Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Луиза Спаньоли

    00:50:00 - 01:50:00

    еп. 3, филм (П)

  • Телепазарен прозорец

    01:50:00 - 02:05:00

    Телепазар

  • Капри

    02:05:00 - 03:50:00

    еп. 9 и 10, филм (П)

  • Туристически маршрути

    03:50:00 - 04:20:00

    (П)

  • Бразди

    04:20:00 - 04:50:00

    (П)

  • Иде нашенската музика

    04:50:00 - 05:50:00

    Музикално предаване (П)

  • Малки истории

    05:50:00 - 06:50:00

    (П)

  • Неделно евангелие

    06:50:00 - 07:00:00

  • Внимание, роботика

    07:00:00 - 07:25:00

    Анимация

  • Животни по пижами

    07:25:00 - 07:50:00

    Анимация

  • Телепазарен прозорец

    07:50:00 - 08:05:00

    Телепазар

  • Бакстър филм

    08:05:00 - 08:30:00

    Филм (П)

  • Денят започва.... с Г. Любенов публицистично предаване

    08:30:00 - 10:30:00

    Публицистично предаване

  • Отблизо с Мира Добрева развлекателно предаване

    10:30:00 - 11:30:00

    Развлекателно предаване

  • Клиника на третия етаж

    11:30:00 - 12:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • #Европа

    12:30:00 - 13:00:00

    Информационно предаване с водещ Петър Георгиев

  • България от край до край 6, 2

    13:00:00 - 13:30:00

    Филм

  • Непозната земя

    13:30:00 - 14:00:00

  • Луиза Спаньоли

    14:00:00 - 15:00:00

    еп. 4, филм

  • Шарен свят: Изпит

    15:00:00 - 15:55:00

    Драма, комедия, черно, бял, България, 1971. Режисьор: Г. Дюлгеров, В ролите: Филип Трифонов, Вълчо Камарашев, Петър Слабаков и др.

  • Баскетбол: Мач на звездите от Националната баскетболна лига

    15:55:00 - 18:00:00

    На живо от Арена Ботевград

  • Пътят към ФИФА Световно първенство 2018, документална поредица

    18:00:00 - 18:30:00

    Документално предаване

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Какво се крие под Америка

    19:00:00 - 19:50:00

    Документален филм, САЩ, 2011

  • Лека нощ, деца!

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Открито с Валя Ахчиева

    20:45:00 - 21:15:00

    Предаване за разследваща журналистика

  • Европейско

    21:15:00 - 23:15:00

    Кино: Чудният Бокачо, исторически, драма, Италия, 2015. Режисьор: Паоло и Виторио Тавиани, В ролите: Рикардо Скармачо, Касия Смутняк, Джaзмин Тринка и др. (14).

  • Евровизия 2018, клипове

    23:15:00 - 23:20:00

  • По света и у нас информационна емисия

    23:20:00 - 23:35:00

    Информационна емисия

  • Дневниците на вампира

    00:30:00 - 01:40:00

    еп. 20, сез. 6, сериал

  • Почти герои

    01:40:00 - 03:00:00

  • Cool... T

    03:00:00 - 04:00:00

  • Времето лети

    04:00:00 - 05:30:00

    еп. 20, сез. 3, сериал

  • Двама мъже и половина

    05:30:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Робо и Страшко

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Като на кино

    07:00:00 - 08:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Тази събота и неделя

    08:00:00 - 11:00:00

    Предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Меги и Нели

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ: Андре Рийо

    12:30:00 - 13:00:00

    Документална поредица

  • Син под чехъл

    13:00:00 - 15:00:00

    Комедия, САЩ, 2008. Режисьор: Винс Ди Меглио, актьори, Даян Кийтън, Дакс Шепърд, Лив Тeйлър, Майк Уайт, Кен Хауърд и др.

  • Сърдити старчета

    15:00:00 - 17:00:00

    Комедия, САЩ, 1993. Режисьор: Доналд Петри, актьори, Джак Лемън, Уолтър Матау, Ан, Маргарет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др.

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути

    18:00:00 - 19:00:00

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

  • Гласът на България

    20:00:00 - 21:30:00

    Музикално шоу

  • Папараци

    21:30:00 - 22:30:00

    Телевизионен таблоид

  • Най-сладкият пай, п. от 15.04., 2016

    00:15:00 - 04:30:00

    Най-сладкият пай, п. от 15.04., (2016, филм). В ролите: Джули Гонсало, Ерик Арагон, Долорес Дрейк, Ронда Дент и др.

  • Идеалната непозната

    04:30:00 - 06:30:00

    (П)

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Нощна смяна

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 1, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор

    11:00:00 - 12:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Героят на моите мечти (Hometown Hero- ПРЕМИЕРА) - (2016, филм)

    12:30:00 - 14:10:00

    В ролите: Антонио Сабато мл., Мегън Прайс, Джейк Сандвиг, Брук Невин и др

  • Дървото на любовта (Love on a Limb- ПРЕМИЕРА) - (2016, филм)

    14:10:00 - 16:00:00

    В ролите: Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др

  • Аз обичам България

    16:00:00 - 17:55:00

    Забавно предаване на NOVA

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Кошмари в кухнята

    18:00:00 - 19:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    19:00:00 - 19:20:00

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Отмъстителите: Ерата на Ултрон (ПРЕМИЕРА) - 2015

    20:00:00 - 23:00:00

    В ролите: Робърт Дауни мл., Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джереми Ренър, Джеймс Спейдър, Самюъл Джаксън и др.

  • Студио Купата на краля

    00:45:00 - 01:00:00

    Спортно предаване

  • Нинджа убиец

    01:00:00 - 03:00:00

    Драма, екшън, криминален, трилър, САЩ, 2009. Режисьор: Джеймс Мактийг, актьори, Рик Юн, Рейн, Наоми Харис, Сунг Канг, Того Ягава и др.

  • Кости

    03:00:00 - 04:00:00

    еп. 17 и 18, сез. 10, сериал

  • Синове на анархията

    04:00:00 - 06:00:00

    еп. 9 и 10, сез. 6, сериал

  • Аватар: Легенда за Анк

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Кости

    08:00:00 - 11:00:00

    еп. 19 и 20, сез. 10, сериал, 21

  • Не умирай сам

    11:00:00 - 13:00:00

    Драма, екшън, трилър, САЩ, 2004. Режисьор: Ърнест Дикърсън, актьори, Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др.

  • Х- мен: Последният сблъсък

    13:00:00 - 15:00:00

    Трилър, екшън, фентъзи, САЩ, 2006. Режисьор: Брет Ратнър, актьори, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт, Ребека Ромийн, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, К.

  • Стоте

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 12 и 13, сез. 4, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • Супер коли

    18:00:00 - 18:30:00

    еп. 1, сез. 3, автомобилно предаване

  • Х- мен 2: Първа вълна

    18:30:00 - 21:00:00

    Екшън, фентъзи, САЩ, 2011. Режисьор: Матю Вон, актьори, Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъ.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Еротичен телепазар

    00:15:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Теория за големия взрив

    06:00:00 - 07:30:00

    сез. 9, сериал, 3 епизода (П)

  • Камиони по леда

    07:30:00 - 11:00:00

    сез. 5, риалити, 3 епизода

  • Бевърли Хилс нинджа

    11:00:00 - 13:00:00

    Екшън комедия (П). В ролите: Крис Фарли, Николет Шеридън, Крис Рок, Робин Шу и др.

  • Без багаж

    13:00:00 - 13:30:00

    Предаване за туризъм

  • Теория за големия взрив

    13:30:00 - 15:30:00

    сез. 9, сериал, 4 епизода

  • Имало едно време в Мексико

    15:30:00 - 17:45:00

    Екшън. В ролите: Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп, Мики Рурк, Ева Мендес, Дани Трехо, Енрике Иглесиас, Марко Леонарди, Чик Марин и др.

  • Опасно синьо

    17:45:00 - 20:00:00

    Приключенски, екшън (П). В ролите: Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др.

  • Опасно синьо: Рифът

    20:00:00 - 22:00:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Марша Томасън, Крис Кармак, Лора Вандервурт и др

  • Тринайсет

    22:00:00 - 23:00:00

    сез. 1, сериал

  • Професионална борба: Челен сблъсък

    23:00:00 - 00:00:00

    Спортно предаване, борба

  • Горещо кънтри

    00:10:00 - 06:00:00

    Драма. В ролите: Гуинет Полтроу, Гарет Хедлънд, Лейтън Мистър, Тим Макгроу и др

  • Срещи

    06:00:00 - 06:40:00

    В ролите: известни личности, токшоy

  • Преди да кажеш Да

    06:40:00 - 08:50:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Бека Тобин, Райън Кели, Джейсън Ландън, Джак Колман и др.

  • Ейс Вентура Джуниър: Зоодетектив

    08:50:00 - 10:50:00

    Приключенска комедия (П). В ролите: Джош Флитър, Ема Локхарт, Ан Кюсак, Кълън Дъглас, Арт Лафльор, Остин Роджърс и др.

  • В сънищата ми

    10:50:00 - 13:00:00

    Романтичен, драма. В ролите: Катрин Макфий, Майк Вогъл, Джо. Бет Уилямс, Джо Масинджил, Рейчъл Скарстен, Антонио Купо, Джесалин Уонлим, Киара Зани и др.

  • Баща- мечта

    13:00:00 - 17:00:00

    Комедия (П). В ролите: Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др.

  • София- Ден и Нощ

    17:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал, 3 епизода (П)

  • От местопрестъплението: Ню Йорк

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 6, сериал

  • Хитч

    21:00:00 - 23:30:00

    Романтичен, комедия. В ролите: Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др.

  • Двама мъже и половина

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Кое е това момиче

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Клуб Веселие

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Мутра по заместване

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Кое е това момиче

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 3, сериал

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 3, сериал

  • Майк и Моли

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 5, сериал

  • Клуб Веселие

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 5, сериал

  • Момичета и момчета- тийнейджърски

    10:00:00 - 12:00:00

    Романтичен, UK, 2006. Режисьор: Ник Хъран, актьори, Самер Армстронг, Кевин Зегърс, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Мори Чейкин и др.

  • Столичани в повече

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 12, сериал

  • Стъпка по стъпка

    13:00:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Приятели

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • Моето семейство

    15:00:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Закотвени

    16:00:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Щурите съседи

    17:30:00 - 20:30:00

    Сериал

  • Наистина любов

    20:30:00 - 23:00:00

    Драма, комедия, UK, САЩ, Франция, 2003. Режисьор: Ричард Къртис, актьори, Хю Грант, Мартин Маккъчън, Лиъм Нийсън, Грегър Фишър, Крис Маршал, Колин Фърт, Ема Томпсън, Кийра Найтли, Роуан Аткинсън, Клаудия Шифър и д.

  • Фитнес Тони

    23:00:00 - 23:30:00

    Сериал

  • Като на кино

    01:00:00 - 02:00:00

    Предаване за кино с водещ Михаил Дюзев

  • Преди да заспя

    02:00:00 - 03:45:00

    Трилър, мистерия, UK, САЩ, Франция, Швеция, 2014. Режисьор: Роъун Джофри, актьори, Никол Кидман, Колин Фърт, Ан, Мари Дъф, Марк Стронг, Дебора Русан, Адам Леви и др.

  • Добрата дъщеря

    03:45:00 - 06:00:00

    Трилър, Канада, 2016. Режисьор: Къртис Крофърд, Актьори, Фиона Губелман, Ема Хенчел, Джеймс Галандърс, Дебора Гровър и др.

  • Принцесата на Монако

    06:00:00 - 08:30:00

    Биографичен, драма (САЩ, Франция, Белгия, Италия, 2014. Режисьор: Оливие Даан, актьори, Никол Кидман, Роджър Аштън, Грифитс, Робърт Линдзи, Джералдин Съмървил и др.

  • Снежната кралица 2

    08:30:00 - 10:15:00

    Анимация, Русия, 2014. Режисьор: Алексей Цицилин

  • Принцесите на Родеото

    10:15:00 - 12:00:00

    Семеен, Бразилия, 2012. Режисьор: Тимъти Армстронг, актьори, Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др.

  • Тренировъчен кон

    12:00:00 - 14:15:00

    Биографичен, семеен, САЩ, 2016. Режисьор: Вик Армстронг, актьори, Ники Рийд, Райън Мериман, Каси Томсън, Линда Хамилтън и др.

  • Обратно в игратa

    14:15:00 - 16:45:00

    Драма, САЩ, 2012. Режисьор: Робърт Лоренц, актьори, Клинт Истууд, Скот Истууд, Челси Рос, Реймънд Антъни Томас, Джон Гудман, Джъстин Тимбърлейк, Робърт Патрик и др.

  • Ергенският запой, еп. 3

    16:45:00 - 18:45:00

    Комедия, САЩ, 2013. Режисьор: Тод Филипс, актьори, Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.

  • Заразяване

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, трилър, САЩ, 2011. Режисьор: Стивън Содърбърг, актьори, Мат Деймън, Кейт Уинслет, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Х.

  • Прометей

    21:00:00 - 23:30:00

    Драма, екшън, ужаси, фантастика, САЩ, 2012. Режисьор: Ридли Скот, актьори, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл, Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.

  • Еротичен телепазар

    01:50:00 - 03:50:00

    Телепазар

  • Изпратено с надежда: Свободата да простиш

    03:50:00 - 06:00:00

    Романтичен, филм (П). В ролите: Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.

  • Малката булка

    06:00:00 - 09:30:00

    Сериал

  • Великолепният век

    09:30:00 - 11:30:00

    сез. 2, сериал, 2 епизода

  • Без багаж

    11:30:00 - 12:00:00

    Предаване за туризъм

  • Любов, деца и откраднато щастие

    12:00:00 - 14:00:00

    Романтичен, филм. В ролите: Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.

  • Диаманти и любов

    14:00:00 - 16:00:00

    Романтичен, драма. В ролите: Майкъл Фитц, Сибил Каноника, Ралф Гасман и др

  • Медици

    16:00:00 - 17:00:00

    сез. 5, сериал

  • Стая 309 (ПРЕМИЕРА)

    17:00:00 - 20:00:00

    Сериал, 3 епизода

  • Изпратено с надежда: Сплотено семейство

    20:00:00 - 21:50:00

    Романтичен, филм. В ролите: Ерик Мейбиъс, Кристин Буут, Кристъл Лоу, Джеф Густафсън и др.

  • Диаманти и любов

    21:50:00 - 23:50:00

    Романтичен, драма (П). В ролите: Майкъл Фитц, Сибил Каноника, Ралф Гасман и др

  • Арена спорт

    00:05:00 - 00:35:00

    Обзор на деня

  • Извън играта

    00:30:00 - 01:00:00

    Телевизионна игра

  • Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига

    01:00:00 - 02:55:00

    Спортно предаване, баскетбол

  • Баскетбол: Башкими - Левски Лукойл - финал на Балканската баскетболна лига

    02:55:00 - 04:45:00

    Спортно предаване, баскетбол

  • Олимпийската тв история

    04:45:00 - 05:20:00

    Документален филм

  • Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Трентино

    05:20:00 - 07:00:00

  • Мотоспорт Екстра

    07:00:00 - 07:30:00

  • Формула Е: Пилоти на пътя

    07:30:00 - 08:00:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване /12 епизод/

  • Пътят към ФИФА

    08:00:00 - 08:30:00

    Световно първенство, 2018. Магазинно предаване /1 епизод/

  • Извън играта

    08:30:00 - 09:00:00

    Телевизионна игра

  • Аз съм

    09:00:00 - 09:15:00

  • Часът на БНТ HD

    09:15:00 - 09:30:00

  • Световен рали шампионат: Рали Корсика - финален етап

    09:30:00 - 10:50:00

  • Баскетбол: Балкан - Левски Лукойл - среща от Националната баскетболна лига

    10:50:00 - 12:40:00

    Спортно предаване, баскетбол

  • Лека атлетика: Маратон на Париж

    12:40:00 - 13:35:00

    Спортно предаване, атлетика. Репортаж

  • Формула Е: Пилоти на пътя

    13:35:00 - 14:00:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване /12 епизод/

  • Спортни новини

    14:00:00 - 14:10:00

    Спортно предаване

  • Футбол: Марсилия- РБ Лайпциг

    14:10:00 - 16:00:00

    Среща-реванш от четвъртфиналите на турнира Лига Европа

  • Баскетбол: Мач на звездите от Националната баскетболна лига

    16:00:00 - 18:00:00

    Спортно предаване, баскетбол. Пряко предаване от "Арена Ботевград"

  • Извън играта

    18:00:00 - 18:30:00

    Телевизионна игра

  • Последен танц

    18:30:00 - 20:00:00

    Игрален филм. Канада, 2004г. /, Режисьор: Лайза Ниеми, В ролите: Патрик Суейзи, Лайза Ниеми, Джордж Де Ла Пеня, Тимоти Уебър и др.

  • Формула Е: Болид срещу гепард

    20:00:00 - 20:30:00

    Документален филм

  • Световен рали шампионат: Рали Аржентина - всичко преди старта

    20:30:00 - 21:00:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване

  • Пътят към ФИФА

    21:00:00 - 21:30:00

    Световно първенство, 2018. Магазинно предаване /2 епизод/

  • Арена спорт

    21:30:00 - 22:00:00

    Обзор на деня

  • Търговският пътник

    22:00:00 - 00:00:00

    Игрален филм. Копродукция, 2016г. /, Режисьор: Асгар Фархади, В ролите: Таранех Алидости, Шахаб Хосейни, Бабак Карими, Мина Садати и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00