Вътрешен одитор - гр. Пловдив

Вътрешен одит

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Извършва вътрешен одит на всички функции (технически/търговски) в компанията съгласно одиторски стандарти и стандарти за качество
  • Извършва одити на системи/процеси и предоставя комплексни оценки на рисковете
  • Оптимизира процеси във всички области на компанията
  • Анализира причините при налични отрицателни резултати от проведени вътрешни одити
  • Изготвя документация от направените вътрешни проверки и представя резултатите пред мениджмънта
  • Планира, проектира и изпълнява цялостен процес за управление на риска за организацията

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, с предимство в областта на Финанси, ИТ или други сходни инженерни позиции
  • Минимум 1 година опит в сферата на одита или оценка на риска
  • Много добри компютърни умения – MS Office
  • Отлично владеене на английски език
  • Аналитични способности и коректност при работа с данни
  • Умения за работа под напрежение и в срокове

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 29 юли 2021 г.