Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Култура. БГ

    00:30:00 - 01:25:00

    (П)

  • 100% будни

    01:25:00 - 02:25:00

    (П)

  • Системата- филм /, еп. 8- (12)

    02:25:00 - 03:30:00

    Филм (П)

  • Туристически маршрути

    03:30:00 - 03:55:00

  • Днес и утре

    03:55:00 - 04:20:00

  • Брат за брата- филм /, еп. 11- (14)

    04:20:00 - 05:05:00

    Филм (П)

  • Още от деня коментарно предаване

    05:05:00 - 05:45:00

    Коментарно предаване (П)

  • Телепазарен прозорец

    05:45:00 - 06:00:00

    Телепазар

  • Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел

    06:00:00 - 08:30:00

    Сутрешен блок сутрешен информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев, информационен.

  • По света и у нас Информационна емисия

    08:30:00 - 08:45:00

    Информационна емисия

  • На този ден

    08:45:00 - 08:50:00

  • Култура. БГ

    08:50:00 - 09:45:00

    Предаване за култура с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Михаил Заимов и Димитър Стоянович.

  • 100% будни

    09:45:00 - 10:45:00

    Предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев.

  • Спортисимо спортно

    10:45:00 - 11:15:00

    Развлекателно предаване (П)

  • Дързост и красота

    11:15:00 - 11:40:00

    Филм, еп., 4006 (П)

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Стани богат тв игра

    12:30:00 - 13:30:00

    Телевизионна игра (П)

  • Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата

    13:30:00 - 14:00:00

    (П)

  • Малки истории

    14:00:00 - 14:10:00

    (П)

  • Телепазарен прозорец

    14:10:00 - 14:25:00

    Телепазар

  • Сид - дете на науката 2

    14:25:00 - 14:50:00

    Анимация

  • Космически кораб Догстар

    14:50:00 - 15:15:00

    Анимация

  • Гимназия Черна дупка

    15:15:00 - 15:40:00

    Филм

  • Телепазарен прозорец

    15:40:00 - 16:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас Информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:30:00

  • Дързост и красота

    16:30:00 - 17:00:00

    Филм, еп., 4007

  • Бързо, лесно, вкусно: Храна за душата

    17:00:00 - 17:25:00

    Кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров

  • Зелена светлина

    17:25:00 - 17:30:00

  • Спортисимо спортно

    17:30:00 - 18:00:00

    Развлекателно предаване с водеща Славена Вътова

  • По света и у нас Информационна емисия

    18:00:00 - 18:15:00

    Информационна емисия

  • Още от деня коментарно предаване

    18:15:00 - 18:30:00

    Коментарно предаване

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Стани богат

    19:00:00 - 19:50:00

    Тв игра с водещ Михаил Билалов

  • Лека нощ, деца!

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 20:55:00

    Спортно предаване

  • Играчът

    20:55:00 - 23:00:00

    Филм, САЩ, 1992. Режисьор: Робърт Олтман, В ролите: Тим Робинс, Грета Скаки, Фред Уорд, Упи Голдбърг, Питър Галахър и др.

  • По света и у нас Информационна емисия

    23:00:00 - 23:25:00

    Информационна емисия

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Вечната

    23:30:00 - 00:00:00

    Музика предаване за класическа музика и джаз с водещ Марио Николов

  • Приятели

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 22 и 23, сез. 7, сериал

  • Дневниците на вампира

    01:00:00 - 02:00:00

    еп. 3, сез. 7, сериал

  • BTV Новините

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:20:00

    Тоук шоу (П)

  • Опасни улици

    04:20:00 - 05:00:00

    еп. 78, сез. 11, сериал

  • Приятели

    05:00:00 - 05:30:00

    Сериал (П)

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване (П)

  • Трансформърс: Рескю Ботс

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване с водещ Антон Хекимян

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • BTV Новините

    12:00:00 - 12:30:00

    Обедна емисия, водещите новини

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любов на инат

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 36, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шест сестри

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 38, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Алиса в страната на любовта

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 30, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • BTV Новините

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 124, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • BTV Новините

    19:00:00 - 20:00:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Искрите на отмъщението

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 28, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Фермата: Съединение

    21:00:00 - 22:30:00

    сез. 5, риалити

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • BTV Новините

    23:30:00 - 00:00:00

    Късна емисия, водещите новини

  • VIP Brother 2018

    00:00:00 - 00:30:00

    Риалити шоу, на живо от Къщата

  • Хотел Халсион - (ПРЕМИЕРА)

    00:30:00 - 01:30:00

    Сериал

  • Костюмари

    01:30:00 - 02:30:00

    Сериал, 6 сезон

  • Докоснати от слънцето

    02:30:00 - 03:30:00

    Сериал

  • Ритъмът на мечтите

    03:30:00 - 05:20:00

    Сериал

  • Костюмари

    05:20:00 - 06:20:00

    сез. 6, сериал (П)

  • Здравей, България

    06:20:00 - 09:30:00

  • На кафе

    09:30:00 - 12:00:00

    Предаване на NOVA

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Моят живот

    12:30:00 - 13:30:00

    Сериал

  • Остани с мен - (ПРЕМИЕРА)

    13:30:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Прости ми - (ПРЕМИЕРА)

    14:30:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Новини

    16:00:00 - 16:30:00

  • Намери ме - (ПРЕМИЕРА)

    16:30:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни - (ПРЕМИЕРА)

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Откраднат живот: Анатомия на гнева- (ПРЕМИЕРА)

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал, 6 сезон

  • VIP Brother 2018 (ПРЕМИЕРА)

    21:00:00 - 22:30:00

    Риалити шоу

  • София - Ден и Нощ - (ПРЕМИЕРА)

    22:30:00 - 23:00:00

    Риалити сериал

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Менталист: Крадецът на мисли

    00:45:00 - 01:45:00

    еп. 6, сез. 7, сериал

  • Последният кораб

    01:45:00 - 02:45:00

    еп. 2, сез. 3, сериал

  • Стоте

    02:45:00 - 03:45:00

    еп. 12, сез. 2, сериал

  • Монк

    03:45:00 - 04:45:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • 4х4

    04:45:00 - 05:15:00

    Автомобилно предаване

  • Тежки престъпления

    05:15:00 - 06:00:00

    еп. 11, сез. 5, сериал

  • Легендата за Кора

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Последният кораб

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 2, сез. 3, сериал

  • Тежки престъпления

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 11, сез. 5, сериал

  • Менталист: Крадецът на мисли

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 6, сез. 7, сериал

  • Монк

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 3, сез. 6, сериал

  • Стоте

    12:00:00 - 13:00:00

    еп. 12, сез. 2, сериал

  • Ускорение

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, криминален, САЩ, 2004. Режисьор: Джоузеф Кан, актьори, Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.

  • Последният кораб

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 3, сез. 3, сериал

  • Тежки престъпления

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 12, сез. 5, сериал

  • Стоте

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 13, сез. 2, сериал

  • Монк

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 4, сез. 6, сериал

  • Под наблюдение

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 7, сез. 7, сериал

  • Мъртва точка

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 8, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • BTV Новините

    21:00:00 - 22:00:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Джона Хекс

    22:00:00 - 23:45:00

    Драма, трилър, екшън, САЩ, 2010. Режисьор: Джими Хейуърд, актьори, Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.

  • Транспортер

    00:00:00 - 01:00:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Краят на дните

    01:00:00 - 03:30:00

    Екшън (П). В ролите: Арнолд Шварценегер, Гейбриъл Бърн, Кевин Полак, Робин Туни, К. К. Х. Паундър, Род Стайгър, Лойд Герауей, Гейбриъл Бърн и др.

  • Еротичен телепазар

    03:30:00 - 05:30:00

    Телепазар

  • Национална лотария

    05:30:00 - 07:00:00

    (П)

  • Женени с деца

    07:00:00 - 07:30:00

    сез. 8, сериал (П)

  • Уокър - тексаският рейнджър

    07:30:00 - 08:40:00

    сез. 2, сериал (П)

  • Комисар Рекс

    08:40:00 - 10:00:00

    сез. 12, сериал (П)

  • Кобра 11: Обади се!

    10:00:00 - 11:00:00

    сез. 10, сериал (П)

  • Топ Гиър

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 21, предаване за автомобили (П)

  • Хаваи 5 - 0

    12:00:00 - 13:00:00

    сез. 1, сериал (П)

  • Уокър - тексаският рейнджър

    13:00:00 - 14:00:00

    сез. 2, сериал

  • Комисар Рекс

    14:00:00 - 15:00:00

    сез. 12, сериал

  • Кобра 11: Обади се!

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 10, сериал

  • Женени с деца

    16:00:00 - 17:00:00

    сез. 8, сериал, 2 епизода

  • Атака срещу Еър Форс Едно

    17:00:00 - 19:00:00

    Екшън. В ролите: Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част.

  • Топ Гиър

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 21, предаване за автомобили

  • Транспортер

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 1, сериал

  • Хаваи 5 - 0

    21:00:00 - 22:00:00

    сез. 1, сериал

  • Сигналът

    00:20:00 - 05:30:00

    Трилър (П). В ролите: Брентън Туейтс, Оливия Кук, Лорънс Фишбърн, Бо Нап, Лин Шей, Джефри Гроувър и др.

  • Касъл

    05:30:00 - 06:40:00

    сез. 7, сериал (П)

  • Войната на Фойл

    06:40:00 - 08:45:00

    сез. 4, сериал

  • Кралска връзка

    08:45:00 - 11:00:00

    Комедия. В ролите: Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др.

  • Касъл

    11:00:00 - 12:00:00

    сез. 7, сериал

  • Операция Дъмбо Дроп

    12:00:00 - 14:30:00

    Приключенски, екшън. В ролите: Дани Глоувър, Рей Лиота, Денис Лиъри, Корин Немек, Маршал Бел и др.

  • Надиграването

    14:30:00 - 16:50:00

    Драма (П). В ролите: Джош Холоуей, Лаз Алонсо, Джош Пек, Кейти Лотц, Крис Браун, Айвън Флипс Велес и др.

  • Обирджии

    16:50:00 - 19:00:00

    Екшън, трилър (П). В ролите: Пол Уокър, Мат Дилън, Хейдън Кристенсен, Крис Браун, Идрис Елба, Джей Ернандес, Зоуи Салдана и др.

  • София - Ден и Нощ

    19:00:00 - 20:00:00

    Риалити сериал

  • От местопрестъплението

    20:00:00 - 21:00:00

    сез. 8, сериал

  • Браво, момчето ми!

    21:00:00 - 23:15:00

    Комедия. В ролите: Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър, Ванила Айс, Тони Орландо, Уил Форте, Сюзън Сарандън, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др.

  • Тотал щета

    00:00:00 - 02:00:00

    Комедия, драма, романтичен, САЩ, 2015. Режисьор: Джъд Апатоу, актьори, Колин Куин, Ейми Шумър, Бил Хейдър, Бри Ларсън, Даниел Радклиф, Ванеса Байер, Метод Мен, Джон Сина, Тилда Суинтън, Рандал Парк и др.

  • Приятели

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    03:00:00 - 04:00:00

    Сериал

  • Теория за големия взрив

    04:00:00 - 05:00:00

    Сериал

  • Приятели

    05:00:00 - 06:00:00

    Сериал

  • Приятели

    06:00:00 - 07:00:00

    еп. 6, сериал

  • Модерно семейство

    07:00:00 - 08:00:00

    Сериал

  • Майк и Моли

    08:00:00 - 08:30:00

    Сериал

  • Онези от партера

    08:30:00 - 09:00:00

    Сериал

  • Комиците и приятели

    09:00:00 - 10:00:00

    Комедийно шоу

  • Денис Белята

    10:00:00 - 12:00:00

    Комедия, САЩ, 1993. Режисьор: Ник Касъл, актьори, Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др.

  • Фитнес Тони

    12:00:00 - 13:00:00

    Сериал

  • Теория за големия взрив

    13:00:00 - 14:00:00

    Сериал

  • Супермаркет

    14:00:00 - 15:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    15:00:00 - 17:00:00

    Сериал

  • Шоуто на Слави

    17:00:00 - 18:00:00

    Вечерно тоук шоу

  • Фитнес Тони

    18:00:00 - 19:00:00

    Сериал

  • Модерно семейство

    19:00:00 - 20:00:00

    Сериал

  • Двама мъже и половина

    20:00:00 - 22:00:00

    еп. 11, сериал

  • Проби и грешки

    22:00:00 - 23:00:00

    еп. 1, сериал

  • Теория за големия взрив

    23:00:00 - 00:00:00

    еп. 4, сериал

  • Вътрешна сигурност

    01:45:00 - 03:15:00

    еп. 5, сериал

  • Ривърдейл

    03:15:00 - 06:00:00

    еп. 1, сериал

  • Вътрешна сигурност

    06:00:00 - 08:15:00

    еп. 5, сериал

  • Зимна приказка в Ню Йорк

    08:15:00 - 11:00:00

    Фентъзи, драма, романтичен, мистерия, САЩ, 2014. Режисьор: Акива Голдсман, актьори, Колин Фарел, Мат Боумър, Луси Грифитс, Майкъл Крейн, Кевин Кориган, Уилям Хърт, Джесика Браун Финдли, Дженифър Конъли, Ръсел Кроу, Уил Смит и др.

  • Вътрешна сигурност

    11:00:00 - 13:15:00

    еп. 5, сериал

  • Ривърдейл

    13:15:00 - 14:15:00

    еп. 1, сериал

  • Кодът

    14:15:00 - 16:30:00

    Криминален, трилър, САЩ, Германия, 2009. Режисьор: Мими Ледър, актьори, Морган Фрийман, Робърт Форстър, Антонио Бандерас, Том Харди, Раде Шербеджия, Стефан Щерев, Асен Блатечки, Велислав Павлов, Велизар Бинев и др.

  • Даяна

    16:30:00 - 19:00:00

    Биографичен, драма, романтичен, UK, САЩ, Швеция, 2013. Режисьор: Оливър Хиршбийгъл, актьори, Наоми Уатс, Нейвин Андрюс, Кас Анвар и др.

  • Предчувствие

    19:00:00 - 21:00:00

    Драма, психо, трилър, САЩ, 2007. Режисьор: Менън Япо, актьори, Амбър Валета, Джулиан Мак. Меан, Сандра Бълок и др.

  • Ужилването

    21:00:00 - 23:30:00

    Комедия, криминален, САЩ, 1973. Режисьор: Джордж Рой Хил, актьори, Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др.

  • Моята карма

    00:30:00 - 01:30:00

    Сериал (П)

  • Лъжовно сърце

    01:30:00 - 02:30:00

    Теленовела (П)

  • Еротичен телепазар

    02:30:00 - 04:30:00

    Телепазар

  • Сезони на любовта

    04:30:00 - 06:00:00

    Сериал (П)

  • Моята карма

    06:00:00 - 07:00:00

    Сериал

  • Лъжовно сърце

    07:00:00 - 08:00:00

    Теленовела

  • Откраднат живот: Възмездието

    08:00:00 - 09:30:00

    сез. 3, сериал (П)

  • Сезони на любовта

    09:30:00 - 10:30:00

    Сериал

  • Завинаги свързани

    10:30:00 - 11:30:00

    Сериал (П)

  • Прости ми

    11:30:00 - 12:30:00

    Сериал (П)

  • Семейни войни

    12:30:00 - 13:30:00

    Телевизионна игра (П)

  • Север Юг

    13:30:00 - 15:00:00

    Сериал (П)

  • Откраднат живот: Възмездието

    15:00:00 - 16:00:00

    сез. 3, сериал

  • Слънце и Луна

    16:00:00 - 17:00:00

    Сериал (П)

  • Завинаги свързани - (ПРЕМИЕРА)

    17:00:00 - 18:00:00

    Сериал

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери

    18:00:00 - 19:00:00

    Сериал (П)

  • Огледален свят

    19:00:00 - 20:00:00

    сез. 2, сериал

  • Слънце и Луна - (ПРЕМИЕРА)

    20:00:00 - 21:00:00

    Сериал

  • Север Юг

    21:00:00 - 22:30:00

    Сериал

  • Госпожа Фазилет и нейните дъщери - (ПРЕМИЕРА)

    22:30:00 - 23:30:00

    Сериал

  • Футбол: България- Кипър- среща от

    00:05:00 - 01:55:00

    Турнира на УЕФА Лига на нациите

  • Спортни новини

    01:55:00 - 02:05:00

    Спортно предаване

  • Световно първенство по волейбол: Сърбия - Бразилия - полуфинална среща

    02:05:00 - 03:45:00

    Спортно предаване, волейбол

  • Световен рали шампионат: Рали Уелс - финален етап

    03:45:00 - 05:10:00

  • Футбол: Франция- Германия- среща от

    05:10:00 - 07:00:00

    Турнира на УЕФА Лига на нациите

  • Аз съм

    07:00:00 - 07:10:00

  • Световен рали шампионат: Рали Уелс

    07:10:00 - 08:00:00

    Обзорна програма

  • Спортисимо

    08:00:00 - 08:25:00

    Развлекателно предаване. Спортно-развлекателно предаване

  • Футбол: Полша- Португалия- среща от

    08:25:00 - 10:15:00

    Турнира на УЕФА Лига на нациите

  • Световно първенство по волейбол: Полша - САЩ - полуфинална среща

    10:15:00 - 12:55:00

    Спортно предаване, волейбол

  • Световен шампионат по мотокрос, Гран при на нациите

    12:55:00 - 15:30:00

  • Спортни новини

    15:30:00 - 15:40:00

    Спортно предаване

  • Футбол: Хърватия- Англия- среща от

    15:40:00 - 17:30:00

    Турнира на УЕФА Лига на нациите

  • Футбол: България- Кипър- среща от

    17:30:00 - 19:15:00

    Турнира на УЕФА Лига на нациите

  • Кръвни връзки

    19:15:00 - 21:20:00

    Игрален филм. (12)

  • Спортни новини

    21:20:00 - 21:30:00

    Спортно предаване

  • Спортисимо

    21:30:00 - 22:00:00

    Развлекателно предаване. Спортно-развлекателно предаване

  • Да възкресиш шампиона

    22:00:00 - 23:50:00

    Игрален филм. САЩ, 2007г. /, Режисьор: Род Лури, В ролите: Самюъл Джаксън, Джош Хартнет, Катрин Морис, Тери Хачър и др.

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00