Техник Мобилна група - гр. София

Оперативно управление на мрежата

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ние предоставяме съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
• Отговаря за безаварийната експлоатация и поддръжка на монтираните на обекта УКВ радиопредавателна апаратура и оборудване, DVB-T предаватели и апаратура както и за наличните преносни системи и системи за дистанционен контрол и мониторинг
• Поддържа наличните електрически табла, електрически системи и UPS-и
• Извършва изключване, включване или други комутации на напрежението в табла НН или СН
• Участва в отстраняването на повреди или аварии на обекта, както и в планираните профилактики на предавателните съоръжения и спомагателните системи и уредби
• Съдейства на представители на колокираните клиенти, извършва контрол при монтаж или демонтаж на оборудване на клиенти съгласно вътрешните процедури
• Изготвя необходимите отчети за извършените дейности, състоянието на апаратурата, сградния фонд, възникналите аварии

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?
• Средно образование в сферите Радио и Телевизия, Комуникационни технологии, Електротехника, Електроника или Автоматика
• Работно ниво на владеене на технически английски език
• Много добри компютърни умения – MS Office
• Свидетелство за управление на МПС – категория „В“
• Отговорност и организираност

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?
• Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
• Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография за позицията, не по-късно от 16 май 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

към контакти