ИТ Бизнес Аналитик – гр. София

Информационни технологии

Задължения

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Участва в доставката на ИТ решения като част от проектите на компанията
  • Разбира бизнес нуждите и как те спомагат за постигане на мисията и визията на компанията
  • Събира, дефинира, анализира и документира бизнес изискванията на вътрешните клиенти във връзка със специфични ИТ решения
  • Идентифицира проектни зависимости и системни ограничения, свързани с реализацията на  техническото решение
  • Извършва ре-инженеринг на бизнес процесите, в съответствие с изискванията на бизнес клиентите, за постигане на по-високи  ефективност и ефикасност
  • Идентифицира потенциални рискове и пропуски в поставените бизнес изисквания, които биха довели до отклонение от поставената цел
  • Определя успешно заинтересованите страни и съгласува изпълнението на ИТ решението с тях
  • Гарантира спазване на поставените срокове, за изпълнение на дейността си, с фокус върху качество
  • Участва активно в рамковия дизайн на техническото решение, в определяне  на засегнатите системи и подхода за реализация
  • Контролира и осигурява правилното протичане на процесите по реализация на изискванията, свързани с внедряване на нови или модифициране на съществуващи системи и приложения
  • Поддържа в актуално състояние проектната документация
  • Участва в процеси по развитие на дейност бизнес анализ и подобряване на качеството на предоставяните ИТ услуги

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, степен Бакалавър, специалност в областта на информационните технологии или телекомуникациите
  • Минимум 3 години професионален опит в областта на информационните технологии и/или телекомуникациите
  • Добри познания за различни ИТ услуги и приложения, както и процедури, политики и най-добри ИТ практики
  • Познания в областта на Agile и Waterfall методологиите
  • Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Отлична компютърна грамотност - MS Office, MS Project
  • Отлични комуникативни умения и умения за работа в екип
  • Отлични аналитични умения
  • Иновативно мислене
  • Познаване на бизнес анализ методологии и инструменти ще се счита за предимство.
  • Умения за работа с Jira и Confluence ще се считат за предимство

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 04 декември 2020 г. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.