Инженер Мобилна група София - Второ ниво на поддръжка на радио-телевизионни станции

Поддръжка и изграждане на мрежата

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Отговаря за работоспособността на мрежите и качеството на услугите – Ефирно разпространение на Радио и Телевизионни програми в регион София
  • Отстранява инциденти и извършва конфигурации на мрежови устройства в регион София за IP мрежи, РРЛ мрежи, Локални мрежи за пренасяне на SDI сигнали от студията, Сателитни системи, Токозахранващи системи
  • Работи със системи за наблюдение на мрежата и специализирана измервателна апаратура
  • Извършва профилактични и проактивни дейности на обектите в регион София

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование по Телекомуникации, Радио и телевизия или Електроника и автоматика
  • Отлични компютърни умения – MS Office, MS Visio
  • Добро ниво на владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Умения за работа в екип
  • Комуникативност, организираност и отговорност
  • Свидетелство за управление на МПС – кат. В или по-висока

Ние Ви предлагаме

• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати

• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията, не по-късно от 25 септември 2020г.