Специалист, Бранд и Мърчандайзинг/по заместване/ – гр. София

Маркетинг

За дирекция Дигитални продажби и търговски маркетинг, отдел Бранд и BTL

търсим мотивиран и креативен кандидат, който да заеме позиция, Специалист,Бранд и мърчандайзинг.

ОТГОВОРНОСТИ

• Управлява и координира брандинга и мърчандайзинга във магазините и партньорите на VIVACOM

• Развива и въвежда мърчандайзинг стандарти за магазините

• Одобрява дизайна на ко-брандирани POS материали

• Администрира направените разходи по брандирането

• Развива и въвежда нови брандинг материали

• Разработва месечен брандинг план за точките за продажба

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование по специалност Маркетинг

• Опит в търговския маркетинг и маркетингови комуникации

• Опит в разработване на мърчандайзинг стандарти

• Отлично владеене на английски език и отлична компютърна грамотност (MS Office)

• Умения за работа в екип и нагласа за активна директна работа с корпоративни клиенти

• Отлични комуникативни умения и висока лична мотивация

Ние Ви предлагаме

  • Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания България
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо за позициятаи препоръки от бивши и настоящи клиенти и работодатели не по-късно 27май 2021 г.