Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Митика: Приключение за герои филм

    00:15:00 - 01:45:00

    Филм (П)

  • Човешки капитал филм

    01:45:00 - 03:40:00

    Филм (П)

  • Днес и утре

    03:40:00 - 04:05:00

    (П)

  • Фреди Хайнекен- филм /

    04:05:00 - 04:55:00

    еп. 1 (П)

  • Мечтата за Мaрс документален филм

    04:55:00 - 05:30:00

    Документален филм (П)

  • Янка Рупкина - животът на една певица

    05:30:00 - 06:00:00

    (П)

  • Иде нашенската музика

    06:00:00 - 07:00:00

    Музикално предаване (П)

  • Инуяша анимация

    07:00:00 - 07:25:00

    Анимация

  • Сийбърт анимация

    07:25:00 - 07:50:00

    Анимация (П)

  • Телепазарен прозорец

    07:50:00 - 08:05:00

    Телепазар

  • Сафарито на Скаут филм

    08:05:00 - 08:30:00

    Филм (П)

  • Денят започва.... с Г. Любенов публицистично предаване

    08:30:00 - 10:30:00

    Публицистично предаване

  • Котаракът в чизми

    10:30:00 - 12:00:00

    Анимация, САЩ, 2011. Режисьор: Крис Милър

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Летен

    12:30:00 - 13:50:00

    Концерт на Виенската филхармония от двореца Шьонбрун В програмата творби от Росини, Вeрди, Пучини и др.

  • Крaлицата на Боливуд

    13:50:00 - 15:20:00

    Филм, UK, 2002. Режисьор: Джереми Удинг, В ролите: Прия Калидас, Джеймс Макавой, Мат Бардън и др.

  • Да изсвириш виртуозно живота си

    15:20:00 - 16:00:00

    Документален филм за Юри Буков

  • Фреди Хайнекен- филм

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 2

  • Спортна треска

    17:00:00 - 18:00:00

    Спортно предаване

  • България от край до край 5

    18:00:00 - 18:30:00

    (П)

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Зад кулисите на Мaрс- филм за документалния филма

    19:00:00 - 19:50:00

    Документално предаване

  • Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Открито с Валя Ахчиева

    20:45:00 - 21:15:00

    Предаване за разследваща журналистика

  • Европейско

    21:15:00 - 22:30:00

    Кино: Изгубeни в Париж, комедия, Франция, Белгия, 2016. Режисьори: Доминик Абел и Фиона Гордън, В ролите: Доминик Абел, Фиона Гордън, Еманюел Рива, Пиер Ришар и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    22:30:00 - 22:45:00

    Информационна емисия

  • Лято в Алгой

    02:00:00 - 03:30:00

  • Двама мъже и половина

    03:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Cool... T

    04:30:00 - 05:30:00

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя - финал на сезона

    08:00:00 - 11:00:00

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

  • Призракът на Касли

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, романитчен, Германия, 2017. Режисьор: Марко Серафини, актьори, Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Шрек завинаги

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, комедия, приключенски, САЩ, 2010. Режисьор: Майк Мичъл

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути - финал на сезона

    18:00:00 - 19:00:00

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

  • Запознай се с нашите

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, САЩ, 2000. Режисьор: Джей Роуч, актьори, Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.

  • Лято в Алгой

    02:00:00 - 03:30:00

  • Двама мъже и половина

    03:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Cool... T

    04:30:00 - 05:30:00

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя - финал на сезона

    08:00:00 - 11:00:00

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

  • Призракът на Касли

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, романитчен, Германия, 2017. Режисьор: Марко Серафини, актьори, Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Шрек завинаги

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, комедия, приключенски, САЩ, 2010. Режисьор: Майк Мичъл

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути - финал на сезона

    18:00:00 - 19:00:00

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

  • Запознай се с нашите

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, САЩ, 2000. Режисьор: Джей Роуч, актьори, Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.

  • Моята мечтана роля

    01:00:00 - 04:30:00

    В ролите: Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бaкстър и др

  • Катинари на любовта

    04:30:00 - 06:30:00

    (П)

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Нощна смяна

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 3, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор, избрано

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Бавачка по призвание

    12:30:00 - 14:15:00

    В ролите: Джeси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тeйлър, Али Милс и др

  • Магията на добрата вещица

    14:15:00 - 16:00:00

    В ролите: Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот, Дъrлас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.

  • Като две капки вода

    16:00:00 - 19:00:00

    сез. 2017, забавно предаване, 5

  • Новини

    19:00:00 - 19:20:00

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Елитни убийци

    20:00:00 - 22:30:00

    В ролите: Джейсън Стейтъм, Робърт Де Ниро, Клайв Оуен, Ивон Стрaховски, Доминик Пърсел и др.

  • Опасна мишена

    00:15:00 - 02:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Стрелата

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 1 и 2, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Херкулес и огненият кръг

    04:15:00 - 06:00:00

    Приключенски, екшън, фентъзи, САЩ, 1994. Режисьор: Дъг Лефлър, актьори, Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 10:45:00

    еп. 4, 6, сериал

  • Зелена зона

    10:45:00 - 13:00:00

    Драма, екшън, трилър, военен, САЩ, Франция, Испания, UK, 2010. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.

  • Умирай трудно: Денят настъпи

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, САЩ, 2013. Режисьор: Джон Мур, актьори, Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.

  • Луцифер

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Превъзходството на Борн

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, трилър, криминален, САЩ, Германия, 2004. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Опасна мишена

    00:15:00 - 02:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Стрелата

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 1 и 2, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Херкулес и огненият кръг

    04:15:00 - 06:00:00

    Приключенски, екшън, фентъзи, САЩ, 1994. Режисьор: Дъг Лефлър, актьори, Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 10:45:00

    еп. 4, 6, сериал

  • Зелена зона

    10:45:00 - 13:00:00

    Драма, екшън, трилър, военен, САЩ, Франция, Испания, UK, 2010. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.

  • Умирай трудно: Денят настъпи

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, САЩ, 2013. Режисьор: Джон Мур, актьори, Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.

  • Луцифер

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Превъзходството на Борн

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, трилър, криминален, САЩ, Германия, 2004. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Еротичен телепазар

    00:30:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Теория за големия взрив

    06:00:00 - 07:20:00

    сез. 8, сериал, 2 епизода

  • Топ Гиър- 41 велики случки

    07:20:00 - 10:00:00

    Предаване за автомобили

  • Кобра 11: Обади се!

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 20, сериал

  • Аса и осмици

    11:00:00 - 12:50:00

    Уестърн (П). В ролите: Тим Мак. Кой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др.

  • Без багаж

    12:50:00 - 13:30:00

    Предаване за туризъм

  • Хатфийлд и МакКой

    13:30:00 - 15:30:00

    Исторически филм (П). В ролите: Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., I част.

  • Дивергенти: Предани

    15:30:00 - 20:00:00

    Екшън (П). В ролите: Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.

  • Кралят на скорпионите: Издигането на воина

    20:00:00 - 22:15:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.

  • Свещеник

    00:30:00 - 05:30:00

    Екшън, фантастика. В ролите: Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Джигандей, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Мейдчън Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.

  • Езикът на разбитото сърце

    05:30:00 - 07:50:00

    Романтичен, комедия. В ролите: Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.

  • Смърфовете 2

    07:50:00 - 10:00:00

    Приключенска комедия. В ролите: Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендън Глийсън и др.

  • Всички искат да бъдат италианци

    10:00:00 - 12:10:00

    Комедия (П). В ролите: Джей Яблонски, Серина Винсънт, Джон Капелос, Мариса Петроро, Пени Маршъл, Пи Джей Марино и др.

  • Хари и семейство Хендерсън

    12:10:00 - 14:30:00

    Комедия, семеен. В ролите: Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М. Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др.

  • Маската на Зоро

    14:30:00 - 17:30:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита, Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др.

  • Мисията невъзможна 3

    17:30:00 - 20:00:00

    Екшън (П). В ролите: Том Круз, Винг Реймс, Лорънс Фишбърн, Филип Сиймор Хофман, Мишел Монаган, Джонатан Рийс Майерс, Маги Кю, Били Крудъп, Кери Ръсел и др.

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 6, сериал

  • Момичето от влака

    21:00:00 - 23:15:00

    Трилър. В ролите: Емили Блънт, Хейли Бенет, Джъстин Дероу, Ребека Фъргюсън, Люк Евънс, Едгар Рамирес и др.

  • Двама мъже и половина

    00:00:00 - 01:00:00

    Сериал

  • Клуб Веселие

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 6, сериал

  • Слънчева Филаделфия

    08:00:00 - 09:30:00

    еп. 11, сериал

  • Приятели

    09:30:00 - 10:00:00

    еп. 3, сериал

  • Истина ли е

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, фентъзи, романтичен, САЩ, 2005. Режисьор: Марк Уолтърс, актьори, Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лодж, Дина Уотърс, Бен Шенкман, Джон Хедър, Рон Кенада и др.

  • По средата

    12:00:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    14:00:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Моето семейство

    16:00:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Моите мили съседи

    17:30:00 - 20:30:00

    Сериал

  • Залог за любов

    20:30:00 - 22:30:00

    Комедия, Русия, 2015. Режисьор: Артьом Михалков, актьори, Ованес Азоян, Андрей Бурковский, Катерина Шпица, Андрей Смоляков и др., ПРЕМИЕРА.

  • Шегаджии

    22:30:00 - 00:00:00

    Сериал

  • Биячи

    01:15:00 - 03:15:00

    Екшън, САЩ, 2014. Режисьор: Крейг Мос, актьори, Данте Баско, Джонатан Липники, Жаклин Обрадорс, Андрю Дивоф, Дани Глоувър, Дани Трехо, Чарли Карвер, Кирсти Хил, Сара Дюмон и др.

  • Фамилията

    03:15:00 - 06:00:00

    еп. 1, сериал

  • Апостол Карамитев

    06:00:00 - 07:15:00

    Документален филм

  • Сделката на доктор Парнасъс

    07:15:00 - 10:15:00

    Приключенски, фентъзи, Франция, Канада, UK, 2009. Режисьор: Тери Гилиъм, актьори, Джуд Лоу, Хийт Леджър, Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул, Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю.

  • Ранго

    10:15:00 - 12:30:00

    Анимация, приключенски, екшън, САЩ, 2011. Сценарист, Джон Логан, Режисьор: Гор Върбински.

  • Лятото на Дакота

    12:30:00 - 14:30:00

    Драма, семеен, САЩ, 2014. Режисьор: Тим Армстронг, актьори, Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли, Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др.

  • Апалуза

    14:30:00 - 16:45:00

    Уестърн, САЩ, 2008. Режисьор: Ед Харис, актьори, Джереми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.

  • Джона Хекс

    16:45:00 - 18:30:00

    Драма, трилър, екшън, САЩ, 2010. Режисьор: Джими Хейуърд, актьори, Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендър и др.

  • Който оцелее, ще разказва

    18:30:00 - 21:00:00

    Комедия, уестърн, САЩ, 2014. Режисьор: Сет Макфарлън, актьори, Сет Макфарлън, Лиъм Нийсън, Шарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис, Аманда Сайфред и др.

  • Този див, див запад

    21:00:00 - 23:15:00

    Екшън, уестърн, комедия, САЩ, 1999. Режисьор: Бари Соненфелд, актьори, Уил Смит, Кенет Брана, Салма Хайек, Кевин Клайн, Бай Линг, М. Емет Уолш и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00