Технически ръководител проекти - гр. София

Архитектура и планиране на мрежата

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Управлява и контролира в техническо отношение  проектните структури свързани с развитие на мрежовата инфраструктура
  • Организира навременното издаване на поръчките по отделните функционални проекти и тяхното изпълнение включително доставки, инсталиране и пускане в експлоатация
  • Управлява и контролира проекти свързани с модернизация и актуализация на мрежовата инфраструктура
  • Управлява комуникацията в рамките на дефинираните проектни структури, координира изпълнението на проектни дейности и задачи, свързани с реализацията на проекти
  • Разрешава и/или ескалира проблеми при управлението на проекти;
  • Създава и прилага системи за измерване и установяване на процеси, анализира ефективността на резултатите и въвежда подобрения
  • Създава и контролира актуалността на договорената проектна документация по всеки от проектите
  • Създава и контролира договорените  съответни рапорти по всеки от проектите;
  • Координира, организира и технически администрира дейностите с подизпълнителите и други външни организации
  • Организира и участва в дейности относно управлението на проекти касаещи строителствотона DATA обекти, комуникационни зали и телекомуникационно оборудване

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование, степен Магистър в областта на Информационни технологииТелекомуникации или Електротехника
  • Минимум 3 година професионален опит в управление на проекти
  • Отлични познания по Windows, MSOffice, AutoCad
  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
  • Организационни умения
  • Умения за работа в екип
  • Технически умения
  • Умения за решаване на проблеми и взимане на решения
  • Свидетелство за управление на МПС – категория „В”

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Mоля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 19 януари 2021г.