Старши специалист Техническа инфраструктура мобилна мрежа – гр. София

Инфраструктура и мобилна мрежа

 VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Ръководи и контролира строителните и инсталационни дейности на телекомуникационни обекти, съгласно изискванията на производителите и установените стандарти
  • Прави контролни измервания на монтажните дейности на оборудването на базови – станции, преносно оборудване и антенно-фидерни системи
  • Координира монтажните дейности на място с фирмите подизпълнители и  собствениците на имотите, върху които се изграждат съответните обекти
  • Осъществява дейностите по процеса на колокиране на съоръжения на мрежата (предимно базови станции и трансмисионно оборудване) на обекти, клиенти и други телекомуникационни оператори
  • Контактуване с представители на наемодателите, както и на други структури при съвместни дейности
  • Извършва огледи за реализиране на нови телекомуникационни обекти
  • Координира, организира и технически администрира дейностите с подизпълнителите и други външни организации
  • Изготвя и попълва стандартизирана документация по техническо приемане на различни обекти, съставляващи мобилните мрежи
  • Инсталиране на телекомуникационно оборудване

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, степен Бакалавър в областта на телекомуникациите или електротехниката
  • Минимум 1 година професионален опит в областта
  • Познания за телекомуникационно и преносно оборудване ще се счита за предимство
  • Добро владеене на технически английски език
  • Много добри познания по Windows, MS Office, Visio
  • Умения за работа в екип
  • Свидетелство за управление на МПС - категория „В“

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е…

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от 23 Май 2024г.