Специалист, Предпродажбен процес – гр. Русе

Корпоративни продажби

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Корпоративни продажби ние търсим мотивиран кандидат, който да заеме позиция Специалист, Предпродажбен процес.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Консултира в технически аспект търговските екипи на VIVACOM
  • Изготвя проекти за предоставяне на услуги за достъп до Интернет, предаване на данни, гласови услуги и комплексни решения
  • Презентира на крайните корпоративни клиенти на VIVACOM продукти, услуги и решения, включващи телефонни услуги, услуги за достъп до Интернет и услуги за предаване на данни
  • Проследява и координира процеса по изграждане на предлаганите услуги до реалният им старт на функциониране при крайните корпоративни клиенти на VIVACOM
  • Изготвя технически доклади включващи High Level Design на предоставените мрежи за предаване на данни съобразно изискванията на крайните Бизнес и Корпоративни клиенти на VIVACOM
  • В ролята на технически експерт участва в изготвянето на техническа документация съвместно с отдел Търгове и специални проекти по тръжни процедури, съобразно изискванията в тръжната документация

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше техническо образование и/ или квалификация по маркетинг
  • Познания в сферата на телекомуникационни мрежи и технологии – Интернет, VPN, адресация; Ethernet, TCP/IP и други
  • Компютърна грамотност – MS Word, Excel, Power Point
  • Добро владеене на английски език
  • Комуникативност, аналитичност и организационни умения
  • Шофьорска книжка – категория B

Ние Ви предлагаме

  • Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки
  • Интересна работа в динамична среда
  • Развитие в сферата на професионалните услуги за пренос на данни и специални клиентски решения

Моля натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо и препоръказа позициятане по-късно от 6 октомври 2020 г.