Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Тайните на войната

    00:30:00 - 01:25:00

    Документално предаване. Документална поредица/п/

  • Дивия Франк в Австралия

    01:25:00 - 02:15:00

    Документално предаване. Документална поредица /п/ (12)

  • Истинска легенда

    02:15:00 - 04:05:00

    Игрален филм. П/ (16)

  • Моят плейлист

    04:05:00 - 05:00:00

    Валди Тотев /п/

  • Иде нашенската

    05:00:00 - 06:00:00

    Музика с Даниел Спасов и Милен Иванов. П/

  • Вълшебните приказки на щурчето

    06:00:00 - 06:25:00

  • Сид - дете на науката

    06:25:00 - 07:40:00

    Анимация. Детски анимационен филм /САЩ, 2013г. /, Режисьор: Кърк Тачър

  • Телепазарен прозорец

    07:40:00 - 07:55:00

    Телепазар

  • Денят започва с Г. Любенов

    07:55:00 - 11:00:00

  • Дивият Уелс: Сърцето на Уелс

    11:00:00 - 12:00:00

    Документално предаване. Документална поредица /2 епизод/

  • По света и у нас

    12:00:00 - 12:30:00

  • Домът на вярата

    12:30:00 - 13:00:00

    Чекотински манастир /п/

  • Една история за Intelligent Music Project

    13:00:00 - 14:00:00

    Филм. За проекта на д-р Милен Врабевски

  • Гражданинът Кино

    14:00:00 - 15:25:00

    Документален филм. България, 2014г. /, Режисьор: Коста Биков

  • Абатство Нортангър

    15:25:00 - 17:00:00

    Игрален филм. Копродукция, 2007г. /, Режисьор: Джон Джоунс, В ролите: Фелисити Джоунс, Джей Джей Фийлд, Кари Мълиган, Уилям Бек, Лиъм Кънингъм и др.

  • Джинс

    17:00:00 - 17:30:00

    Родът на Ервант Хугасян /п/

  • Арена спорт

    17:30:00 - 18:30:00

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Лекари по време на пандемия

    19:00:00 - 19:10:00

  • Шакълтън - смърт или слава

    19:10:00 - 20:00:00

    Документално предаване. 4-серийна документална поредица /Великобритания, 2013г. /.

  • По света и у нас

    20:00:00 - 20:30:00

  • След новините

    20:30:00 - 20:45:00

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Съседката

    21:00:00 - 22:25:00

    Игрален филм. България, 1987г. /, Режисьор: Адела Пеева, В ролите: Велко Кънев, Елвира Иванова, Георги Русев, Мартина Вачкова и др.

  • По света и у нас

    22:25:00 - 22:40:00

  • Смъртоносна надпревара 2

    00:20:00 - 02:10:00

    Фантастика, екшън, трилър, ЮАР, Германия, 2010. Режисьор: Рул Рейне, В ролите: Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+].

  • Грейси- спортен

    02:10:00 - 04:00:00

    Биографичен, драма, САЩ, 2007 (П)

  • Норвегия

    04:00:00 - 05:10:00

    Документален филм (П)

  • Cool... T

    05:10:00 - 06:00:00

    (П)

  • Джи Ай Джо: Сигма 6

    06:00:00 - 06:30:00

    еп. 5, сериал, анимация

  • Алпите: Раят на Европа

    06:30:00 - 07:30:00

    Документален филм

  • Приятели

    07:30:00 - 08:00:00

    еп. 24, сез. 2, сериал

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу (П)

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • Фитнес

    12:30:00 - 13:00:00

    еп. 2, сериал

  • Старата гвардия

    13:00:00 - 15:10:00

    Комедия, военен, UK, 2016. Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Марк Танди, Ръсел Балог, Андрю Хавил, Даниел Мейс, Тоби Джоунс, Майкъл Гамбън, Бил Най, Бил Патерсън, Том Кортни и др.

  • BTV Ваканция: Кунг- фу панда 2

    15:10:00 - 17:00:00

    Анимация, екшън, приключенски, САЩ, 2011. Режисьор: Дженифър Ю Нелсън

  • 120 минути

    17:00:00 - 19:00:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • BTV Новините

    19:00:00 - 19:30:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

    Поредица за журналистически филми и разследвания (П)

  • Еверест

    20:00:00 - 22:20:00

    Приключенски, драма, UK, САЩ, Исландия, 20

  • Секс

    00:20:00 - 01:50:00

    Запис. В ролите: Камерън Диас, Джейсън Сийгъл, Роб Кордри, Ели Кемпър, Роб Лоу, Нат Факсън и др.

  • Баща - мечта

    01:50:00 - 03:20:00

    (П). В ролите: Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.

  • Бреговете на Чесапийк

    03:20:00 - 04:15:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Съдби на кръстопът

    04:15:00 - 05:00:00

    Предаване на NOVA (П)

  • Космическа надпревара

    05:00:00 - 06:30:00

    (П). В ролите: Джеймс Уудс, Анабет Гиш, Алекс Линц, Уесли Ман и др

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Бреговете на Чесапийк

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 1, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор

    11:00:00 - 12:00:00

    Предаване на NOVA, избрано

  • Новините на NOVA

    12:00:00 - 12:30:00

  • Игра на чувства

    12:30:00 - 14:15:00

    В ролите: Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др

  • Сестрите на младоженеца

    14:15:00 - 16:00:00

    В ролите: Малез Джоу, Джеръми Съмптър, Савана Джейд, Ани Тедеско, Грег Евиган и др.

  • Неделята на NOVA

    16:00:00 - 19:00:00

    Публицистично тоук шоу

  • Новините на NOVA

    19:00:00 - 19:20:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Агент Солт

    20:00:00 - 22:00:00

    В ролите: Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др

  • На Границата

    00:25:00 - 01:17:00

    еп. 01, драма, исторически, 2014. Режисьор: Станимир Трифонов, В ролите: Мартин Димитров, Димо Алексиев, Борис Луканов. Филмът разказва за съдбата на 17-годишно момче, което расте в дом за изоставени деца.

  • Последният момински запой

    01:17:00 - 02:41:00

    Комедия, романтичен, 2012. Режисьор: Лесли Хедланд, В ролите: Ребел Уилсън, Кирстен Дънст, Айла Фишър. Три приятелки са помолени да станат шаферки на жена, която навремето са тормозили в училище.

  • Господин идеален

    02:41:00 - 04:15:00

    Екшън, комедия, драма, 2015. Режисьор: Пако Кабезас, В ролите: Ана Кендрик, Сам Рокуел, Тим Рот, Елена Санчес, Луис Да Силва-мл., RZA, Майкъл Еклънд, Джеймс Ренсън, Ансън Маунт, и др.

  • Философите

    04:15:00 - 06:00:00

    Драма, трилър, фентъзи, 2013. Режисьор: Джон Хадълс, В ролите: Джеймс Д'Арси, Софи Лоу, Дарил Сабара, Фреди Строма и др.

  • По следите на.... Невъзможната планета

    06:00:00 - 06:46:00

    Документален, 2019. Еп. 1, озвучен на български, ПРЕМИЕРА, 2019 "Невъзможната планета" разказва за най-невероятните природни явления на Земята. Много от тези чудеса могат да бъдат обяснени разумно, но други озадачават дори и най-опитните учени.

  • Капитан Шарки

    06:46:00 - 08:05:00

    Анимация, екшън, приключенски, 2018. Режисьор: Ян Щолц, Хуберт Вайланд. Надутият самохвалко Капитан Шарки смята себе си за най-страшният пират на Седемте морета.

  • Приключенията на Сами 2: Бягство от парадайса

    08:05:00 - 09:30:00

    Анимация, 2012. Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс.

  • Омагьосаната къща

    09:30:00 - 10:55:00

    Анимация, 2013. Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт. Гръм е изоставено малко коте, което се лута само и изгубено из града.

  • Малкият принц

    10:55:00 - 12:35:00

    Анимация, приключенски, драма, 2015. Режисьор: Марк Осбърн

  • По следите на.... Невъзможната планета

    12:35:00 - 13:20:00

    Документален, 2019. Еп. 2, озвучен на български, ПРЕМИЕРА, 2019 "Невъзможната планета" разказва за най-невероятните природни явления на Земята. Много от тези чудеса могат да бъдат обяснени разумно, но други озадачават дори и най-опитните учени.

  • Приказка за Астрид

    13:20:00 - 15:25:00

    Биографичен, драма, 2018. Режисьор: Перниле Фишер Кристенсен, В ролите: Алба Аугуст, Бьорн Густафсон, Трине Дирхолм, Магнус Крепер и др.

  • Отворени досиета 1

    15:25:00 - 16:00:00

    еп. 2, Алфред Фосколо, документален, 2014. Фосколо е роден в София през 1942г. Майка му е българка, а баща му - французин. През 1949г. заедно със семейството си се премества в Париж, където завършва право и българска филология.

  • Лили рибката

    16:00:00 - 17:45:00

    Детски, семеен, 2018. Режисьор: Ясен Григоров, В ролите: Дарина Досева, Стоян Радев, Калина Асенова, Боян Григоров, Калоян Минчев, Татяна Лолова, Добрин Досев, Койна Русева, Калин Сърменов, Красимир Ранков, Николай Урумов.

  • Номер 1

    17:45:00 - 19:00:00

    Драма, 2011. Режисьор: Атанас Христосков, В ролите: Филип Аврамов, Ивайло Захариев, Николай Станоев, Ивайло Драгиев, Иво Аръков, Мартин Ружин, Димитър Тангълов, Константин Станчев и деца от столични квартали.

  • Клиника НАДЕЖДА

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 02, сез. 4, драма, фентъзи, 2015. Режисьор: Дейвид Уелингтън, Питър Уелингтън, В ролите: Ерика Дюранс, Бенджамин Ейрс, Джулия Чан, Салваторе Антонио, Даниел Гилис.

  • Офицер и шпионин

    20:00:00 - 22:10:00

    Драма, исторически, 2019. Режисьор: Роман Полански, В ролите: Мелвил Пупо, Дамиен Бонар, Луи Гарел, Еманюел Сение, Жан Дюжарден, Владимир Йорданов.

  • Джими: Всичко е на моя страна

    22:10:00 - 00:00:00

    Биографична драма, музикален, 2013. Режисьор: Джон Ридли, В ролите: Андре Бенджамин. Хейли Атуел, Имоджен Путс и др.

  • Другото лице

    07:00:00 - 07:25:00

  • Имате думата с Александър Владимиров - избрано

    07:25:00 - 08:00:00

  • Социална мрежа - избрано

    08:00:00 - 08:30:00

  • Пулс - с Гергана Добрева

    08:30:00 - 09:00:00

    Здравно предаване

  • Офанзива с Любо Огнянов

    09:00:00 - 11:45:00

    (П)

  • Телемаркет

    11:45:00 - 12:00:00

  • НОВИНИ

    12:00:00 - 12:15:00

  • Парламентът на фокус

    12:15:00 - 12:30:00

    (П)

  • Икономика и бизнес

    12:30:00 - 13:00:00

    Икономика (П)

  • НОВИНИ

    13:00:00 - 13:15:00

  • Стъпки към успеха

    13:15:00 - 13:30:00

  • Кухнята на Звездев

    13:30:00 - 14:00:00

    Кулинарно предаване

  • НОВИНИ

    14:00:00 - 14:15:00

  • Изкуство по време на пандемия

    14:15:00 - 14:45:00

  • Телемаркет

    14:45:00 - 15:00:00

  • НОВИНИ

    15:00:00 - 15:15:00

  • Патарински LIVE - избрано

    15:15:00 - 16:00:00

  • НОВИНИ

    16:00:00 - 16:16:00

  • Беновска пита

    16:16:00 - 19:00:00

  • НОВИНИ Централна емисия

    19:00:00 - 19:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Парчета от реалността

    19:45:00 - 20:00:00

  • НОВИНИ

    20:00:00 - 20:20:00

  • Имате думата с Александър Владимиров

    20:20:00 - 21:00:00

  • НОВИНИ

    21:00:00 - 21:20:00

  • Спорт в обектива

    21:20:00 - 22:00:00

  • НОВИНИ

    22:00:00 - 22:20:00

  • Парчета от реалността

    22:20:00 - 22:30:00

  • Другото лице

    22:30:00 - 23:00:00

  • НОВИНИ

    23:00:00 - 23:20:00

  • Двама мъже и половина

    00:30:00 - 01:00:00

    Сериал, САЩ, 2003 (П)

  • Шоуто на Николаос Цитиридис

    01:00:00 - 02:00:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Кое е това момиче

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал (П)

  • На по - добро място

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал (П)

  • Изгубеняци

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал (П)

  • Кое е това момиче

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Кое е това момиче, еп. 7 1, - сериал

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 22, сез. 6. Сез

  • Изгубеняци

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 5 и 6, сериал

  • По средата

    08:00:00 - 09:00:00

    Сериал (П)

  • На по - добро място

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 1 и 2, сез. 3, сериал

  • Бетовен

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, семеен, САЩ, 1992. Режисьор: Брайън Левант, В ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др.

  • Овца или вълк

    12:00:00 - 14:00:00

    Анимация, комедия, Русия, 2016. Режисьори Максим Волков и Андрей Галат

  • Приятели

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал (П)

  • Шитс Крийк

    15:00:00 - 16:00:00

    Сериал (П)

  • Модерно семейство

    16:00:00 - 18:30:00

    Сериал (П)

  • Гранд

    18:30:00 - 19:30:00

    Сериал (П)

  • На по - добро място

    19:30:00 - 20:30:00

    Сериал (П)

  • Умирай умно

    20:30:00 - 22:30:00

    Екшън, комедия, САЩ, 2008. Режисьор: Питър Сигъл, В ролите: Стив Карел, Ан Хатауей, Алън Аркин, Дуейн Джонсън, Тери Крюс, Дейвид Кекнър, Бил Мъри, Патрик Уорбъртън, Маси Ока, Нейт Торънс и др.

  • Изгубеняци

    22:30:00 - 23:30:00

    еп. 5 и 6, сериал (П)

  • 21 грама

    01:15:00 - 03:45:00

    Драма, трилър, САЩ, 2003. Режисьор: Алехандро Г. Иняриту, В ролите: Шон Пен, Бенисио Дел Торо, Наоми Уотс, Дани Хюстън, Шарлот Генсбур, Еди Марсан, Джон Рубинстайн, Мелиса Лио, Клиа Дю. Вал и др. [14+].

  • Да бъдеш Флин

    03:45:00 - 05:45:00

    Драма, САЩ, 2012. Режисьор: Пол Уайц, В ролите: Пол Дейно, Робърт Де Ниро, Джулиан Мур, Оливия Търлби, Лили Тейлър, Уес Стъди и др. [14+].

  • В кадър

    05:45:00 - 06:00:00

    Телевизионна рубрика

  • Батман за един ден

    06:00:00 - 07:45:00

    Документален филм

  • Поп звезда на всяка цена

    07:45:00 - 09:45:00

    Комедия, музикален, САЩ, 2016. Режисьори Акива Шафър и Йорма Такони, В ролите: Анди Самбърг, Имъджен Путс, Сара Силвърман, Йорма Такони, Джеймс Бъкли, Сандра Роско, Тим Медоус, Акива Шафър и др.

  • Принцът и демоните

    09:45:00 - 12:15:00

    Анимация, детски, приключенски (Люсксембург, Белгия, Франция, 2014. Режисьор: Паскал Морели.

  • Сам вкъщи

    12:15:00 - 14:15:00

    Комедия, семеен, САЩ, 1990. Режисьор: Крис Кълъмбъс, В ролите: Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Джон Хърд, Робъртс Блосъм, Катрин О'Хара и др.

  • Феята на зъбките 2

    14:15:00 - 16:00:00

    Комедия, семеен, САЩ, 2012. Режисьор: Алекс Зам, В ролите: Лари Кабелджията, Дейвид Макей, Ерин Бют, Дгон Конън и др.

  • Need for Speed: Жажда за скорост

    16:00:00 - 18:30:00

    Екшън, трилър, криминален, (САЩ, UK, Филипините, 2014. Режисьор: Скот Уо, В ролите: Ерън Пол, Доминик Купър, Имъджен Путс, Рами Малек, Рамон Родригес, Дакота Джонсън, Майкъл Кийтън и др.

  • Битката на половете- спортен

    18:30:00 - 21:00:00

    Биографичен, драма, комедия, UK, САЩ, 2017. Режисьори Джонатан Дейтън и Валъри Фарис, В ролите: Ема Стоун, Стив Карел, Андреа Райзбъръ, Сара Силвърман, Бил Пулман, Алън Къминг, Елизабет Шу, Ерик Крисчън.

  • В долината на насилието

    21:00:00 - 23:00:00

    Уестърн, екшън, трилър, САЩ, 2016. Режисьор: Тай Уест, В ролите: Итън Хоук, Джон Траволта, Таиса Фармига, Карън Гилън, Джеймс Рансън и др. [14+].

  • Ченге за един ден: Мисия Маями

    00:30:00 - 02:30:00

    Екшън, комедия, САЩ, 2016. Режисьор: Тим Стори, В ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др.

  • Чък

    02:30:00 - 04:15:00

    еп. 9 и 10, сез. 3, сериал (П)

  • Срещу стихиите- екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017)

    04:15:00 - 06:00:00

    Режисьор: Даниел Гилбой, В ролите: Майкъл Паре, Лиан Кол Янг, Патрик Макекърн, Камерън Гордън и др.

  • Трансформърс Прайм

    06:00:00 - 08:00:00

    еп. 16, 19, сериал

  • Чък, еп. 11 - 13

    08:00:00 - 11:00:00

    сез. 3, сериал

  • Х- Мен

    11:00:00 - 13:00:00

    Фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 2000. Режисьор: Брайън Сингър, В ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.

  • Ченге за един ден: Мисия Маями

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, комедия, САЩ, 2016. Режисьор: Тим Стори, В ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др.

  • Стоте

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 10 и 11, сез. 6, сериал

  • Помощ 112

    17:00:00 - 17:30:00

    еп. 16, реалити поредица

  • Да Знаеш Как

    17:30:00 - 18:00:00

    еп. 2, сез. 2, предаване за ремонти и обзавеждане (П)

  • 4x4

    18:00:00 - 18:30:00

    еп. 26, сез. 3, предаване за офроуд автомобили

  • Х- Мен 2

    18:30:00 - 21:00:00

    Фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 2003. Режисьор: Брайън Сингър, В ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.

  • BTV Новините

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

  • Х- Мен: Последният сблъсък

    22:00:00 - 00:00:00

    Фантастика, екшън, приключенски, САЩ, 2006. Режисьор: Брет Ратнър, В ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.

  • Модерно семейство

    00:20:00 - 00:45:00

    еп. 8, сез. 7, комедия, 2015. След като Глория случайно наддава на училищен търг за сесия с авторка на книги за самопомощ, тя и семейството? получават повече, когато д-р Дебора ги моли " да почистят емоционалното си чекмедже с боклуци".

  • Модерно семейство

    00:45:00 - 01:10:00

    еп. 9, сез. 7, комедия, 2015. Надявайки се да прекара идеална снежна Коледа, каквато никога не е имала в Колумбия, Глория наема хижа в планината за цялото семейство. Но когато всички се озовават там, се случва всичко друго, но не и това.

  • Модерно семейство

    01:10:00 - 01:40:00

    еп. 10, сез. 7, комедия, 2015. Клер и Фил имат планове за вечеря със симпатичната двойка, която са срещнали по време на ваканцията си.

  • Семеен пъзел

    01:40:00 - 02:05:00

    еп. 12, сез. 4, комедия, 2019. Мат помага на дядо Морт да резервира семейно пътуване до Бахамите и Грег резервира бунгало край басейна, за да го задмине, Тим спасява живота на друг гост на хотела, Мат и Колийн отиват на усамотен остров.

  • Богатството

    02:05:00 - 03:00:00

    еп. 3, сез. 1, драма, 2018. Джон Пол Гети отказва да плати и цент от поискания откуп за внука му, а това има неочаквани и сериозни последици в Италия.

  • Светкавицата

    03:00:00 - 03:40:00

    еп. 22, сез. 5, екшън, 2018. На финала на пети сезон, Бари се изправя срещу най-стария си враг - Анти-светкавицата.

  • Необикновените

    03:40:00 - 04:25:00

    еп. 1, сез. 1, екшън, 2017. Сериалът Необикновените разказва историята на обикновено семейство от предградията, чийто живот се преобръща, след като научават, че децата им притежават мутантски способности.

  • От местопрестъплението: Маями

    04:25:00 - 05:15:00

    еп. 18, сез. 4, драма, 2002. Съпруг е обвинен, че е убил младата си съпруга, а после е изхвърлил трупа? в океана.

  • От местопрестъплението: Маями

    05:15:00 - 06:00:00

    еп. 19, сез. 4, драма, 2002. Група заможни жени е обрана в луксозен спа център и доказателствата навеждат екипа на подозрението, че всичко това е част от много по-голяма схема за кражба и обработка на скъпи автомобили.

  • Семейство Симпсън

    06:00:00 - 06:20:00

    еп. 2, сез. 25, комедия, 2013. Най-страховитата Хелоуийн серия от Семейство Симпсън досега с увод от самия Гийермо Дел Торо.

  • Семейство Симпсън

    06:20:00 - 06:45:00

    еп. 3, сез. 25, комедия, 2013. По време на погребение Хоумър, Мардж, г-н Бърнс и Кент Брокман си припомнят нещо от миналото, за което съжаляват, и се опитват да намерят начин да поправят положението.

  • Необикновените

    06:45:00 - 07:35:00

    еп. 2, сез. 1, екшън, 2017. Сериалът Необикновените разказва историята на обикновено семейство от предградията, чийто живот се преобръща, след като научават, че децата им притежават мутантски способности.

  • Необикновените

    07:35:00 - 08:30:00

    еп. 3, сез. 1, екшън, 2017. Сериалът Необикновените разказва историята на обикновено семейство от предградията, чийто живот се преобръща, след като научават, че децата им притежават мутантски способности.

  • От местопрестъплението: Маями

    08:30:00 - 09:20:00

    еп. 21, сез. 4, драма, 2002. След като отвлечена жена набира погрешен номер и моли за помощ, екипът трябва да я открие, преди да е станало твърде късно.

  • От местопрестъплението: Маями

    09:20:00 - 10:15:00

    еп. 22, сез. 4, драма, 2002. Когато круизен кораб на пристанището в Маями се превръща в сцена на двойно убийство, екипът се заема да открие кой е убиецът.

  • От местопрестъплението: Маями

    10:15:00 - 11:10:00

    еп. 23, сез. 4, драма, 2002. Разглезена наследничка е открита мъртва във ваната си по време на организиран от нея купон на звезди.

  • Модерно семейство

    11:10:00 - 11:35:00

    еп. 11, сез. 7, комедия, 2015. На Клер и децата им е омръзнало от малките патенца из цялата къща, затова те решават да накарат птиците да напуснат гнездото докато Фил е на посещение на Алекс в колежа.

  • Модерно семейство

    11:35:00 - 12:05:00

    еп. 12, сез. 7, комедия, 2015. За ужас на всички, Клер решава, че е време за пролетно почистване и очаква всеки от семейството да изхвърли вещите, които не ползва.

  • Модерно семейство

    12:05:00 - 12:30:00

    еп. 13, сез. 7, комедия, 2015. От известно време вече Клер управлява бизнеса с гардероби, което е променило ритъмът на живота им с Фил. Клер изкарва хляба, а Фил се е превърнал в невидимата домакиня.

  • Модерно семейство

    12:30:00 - 13:00:00

    еп. 14, сез. 7, комедия, 2015. Силна гръмотевична буря оставя града без ток, затова цялото семейство се събира при Джей и Глория, където има генератор.

  • Семейство Симпсън

    13:00:00 - 13:25:00

    еп. 2, сез. 25, комедия, 2013. Най-страховитата Хелоуийн серия от Семейство Симпсън досега с увод от самия Гийермо Дел Торо.

  • Семейство Симпсън

    13:25:00 - 13:55:00

    еп. 3, сез. 25, комедия, 2013. По време на погребение Хоумър, Мардж, г-н Бърнс и Кент Брокман си припомнят нещо от миналото, за което съжаляват, и се опитват да намерят начин да поправят положението.

  • Семейство Симпсън

    13:55:00 - 14:20:00

    еп. 4, сез. 25, комедия, 2013. Хоумър остава смаян, когато научава, че има само един живот, и приятел от младостта му помага да изживее този живот на максимум. Междувременно в училището на Спрингфийлд е приет кодекс на честта.

  • Обявявам ви за законни Чък и Лари

    14:20:00 - 16:40:00

    Филм, комедия, 2007. Двама бруклински пожарникари се преструват, че са гей двойка, за да се възползват от някои социални привилегии.

  • Пълна бъркотия

    16:40:00 - 17:10:00

    еп. 1, сез. 1, комедия, 2019. Младоженците Рио и Майк изоставят всичко, включително работата си и надменната свекърва, за да се преместят от Ню Йорк в Небраска в търсене на по-прост живот.

  • От местопрестъплението: Маями

    17:10:00 - 18:05:00

    еп. 21, сез. 4, драма, 2002. След като отвлечена жена набира погрешен номер и моли за помощ, екипът трябва да я открие, преди да е станало твърде късно.

  • От местопрестъплението: Маями

    18:05:00 - 19:00:00

    еп. 22, сез. 4, драма, 2002. Когато круизен кораб на пристанището в Маями се превръща в сцена на двойно убийство, екипът се заема да открие кой е убиецът.

  • От местопрестъплението: Маями

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 23, сез. 4, драма, 2002. Разглезена наследничка е открита мъртва във ваната си по време на организиран от нея купон на звезди.

  • Хотел Трансилвания

    20:00:00 - 22:00:00

    Анимация, 2012. Дракула, собственик на петзвезден хотел, намиращ се далеч от света на хората, трябва да защити владенията си, когато едно човешко момче открива мястото и се влюбва в дъщеря му тийнеджърка.

  • Гняв

    22:00:00 - 23:55:00

    Филм, 2004. Керън е американска студентка, която наивно приема да замести медицинска сестра и да се погрижи за жена в кататония. Когато отива в дома?

  • Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Остин 2020

    00:00:00 - 01:00:00

  • Покер: Световен покер тур, Алфа 8

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 13, сез. 1

  • Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия 2019, финал

    02:00:00 - 04:00:00

  • Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство 2019, финал

    04:00:00 - 06:00:00

  • Автомобилизъм: Виртуална купа за туристически автомобили WTCR в Залцбургринг

    06:00:00 - 07:00:00

  • Автомобилизъм: Виртуална купа за туристически автомобили WTCR в Хунгароринг

    07:00:00 - 08:00:00

  • Автомобилизъм: Виртуална купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо

    08:00:00 - 09:00:00

  • Автомобилизъм: Суперкупа на Порше 2020 в Австрия

    09:00:00 - 09:30:00

  • Тенис: Върховен тенис

    09:30:00 - 12:30:00

    Спектакъл, осми и девети ден

  • Автомобилизъм: Суперкупа на Порше 2020 в Австрия

    12:30:00 - 13:15:00

  • Автомобилизъм: Суперкупа на Порше 2020 в Австрия

    13:15:00 - 14:15:00

    На живо

  • Снукър: Открито първенство на Обединеното Кралство 2019, финал

    14:15:00 - 15:00:00

  • Колоездене: Класики от обиколката на Франция, 2014, етап 5

    15:00:00 - 16:00:00

  • Колоездене: Виртуална обиколка на Франция, четвърти етап

    16:00:00 - 18:00:00

    На живо

  • Тенис: Върховен тенис

    18:00:00 - 20:30:00

    Спектакъл, десети ден, на живо

  • Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвърти кръг, Надал - Кириос

    20:30:00 - 22:00:00

  • Тенис: Седмицата на Рафаел Надал, седма част

    22:00:00 - 00:00:00

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00