Стажант Международни продажби, Сателитни услуги - гр. София

Продажби на радио и ТВ услуги

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Продажби на Радио и ТВ Услуги ние търсим мотивиран и креативен кандидат, който да заеме позиция Стажант Международни продажби, Сателитни услуги

СТАЖАНТСКИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Участие в стратегически проекти, свързани с предоставяне на сателитни услуги на международни клиенти
  • Изготвяне анализи на международния пазар, свързани с портфолиото от услуги- Maritime VSAT, Broadcasting services, Collocation services.
  • Предлагане на индивидуални решения, участие в преговори с нови и съществуващи клиенти.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

  • Студент по икономика или бизнес специалност
  • Уверен в уменията си при работа с MS Office
  • Отлично владеене на чужд език- английски
  • С интереси в областта на продажбите

Ние Ви предлагаме:

  • Възможност за професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
  • Стаж на трудов договор и конкурентно възнаграждение
  • Разнообразни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване:

Ако разпознаваш себе си в нашето предложение и искаш да станеш част от успешния екип на VIVACOM изпрати автобиография, като натиснеш бутон „Кандидатствай“ не по-късно от 30 април 2021 г.