Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Преследваният

    00:30:00 - 02:00:00

    Филм, (14) (П)

  • Кралицата на Боливуд филм

    02:00:00 - 03:35:00

    Филм (П)

  • Днес и утре

    03:35:00 - 04:05:00

    (П)

  • Фреди Хайнекен- филм /

    04:05:00 - 04:55:00

    еп. 2 (П)

  • Зад кулисите на Мaрс

    04:55:00 - 05:45:00

    Документален филм (П)

  • Телепазарен прозорец

    05:45:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Денят започва сутрешен информационен блок

    06:00:00 - 09:00:00

    Информационен

  • По света и у нас информационна емисия

    09:00:00 - 09:10:00

    Информационна емисия

  • Кадифе 3, - филм

    09:10:00 - 11:40:00

    еп. 2 и 3

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Пътуващо лятно

    12:30:00 - 12:40:00

    Кино с БНТ

  • Семейство Даръл

    12:40:00 - 13:30:00

    еп. 1, сериал, UK, 2016

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    13:30:00 - 14:00:00

    Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров (П)

  • Туристически маршрути

    14:00:00 - 14:30:00

  • Сагуа

    14:30:00 - 14:45:00

    Сиамската котка анимация

  • Сид

    14:45:00 - 15:10:00

    Дете на науката анимация

  • Сребристият жребец анимация

    15:10:00 - 15:35:00

    Анимация

  • Гласувайте за Беки филм

    15:35:00 - 16:00:00

    Филм

  • По света и у нас информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:25:00

  • Капри- филм

    16:25:00 - 17:25:00

    еп. 57

  • Зелена светлина

    17:25:00 - 17:30:00

  • Бързо, лесно, вкусно представя: Вкусната Европа

    17:30:00 - 18:00:00

    Кулинарно предаване с водещ Ути Бъчваров (П)

  • По света и у нас информационна емисия

    18:00:00 - 18:20:00

    Информационна емисия

  • Още от деня коментарно предаване

    18:20:00 - 19:00:00

    Коментарно предаване

  • Отрядът

    19:00:00 - 19:50:00

    еп. 2008 и 1, екшън сериал, Украйна Русия. Режисьор: Сергей Чекалов

  • Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 21:00:00

    Спортно предаване

  • Одисеята на Жак- Ив Кусто

    21:00:00 - 23:00:00

    Филм, копродукция, 2016. Режисьор: Жером Сал, В ролите: Ламбер Уилсон, Одре Тоту, Пиер Нине и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    23:00:00 - 23:25:00

    Информационна емисия

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Обратно в игратa

    00:30:00 - 02:30:00

    Спортен, драма, САЩ, 2012. Режисьор: Робърт Лоренц, актьори, Клинт Истууд, Скот Истууд, Челси Рос, Реймънд Антъни Томас, Джон Гудман, Джъстин Тимбърлейк, Робърт Патрик и др.

  • Призракът на Касли

    02:30:00 - 04:30:00

  • Търси се

    04:30:00 - 05:30:00

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

  • Трансформърс прайм

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин с Антон Хекимян - лятно турне със студио на открито

    06:30:00 - 09:30:00

  • Преди обед, най-доброто

    09:30:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Висше общество

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 21, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шест сестри

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 50, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Алиса в страната на любовта

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 49, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Комиците и приятели

    17:30:00 - 17:50:00

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Опасни улици

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 1, сез. 12. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Великолепният век: Кьосем

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 69, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Салон за красота

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 16, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Обратно в игратa

    00:30:00 - 02:30:00

    Спортен, драма, САЩ, 2012. Режисьор: Робърт Лоренц, актьори, Клинт Истууд, Скот Истууд, Челси Рос, Реймънд Антъни Томас, Джон Гудман, Джъстин Тимбърлейк, Робърт Патрик и др.

  • Призракът на Касли

    02:30:00 - 04:30:00

  • Търси се

    04:30:00 - 05:30:00

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

  • Трансформърс прайм

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин с Антон Хекимян - лятно турне със студио на открито

    06:30:00 - 09:30:00

  • Преди обед, най-доброто

    09:30:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Висше общество

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 21, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шест сестри

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 50, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Алиса в страната на любовта

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 49, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Комиците и приятели

    17:30:00 - 17:50:00

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Опасни улици

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 1, сез. 12. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Великолепният век: Кьосем

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 69, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Салон за красота

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 16, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Национална лотария

    01:30:00 - 02:00:00

    (П)

  • Магията на добрата вещица

    02:00:00 - 05:20:00

    (П)

  • Часът на Милен Цветков

    05:20:00 - 06:20:00

    (П)

  • Здравей, България

    06:20:00 - 09:30:00

  • Сезони на любовта

    09:30:00 - 11:30:00

    Сериал

  • Бон Апети

    11:30:00 - 12:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Войната на розите

    12:30:00 - 13:30:00

    Сериал

  • Остани с мен - (ПРЕМИЕРА)

    13:30:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Прости ми - (ПРЕМИЕРА)

    14:30:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Новини

    16:00:00 - 16:30:00

  • Намери ме - (ПРЕМИЕРА)

    16:30:00 - 17:55:00

    Сериал

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Черешката на тортата

    20:00:00 - 21:00:00

    Предаване на NOVA

  • Хаваи 5- 0 (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 22:00:00

    Сериал, 8 сезон

  • Новини

    22:00:00 - 22:30:00

  • Транспортер

    22:30:00 - 23:30:00

    Сериал

  • Диваци

    00:15:00 - 02:45:00

    Криминален, драма, трилър, САЩ, 2012. Режисьор: Оливър Стоун, актьори, Блейк Лайвли, Арън Тейлър, Джонсън, Тейлър Кич, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Салма Хайек и др.

  • Стрелата

    02:45:00 - 03:45:00

    еп. 6, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Опасна мишена

    04:15:00 - 06:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стоте

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 13, сез. 3, сериал

  • Мъртва точка

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 16, сериал

  • Луцифер

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 12, сериал

  • Монк

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 4, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 11, сез. 2, сериал

  • Виновна

    13:00:00 - 15:00:00

    Трилър, криминален, Канада, 2014. Режисьор: Антъни Лефресни, актьори, Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.

  • Стоте

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Мъртва точка

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 17, сериал

  • Последният кораб

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 12, сез. 2, сериал

  • Монк

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 5, сез. 2, сериал

  • Луцифер

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 13, сериал

  • Кости

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 3, сез. 10, сериал

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Червеният скорпион

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, приключенски, САЩ, 1988. Режисьор: Йозеф Зито, актьори, Долф Лундгрен, М. Емет Уолш, Ал Уайт и др.

  • Диваци

    00:15:00 - 02:45:00

    Криминален, драма, трилър, САЩ, 2012. Режисьор: Оливър Стоун, актьори, Блейк Лайвли, Арън Тейлър, Джонсън, Тейлър Кич, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Салма Хайек и др.

  • Стрелата

    02:45:00 - 03:45:00

    еп. 6, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Опасна мишена

    04:15:00 - 06:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стоте

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 13, сез. 3, сериал

  • Мъртва точка

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 16, сериал

  • Луцифер

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 12, сериал

  • Монк

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 4, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 11, сез. 2, сериал

  • Виновна

    13:00:00 - 15:00:00

    Трилър, криминален, Канада, 2014. Режисьор: Антъни Лефресни, актьори, Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.

  • Стоте

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Мъртва точка

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 17, сериал

  • Последният кораб

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 12, сез. 2, сериал

  • Монк

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 5, сез. 2, сериал

  • Луцифер

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 13, сериал

  • Кости

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 3, сез. 10, сериал

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Червеният скорпион

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън, приключенски, САЩ, 1988. Режисьор: Йозеф Зито, актьори, Долф Лундгрен, М. Емет Уолш, Ал Уайт и др.

  • Фрактура

    00:10:00 - 02:30:00

    Предаване за рок музика

  • Еротичен телепазар

    02:30:00 - 04:00:00

    Телепазар

  • Щипка любов

    04:00:00 - 05:30:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др.

  • Женени с деца

    05:30:00 - 06:30:00

    сез. 4, сериал, 2 епизода (П)

  • Полицаите от Чикаго

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 2, сериал

  • В. И. П

    07:30:00 - 08:45:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Военни престъпления

    08:45:00 - 10:00:00

    сез. 10, сериал (П)

  • Черният списък

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Топ Гиър

    11:00:00 - 12:00:00

    Предаване за автомобили (П)

  • Пожарникарите от Чикаго

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 6, сериал (П)

  • В. И. П

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 3, сериал

  • Военни престъпления

    14:00:00 - 14:50:00

    сез. 10, сериал

  • Черният списък

    14:50:00 - 15:45:00

    сез. 2, сериал

  • Женени с деца

    15:45:00 - 16:45:00

    сез. 4, сериал, 2 епизода

  • Кралят на скорпионите: Издигането на воина

    16:45:00 - 19:00:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.

  • Топ Гиър

    19:00:00 - 20:00:00

    Предаване за автомобили

  • Етажна собственост

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 3, сериал

  • Пожарникарите от Чикаго

    21:00:00 - 22:00:00

    сез. 6, (ПРЕМИЕРА) , сериал

  • Мост на дракони

    22:00:00 - 00:00:00

    Екшън. В ролите: Долф Лундгрен, Кери Хироюки Тагава, Валъри Чоу, Гари Хъдсън, Башар Рахал, Велизар Бинев, Боян Милушев, Николай Бинев и др.

  • Ловец на лисици

    00:15:00 - 05:45:00

    Биографична драма (П). В ролите: Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др.

  • Касъл

    05:45:00 - 06:30:00

    сез. 5, сериал (П)

  • Драга фамилия

    06:30:00 - 07:30:00

    сез. 3, сериал

  • София - Ден и Нощ

    07:30:00 - 08:30:00

    Риалити сериал (П)

  • Смърфовете

    08:30:00 - 11:00:00

    Приключенска комедия (П). В ролите: Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др.

  • Касъл

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 5, сериал

  • В Кадър

    12:00:00 - 12:30:00

  • Голямото скачане

    12:30:00 - 14:40:00

    Комедия. В ролите: Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджен Путс, Арън Пол, Розамунд Пайк, Сам Нийл и др.

  • Хари и семейство Хендерсън

    14:40:00 - 17:00:00

    Комедия, семеен (П). В ролите: Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М. Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др.

  • Размяна на телата

    17:00:00 - 19:00:00

    Комедия (П). В ролите: Пейтън Лист, Джейкъб Бертран, Клер Ранкин, Дарън Роуз и др.

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 6, сериал

  • Великият понеделник- зрителят избира между шест

    21:00:00 - 23:10:00

    Филма

  • Двама мъже и половина

    00:00:00 - 01:00:00

    Сериал

  • Слънчева Филаделфия

    01:00:00 - 01:30:00

    Сериал

  • Приятели

    01:30:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 8, сериал

  • Моето семейство

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Стъпка по стъпка

    08:00:00 - 09:00:00

    Сериал

  • Българи на три морета

    09:00:00 - 10:00:00

    Комедийно риалити

  • Предколедни тревоги

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, Канада, 2012. Режисьор: Джон Брадшоу, актьори, Дейвид Хаселхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.

  • Мутра по заместване

    12:00:00 - 12:30:00

    Сериал

  • Моите мили съседи

    12:30:00 - 14:00:00

    Сериал

  • На по-добро място

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • По средата

    15:00:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    16:00:00 - 17:00:00

    Сериал

  • Комиците и приятели

    17:00:00 - 17:30:00

    Комедийно шоу

  • Домашен арест

    17:30:00 - 18:00:00

    еп. 1, сериал

  • Моите мили съседи

    18:00:00 - 19:30:00

    Сериал

  • Моето семейство

    19:30:00 - 20:00:00

    еп. 7, сериал

  • По средата

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 7, сериал

  • Двама мъже и половина

    21:00:00 - 22:00:00

    еп. 1, сериал

  • На по-добро място

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 1, сериал

  • Мутра по заместване

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 3, сериал

  • Тайнството

    01:15:00 - 03:15:00

    Ужаси, трилър, САЩ, 2013. Режисьор: Тай Уест, актьори, Джо Суонбърг, Ей. Джей Боуън, Ейми Сеймец, Кейт Лин Шейл, Джин Джонс и др.

  • Фамилията

    03:15:00 - 06:00:00

    еп. 1, сериал

  • Фамилията

    06:00:00 - 08:15:00

    еп. 2, сериал

  • Апалуза

    08:15:00 - 10:45:00

    Уестърн, САЩ, 2008. Режисьор: Ед Харис, актьори, Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.

  • Фамилията

    10:45:00 - 13:15:00

    еп. 7 и 8, сез. 2, сериал

  • Ривърдейл

    13:15:00 - 14:15:00

    еп. 9, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Джона Хекс

    14:15:00 - 16:00:00

    Драма, трилър, екшън, САЩ, 2010. Режисьор: Джими Хейуърд, актьори, Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.

  • Този див, див запад

    16:00:00 - 18:30:00

    Екшън, уестърн, комедия, САЩ, 1999. Режисьор: Бари Соненфелд, актьори, Уил Смит, Кенет Брана, Салма Хайек, Кевин Клайн, Бай Линг, М. Емет Уолш и др.

  • Маверик

    18:30:00 - 21:00:00

    Екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994. Режисьор: Ричард Донър, актьори, Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина и др.

  • Спасение

    21:00:00 - 23:00:00

    Драма, уестърн, Дания, UK, ЮАР, Швеция, Белгия, 2014. Режисьор: Кристиан Левринг, актьори, Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Дъглас Хеншол, Джонатан Прайс, Майкъл Реймънд, Джеймс, ПРЕМИЕРА.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00