Техник Поддръжка на енергийно оборудване – гр. София

Оперативно управление на мрежата

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Отговаря за поддържане и обслужване  на всички обекти на компанията в региона в част електрозахранване
  • Участва в обслужването на всички технологични енергийни съоръжения (токоизправители, акумулаторни батерии, стационарни и преносими генератори и други електрически устройства) и инсталации (вкл. заземителни) в сградите на поверения му регион
  • Участва при изграждане и интеграция на нови обекти
  • Отговаря за осигуряването на непрекъсваемо и нормално функциониране на електрозахранващите съоръжения
  • Участва в отстраняване на възникнали повреди, свързани с токоизправители захранващи телекомуникационни съоръжения
  • Отговаря за монтиране, поддържане и отстраняване на повреди на акумулаторни батерии, електрически табла и електрически инсталации
  • Изготвя регулярни справки, отчети, изследвания и документация

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Средно специално образование - Електротехника, Електрообзавеждане, Електроенергетика и Автоматизация
  • Опит на подобна позиция ще се счита за предимство
  • Познания за работа с измервателни уреди на електрически и технологични величини, свързани с предмета на дейност
  • Умения за работа със специализирана измерителна техника
  • Отлични комуникативни способности
  • Умения за работа в екип
  • Отговорност, мотивираност и инициативност
  • Шофьорска книжка - категория „В“
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Добра компютърна грамотност - MS Office

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Конкурентно възнаграждение
  • Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
  • Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография за позицията не по-късно от 4 юни 2024 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

към контакти