Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Tрафик на кожа- (Skin Traffik)

    00:40:00 - 02:20:00

    Екшън, UK, 2015. Режисьор: Ара Пеяя, В ролите: Мики Рурк, Ерик Робъртс, Гари Даниълс, Дарил Хана и др. (16).

  • Отблизо с Мира

    02:20:00 - 03:30:00

    (П)

  • Изкуството на 21 век

    03:30:00 - 04:00:00

  • Вяра и общество с Горан Благоев

    04:00:00 - 05:00:00

    (П)

  • Поздрави от брега филм

    05:00:00 - 07:00:00

    Филм (П)

  • Сутрешен блок

    07:00:00 - 08:30:00

    Сутрешен блок

  • По света и у нас

    08:30:00 - 08:45:00

  • 100% будни

    08:45:00 - 09:45:00

  • Култура. БГ

    09:45:00 - 10:45:00

  • Спортисимо

    10:45:00 - 11:15:00

    (П)

  • Дързост и красота

    11:15:00 - 11:35:00

    Филм, еп., 3988 (П)

  • Открий България документална поредица

    11:35:00 - 12:00:00

    Документално предаване (П)

  • По света и у нас

    12:00:00 - 12:30:00

  • Стани богат тв игра

    12:30:00 - 13:20:00

    Телевизионна игра (П)

  • Емоцията Фолклорна магия - Банско 2018

    13:20:00 - 13:50:00

  • Международен цирков

    13:50:00 - 15:40:00

    Фестивал Монте Карло

  • Вивалдиано 2012

    15:40:00 - 16:35:00

    Музикален спектакъл

  • Дързост и красота

    16:35:00 - 17:00:00

    Филм, еп., 3989

  • Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата

    17:00:00 - 17:30:00

  • Спортисимо

    17:30:00 - 18:00:00

  • Мокър от дъжд не се бои

    18:00:00 - 19:00:00

    Документален филм, България, 2018. Сценарист Драгомир Драганов, Режисьор: Николай Василев.

  • Стани богат

    19:00:00 - 19:50:00

  • Лека нощ, деца!

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас

    20:00:00 - 20:30:00

  • История.bg: Радомирска република

    20:30:00 - 21:30:00

  • Церемония по връчване наградата на ФИФА

    21:30:00 - 23:00:00

    Футболист No. 1, на живо от Лондон

  • И се роди звезда

    01:00:00 - 02:30:00

    Комедия, Италия, 2012. Режисьор: Лучио Пелегрини, актьори, Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.

  • Още една история за Пепеляшка

    02:30:00 - 04:00:00

    Комедия, романтичен, музикален, САЩ, 2008. Режисьор: Деймън Сантостефано, актьори, Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол Ла. Плака и др.

  • BTV Репортерите

    04:00:00 - 04:20:00

    (П)

  • Търси се

    04:20:00 - 05:00:00

    Тоук шоу (П)

  • Двама мъже и половина

    05:00:00 - 05:30:00

    Сериал (П)

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване (П)

  • Трансформърс: Рескю Ботс

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    07:00:00 - 09:30:00

    Информационно предаване с водещ Антон Хекимян

  • Преди обед- най-доброто от тоук

    09:30:00 - 12:00:00

    Шоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • Корабът на мечтите: Лос Анджелис

    12:30:00 - 14:30:00

    Комедия, драма, романтичен, Германия, 2018. Режисьор: Щефан Бартман, актьори, Саша Хен, Хайде Келер, Ник Уайлдър и др., ПРЕМИЕРА.

  • Котки и кучета: Отмъщението на Кити

    14:30:00 - 16:00:00

    Комедия, САЩ, 2010. Режисьор: Брад Пейтън, актьори, Крис О'Донъл, Джак Макбрайър, Пол Родригез, Малкълм Гудуин, Малкълм Стюарт и др.

  • Добро момче

    16:00:00 - 17:50:00

    Екшън, комедия, криминален, САЩ, 1997. Режисьор: Саммо Кам, Бо Хунк, актьори, Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др.

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 106, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • BTV Новините- централна емисия 20:00- ПРЕМИЕРА Искрите на отмъщението

    19:00:00 - 21:00:00

    еп. 10, сез. 1, новинарска емисия. Сериал

  • Фермата: Съединение

    21:00:00 - 22:30:00

    сез. 4, риалити

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 00:00:00

    Вечерно тоук шоу 23:30, новинарска емисия, късна емисия

  • Национална лотария

    00:10:00 - 00:40:00

    (П)

  • Наръчник по ухажване

    00:40:00 - 02:20:00

    (П)

  • Музата на артиста

    02:20:00 - 06:00:00

    (П)

  • Костюмари

    06:00:00 - 07:00:00

    сез. 5, сериал (П)

  • Здравей, България

    07:00:00 - 09:30:00

  • На кафе

    09:30:00 - 12:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Като две капки вода

    12:30:00 - 14:30:00

    Концерт

  • Далече, далече, 1992

    14:30:00 - 17:30:00

    В ролите: Том Круз, Никол Кидман, Колм Мийни, Томас Гибсън, Мишел Джонсън, Бaрбара Бабкок, Робърт Проски, Уейн Грейс и др.

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни - (ПРЕМИЕРА)

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • VIP Brother 2018 (ПРЕМИЕРА)

    20:00:00 - 23:00:00

    Риалити шоу

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Синята бездна

    00:15:00 - 02:15:00

    Екшън, трилър, ужас, САЩ, 1999. Режисьор: Рени Харлин

  • Готъм

    02:15:00 - 04:15:00

    еп. 4 и 5, сез. 1, сериал

  • Битката на прокълнатите

    04:15:00 - 06:00:00

    Екшън, приключенски, фантастика, САЩ, Сингапур, 2013. Режисьор: Кристофър Хатън, актьори, Долф Лундгрен, Мелани Занети, Мат Доран и др.

  • Аватар: Легенда за Анк

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Последният кораб

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 7, сериал

  • Тежки престъпления

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 16, сез. 4, сериал

  • Под наблюдение

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 2, сез. 5, сериал

  • Монк

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 1, сез. 5, сериал

  • 4х4

    12:00:00 - 12:30:00

    Автомобилно предаване

  • Матрицата: Революции

    12:30:00 - 15:00:00

    Екшън, сай, фай, САЩ, 2003. Режисьори, Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори, Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари, Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лийс.

  • Последният кораб

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 8, сериал

  • Тежки престъпления

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 17, сез. 4, сериал

  • Стоте

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 8, сериал

  • Монк

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 2, сез. 5, сериал

  • Под наблюдение

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 3, сез. 5, сериал

  • Агент Х

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 2, сериал

  • BTV Новините

    21:00:00 - 22:00:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Отбранителна линия

    22:00:00 - 00:00:00

    Драма, трилър, САЩ, 2013. Режисьор: Гари Фледър, актьори, Джеймс Франко, Джейсън Стейтъм, Уинона Райдър, Кейт Босуърт, Франк Грило, Рейчъл Лефевр, Криста Кембъл и др.

  • Фрактура

    00:00:00 - 02:30:00

    Предаване за рок музика

  • Еротичен телепазар

    02:30:00 - 06:30:00

    Телепазар

  • Женени с деца

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 7, сериал, 2 епизода (П)

  • Уокър - тексаският рейнджър

    07:30:00 - 08:45:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Комисар Рекс

    08:45:00 - 10:00:00

    сез. 10, сериал (П)

  • Черният списък

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 4, сериал (П)

  • Топ Гиър

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 18, предаване за автомобили (П)

  • Кобра 11: Обади се!

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 23, сериал (П)

  • Уокър - тексаският рейнджър

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 1, сериал

  • Комисар Рекс

    14:00:00 - 15:00:00

    сез. 10, сериал

  • Черният списък

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 4, сериал

  • Женени с деца

    16:00:00 - 17:00:00

    сез. 7, сериал, 2 епизода

  • Джеси Стоун: Хладнокръвно

    17:00:00 - 19:00:00

    Криминален, филм (П). В ролите: Том Селек, Джейн Адамс, Рег Роджърс, Вайола Дейвис, Алексис Дазийна, Поли Шанън, Стивън Макхати и др.

  • Топ Гиър

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 18, предаване за автомобили

  • Полицаите от Чикаго

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 5, (ПРЕМИЕРА) , сериал

  • Кобра 11: Обади се! (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 22:00:00

    сез. 23, сериал

  • Пратката

    22:00:00 - 00:00:00

    Криминален, екшън. В ролите: Долф Лундгрен, Стив Остин, Ерик Кийнлисайд, Майк Допуд, Джон Новак, Кристен Кер и др.

  • Касъл

    05:45:00 - 06:45:00

    сез. 7, сериал (П)

  • Медици

    06:45:00 - 07:45:00

    сез. 3, сериал

  • София - Ден и Нощ

    07:45:00 - 08:50:00

    Риалити сериал (П)

  • Магията на добрата вещица

    08:50:00 - 11:00:00

    Семеен филм (П). В ролите: Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот, Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.

  • Децата на въздушния Бъд

    11:00:00 - 12:45:00

    Комедия, семеен. В ролите: Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.

  • Бетовен 2

    12:45:00 - 14:40:00

    Комедия, семеен (П). В ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Деби Мазар, Никол Том, Кристофър Кастил, Мори Чейкин, Крис Пен и др.

  • Часът на героите

    14:40:00 - 17:10:00

    Екшън (П). В ролите: Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, Джон Ортиз и др.

  • Мъже в черно 2

    17:10:00 - 19:00:00

    Екшън, комедия (П). В ролите: Томи Лий Джоунс, Уил Смит, Рип Торн, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, Росарио Доусън, Тони Шалуб, Патрик Уорбъртън и др.

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението: Маями

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 3, сериал

  • Десперадо

    21:00:00 - 23:10:00

    Екшън. В ролите: Антонио Бандерас, Салма Хайек, Стив Бушеми, Карлос Гомез, Куентин Тарантино, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин и др.

  • Приятели

    01:00:00 - 03:30:00

    Сериал

  • Бруклин 99

    03:30:00 - 05:00:00

    Сериал

  • По-добре

    05:00:00 - 06:00:00

    Късно отколкото никога, сериал

  • Приятели

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 3, сериал

  • Шегаджии

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 3, сериал

  • Стъпка по стъпка

    08:00:00 - 09:00:00

    Сериал

  • Бездомното

    09:00:00 - 10:00:00

    Шоу на Башар Рахал

  • Като роден брат

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, Италия, 2012. Режисьори, Паоло Узи, Джовани Верниа, актьори, Джовани Верниа, Маурицио Мичели, Сузи Лауде, Стела Егито, Бебо Сторти и др.

  • Моите мили съседи

    12:00:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Бруклин 99

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    15:00:00 - 17:00:00

    Сериал

  • Комиците и приятели

    17:00:00 - 17:30:00

    Комедийно шоу

  • Домашен арест

    17:30:00 - 18:00:00

    еп. 1, сериал

  • Моите мили съседи

    18:00:00 - 20:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    20:00:00 - 22:00:00

    еп. 6, сериал

  • Бруклин 99

    22:00:00 - 23:00:00

    Сериал, с. 2, ПРЕМИЕРА

  • Кухня

    23:00:00 - 00:00:00

    Сериал

  • Смъртоносните полета на Тексас

    00:15:00 - 02:30:00

    Драма, криминален, трилър, САЩ, 2011. Режисьор: Ами Канаан Ман, актьори, Сам Уортингтън, Джефри Дийн Морган, Джесика Частейн, Клоуи Грейс Морец, Джейсън Кларк, Анабет Гиш, Шерил Лий, Стивън Греъм и др.

  • Караваната

    02:30:00 - 03:30:00

    Трилър, ужаси, САЩ, 2018. Режисьор: Том Нейджъл, актьори, Денис Ричардъ, Миша Бартън, Джеф Дентън и др.

  • Бруклин 99

    03:30:00 - 05:00:00

    Сериал

  • По-добре

    05:00:00 - 06:00:00

    Късно отколкото никога, сериал

  • Седем часа разлика

    06:00:00 - 08:30:00

    еп. 3, сериал

  • Властелинът на пръстените: Двете кули

    08:30:00 - 12:15:00

    Фентъзи, приключенски, САЩ, Н. Зеландия, 20

  • Седем часа разлика

    12:15:00 - 14:15:00

    еп. 3, сериал

  • Къща от карти

    14:15:00 - 15:15:00

    еп. 4, сериал

  • Странният случай с Бенджамин Бътън

    15:15:00 - 18:45:00

    Драма, фентъзи, романтичен, САЩ, 2008. Режисьор: Дейвид Финчър, актьори, Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас, Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.

  • Джак, убиецът на великани

    18:45:00 - 21:00:00

    Фентъзи, драма, приключенски, САЩ, 2013. Ежисьор, Брайън Сингър, актьори, Никълъс Холт, Елеанор Томлинсън, Юън Макгрегър, Стенли Тучи и др.

  • Люси

    21:00:00 - 23:00:00

    Екшън, трилър, Франция, Тайван, Германия, 2014. Режисьор: Люк Бесон, актьори, Скарлет Йохансон, Морган Фрийман, Мин, Сик Чои, Амр Уакед и др., ПРЕМИЕРА.

  • Изпитания на любовта

    00:00:00 - 02:00:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Катя Вайценбьок, Михаел Рол, Карин Дор, Дитрих Адам и др.

  • Еротичен телепазар

    02:00:00 - 04:00:00

    Телепазар

  • Годеник по заместване

    04:00:00 - 06:00:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Ванеса Марсил, Дейвид Сътклиф, Карън Холнс, Арън Крейвън, Карън Крупър и др.

  • Моята карма

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал

  • Лъжовно сърце

    07:00:00 - 08:00:00

    Теленовела

  • Откраднат живот: Възмездието

    08:00:00 - 09:30:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Сезони на любовта

    09:30:00 - 10:30:00

    Сериал

  • Завинаги свързани

    10:30:00 - 11:30:00

    Сериал (П)

  • Прости ми

    11:30:00 - 12:30:00

    Сериал (П)

  • Семейни войни

    12:30:00 - 13:30:00

    Телевизионна игра (П)

  • Север Юг

    13:30:00 - 15:00:00

    Сериал (П)

  • Откраднат живот: Възмездието

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 3, сериал

  • Слънце и Луна

    16:00:00 - 17:00:00

    Сериал (П)

  • Завинаги свързани - (ПРЕМИЕРА)

    17:00:00 - 18:00:00

    Сериал

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери

    18:00:00 - 19:00:00

    Сериал (П)

  • Огледален свят

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 1, сериал

  • Слънце и Луна - (ПРЕМИЕРА)

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал

  • Север Юг

    21:00:00 - 22:30:00

    Сериал

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери - (ПРЕМИЕРА)

    22:30:00 - 23:30:00

    Сериал

  • Живите мъртви

    02:30:00 - 03:15:00

    еп. 7, сез. 8, драма, 2017. Заместник-шериф Рик Граймс предвожда група оцелели в свят, превзет от живите мъртви, в който те се бият срещу мъртвите и се боят от живите.

  • Живите мъртви

    03:15:00 - 04:15:00

    еп. 8, сез. 8, драма, 2017. Заместник-шериф Рик Граймс предвожда група оцелели в свят, превзет от живите мъртви, в който те се бият срещу мъртвите и се боят от живите.

  • Живите мъртви

    04:15:00 - 05:10:00

    еп. 9, сез. 8, драма, 2017. Заместник-шериф Рик Граймс предвожда група оцелели в свят, завладян от живи мъртви, в една борба с мъртвите и страх от живите.

  • Светкавицата

    05:10:00 - 06:00:00

    еп. 22, сез. 4, драма, 2017. Дево напада съоръжение на АРГУС, за да завърши просветителското си устройство, а Бари осъзнава, че се нуждае от помощта на приятелите си, но тъй като не желае да рискува живота им.

  • Семейство Голдбърг

    06:00:00 - 06:25:00

    еп. 16, сез. 1, комедия, 2014. Адам посещава с баща си бейзболен мач на Филис, но се загубва на стадиона, защото Мъри му разрешава да стане от мястото си.

  • Семейство Симпсън- дватесет и

    06:25:00 - 06:45:00

    еп. 15, сез. 1, комедия, 2009. Барт е романтично объркан, когато харесваното от него момиче Ники го целува изневиделица. Междувременно, първата дама Мишел Обама помага на Лиса, след като в училище? се подиграват, че се натяга.

  • Семейство Симпсън- дватесет и

    06:45:00 - 07:10:00

    еп. 16, сез. 1, комедия, 2009. Нед Фландърс кани семейство Симпсън на църковен ритрит в Йерусалим. Докато са там, Хоумър не разбира колко важен е градът, но луд туроператор ги развежда из града и Хоумър най-сетне проумява всичко.

  • От местопрестъплението: Маями

    07:10:00 - 08:00:00

    еп. 5, драма, 2002. Маскиран стрелец убива двама собственици на бар в града, а трети човек е ранен. Екипът поема случая, за да открие извършителя.

  • От местопрестъплението: Маями

    08:00:00 - 08:55:00

    еп. 6, драма, 2002. Екипът проучва местопрестъпление на евентуален бърз грабеж, но следите подсказват за катастрофа на пътя.

  • Светкавицата

    08:55:00 - 09:50:00

    еп. 4, сез. 4, драма, 2017. Баща преследва Сиско

  • Макгайвър

    09:50:00 - 10:45:00

    еп. 16, сез. 2, екшън, 2017. Макгайвър, Леана, Райли и Боузър влизат в ролята на двойки, които са на меден месец на курорт, за да придобият информация за сръбски военнопрестъпник от неговия отскоро семеен син.

  • Кости

    10:45:00 - 11:40:00

    еп. 7, сез. 7, драма, 2011. Останките на избягал затворник са открити в тръбопровод, но разследването сочи, че убийството е извършено зад стените на затвора.

  • Кости

    11:40:00 - 12:35:00

    еп. 8, сез. 7, драма, 2011. За да помогне на специален агент Джени Шоу, екипът идентифицира останките на кралицата на промоциите и майсторката на купоните, влачено от тир.

  • Да обереш крадец

    12:35:00 - 14:40:00

    Екшън, 2007. Двойка професионални крадци разработват сложен план да ограбят популярен телевизионен гуру, който е милионер.

  • Семейство Голдбърг

    14:40:00 - 15:20:00

    еп. 16, сез. 1, комедия, 2014. Адам посещава с баща си бейзболен мач на Филис, но се загубва на стадиона, защото Мъри му разрешава да стане от мястото си.

  • От местопрестъплението: Маями

    15:20:00 - 16:15:00

    еп. 7, драма, 2002. Криминолозите разследват смъртта на механик от Маями Гранд При, който се запалва и изгаря, след като зарежда автомобила на своя отбор.

  • От местопрестъплението: Маями

    16:15:00 - 17:10:00

    еп. 8, драма, 2002. Отделът се захваща с убийството на финансов брокер, който изглежда е свързан с воайорско интернет общество.

  • Светкавицата

    17:10:00 - 18:05:00

    еп. 5, сез. 4, драма, 2017. Кейтлин се страхува, че миналото? се завръща, за да я преследва. Фелисити помага за организирането на моминското парти на Айрис, докато Бри също е на празненство в града.

  • Семейство Симпсън- дватесет и

    18:05:00 - 18:35:00

    еп. 17, сез. 1, комедия, 2009. Смидърс отговаря за електроцентралата, след като г-н Бърнс е осъден за притежание на откраднати картини.

  • Семейство Симпсън- дватесет и

    18:35:00 - 19:00:00

    еп. 18, сез. 1, комедия, 2009. Хоумър се сприятелява с началник Уигъм, а Барт е обсебен от нова и пристрастяваща японска игра.

  • Макгайвър

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 17, сез. 2, екшън, 2017. Мак, Джак и Райли се опитват да открият внедрен в мафията информатор, който е бил отвлечен от международен престъпен бос, за да не предаде информация на ЦРУ. В това време Боузър се опитва да скрие тайна от Мати.

  • Кости

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 9, сез. 7, драма, 2011. На сметището е открит труп, боядисан в синьо. Арасто открива метод, който позволява на екипа да отстрани щетите по тялото и следата ги отвежда до фризьорски салон, в който е работила жертвата.

  • Кости

    21:00:00 - 21:55:00

    еп. 10, сез. 7, драма, 2011. В гората е намерено тяло и след разпита на сина на жертвата, Буут и Бренън посещават курса му по карате, за а търсят мотив.

  • Богатството

    21:55:00 - 22:55:00

    еп. 3, сез. 1, драма, 2018. Джон Пол Гети отказва да плати и цент от поискания откуп за внука му, а това има неочаквани и сериозни последици в Италия.

  • Хавай 5- 0

    22:55:00 - 23:50:00

    еп. 8, сез. 1, екшън, 2010. Хавайско празненство се превръща в кошмар, когато трупът на полицай, който се оказва бившият партньор на Дани от Хонолулу, е намерен в камина за барбекю.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00