимите оперативни дейности и подготвя справки при необходимост
  • Дава предложения за подобряване работата на приложенията
  • Участва активно в проектите на групата, както и в корпоративните такива

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование – бакалавър или магистър в специалности от областта на ИТ или телекомуникациите
  • Минимум 2 години професионален опит в работата с бази данни, Oracle и Microsoft SQL Server, SQL, T-SQL
  • Познания за WINDOWS, UNIX и Linuxоперационни системи
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Много добри умения за работа в екип
  • Аналитично мислене и внимание към детайла
  • Гъвкавост и възможност за адаптиране в бързо променяща се среда

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 26 юли 2018 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.