Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Митика: Приключение за герои филм

    00:15:00 - 01:45:00

    Филм (П)

  • Човешки капитал филм

    01:45:00 - 03:40:00

    Филм (П)

  • Днес и утре

    03:40:00 - 04:05:00

    (П)

  • Фреди Хайнекен- филм /

    04:05:00 - 04:55:00

    еп. 1 (П)

  • Мечтата за Мaрс документален филм

    04:55:00 - 05:30:00

    Документален филм (П)

  • Янка Рупкина - животът на една певица

    05:30:00 - 06:00:00

    (П)

  • Иде нашенската музика

    06:00:00 - 07:00:00

    Музикално предаване (П)

  • Инуяша анимация

    07:00:00 - 07:25:00

    Анимация

  • Сийбърт анимация

    07:25:00 - 07:50:00

    Анимация (П)

  • Телепазарен прозорец

    07:50:00 - 08:05:00

    Телепазар

  • Сафарито на Скаут филм

    08:05:00 - 08:30:00

    Филм (П)

  • Денят започва.... с Г. Любенов публицистично предаване

    08:30:00 - 10:30:00

    Публицистично предаване

  • Котаракът в чизми

    10:30:00 - 12:00:00

    Анимация, САЩ, 2011. Режисьор: Крис Милър

  • По света и у нас информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Летен

    12:30:00 - 13:50:00

    Концерт на Виенската филхармония от двореца Шьонбрун В програмата творби от Росини, Вeрди, Пучини и др.

  • Крaлицата на Боливуд

    13:50:00 - 15:20:00

    Филм, UK, 2002. Режисьор: Джереми Удинг, В ролите: Прия Калидас, Джеймс Макавой, Мат Бардън и др.

  • Да изсвириш виртуозно живота си

    15:20:00 - 16:00:00

    Документален филм за Юри Буков

  • Фреди Хайнекен- филм

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 2

  • Спортна треска

    17:00:00 - 18:00:00

    Спортно предаване

  • България от край до край 5

    18:00:00 - 18:30:00

    (П)

  • Спорт ТОТО

    18:30:00 - 19:00:00

  • Зад кулисите на Мaрс- филм за документалния филма

    19:00:00 - 19:50:00

    Документално предаване

  • Лека нощ, деца! Заливът на съкровищата

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас информационна емисия

    20:00:00 - 20:30:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Открито с Валя Ахчиева

    20:45:00 - 21:15:00

    Предаване за разследваща журналистика

  • Европейско

    21:15:00 - 22:30:00

    Кино: Изгубeни в Париж, комедия, Франция, Белгия, 2016. Режисьори: Доминик Абел и Фиона Гордън, В ролите: Доминик Абел, Фиона Гордън, Еманюел Рива, Пиер Ришар и др.

  • По света и у нас информационна емисия

    22:30:00 - 22:45:00

    Информационна емисия

  • Лято в Алгой

    02:00:00 - 03:30:00

  • Двама мъже и половина

    03:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Cool... T

    04:30:00 - 05:30:00

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя - финал на сезона

    08:00:00 - 11:00:00

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

  • Призракът на Касли

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, романитчен, Германия, 2017. Режисьор: Марко Серафини, актьори, Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Шрек завинаги

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, комедия, приключенски, САЩ, 2010. Режисьор: Майк Мичъл

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути - финал на сезона

    18:00:00 - 19:00:00

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

  • Запознай се с нашите

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, САЩ, 2000. Режисьор: Джей Роуч, актьори, Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.

  • Лято в Алгой

    02:00:00 - 03:30:00

  • Двама мъже и половина

    03:30:00 - 04:30:00

    Сериал

  • Cool... T

    04:30:00 - 05:30:00

  • Аламинут

    05:30:00 - 06:00:00

  • Малкото пони: Приятелството е магия

    06:00:00 - 07:00:00

    Анимация

  • Двама мъже и половина

    07:00:00 - 08:00:00

    еп. 5 и 6, сез. 6, сериал

  • Тази събота и неделя - финал на сезона

    08:00:00 - 11:00:00

  • Търси се

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • НепознатиТЕ

    12:30:00 - 13:00:00

  • Призракът на Касли

    13:00:00 - 15:00:00

    Драма, романитчен, Германия, 2017. Режисьор: Марко Серафини, актьори, Мартин Грюбер, Андре Айсерман, Джон Макнейл и др., ПРЕМИЕРА.

  • BTV Ваканция: Шрек завинаги

    15:00:00 - 17:00:00

    Анимация, комедия, приключенски, САЩ, 2010. Режисьор: Майк Мичъл

  • 120 минути

    17:00:00 - 17:50:00

    Публицистично предаване с водещ Светослав Иванов

  • Спорт тото

    17:50:00 - 18:00:00

  • 120 минути - финал на сезона

    18:00:00 - 19:00:00

  • Новини

    19:00:00 - 19:30:00

  • BTV Репортерите

    19:30:00 - 20:00:00

  • Запознай се с нашите

    20:00:00 - 22:00:00

    Комедия, САЩ, 2000. Режисьор: Джей Роуч, актьори, Робърт Де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.

  • Моята мечтана роля

    01:00:00 - 04:30:00

    В ролите: Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бaкстър и др

  • Катинари на любовта

    04:30:00 - 06:30:00

    (П)

  • Иконостас

    06:30:00 - 07:00:00

  • Нощна смяна

    07:00:00 - 08:00:00

    сез. 3, сериал

  • Събуди се

    08:00:00 - 11:00:00

    Телевизионно предаване

  • Съдебен спор, избрано

    11:00:00 - 12:00:00

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Бавачка по призвание

    12:30:00 - 14:15:00

    В ролите: Джeси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тeйлър, Али Милс и др

  • Магията на добрата вещица

    14:15:00 - 16:00:00

    В ролите: Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот, Дъrлас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.

  • Като две капки вода

    16:00:00 - 19:00:00

    сез. 2017, забавно предаване, 5

  • Новини

    19:00:00 - 19:20:00

  • Темата на NOVA

    19:20:00 - 20:00:00

  • Елитни убийци

    20:00:00 - 22:30:00

    В ролите: Джейсън Стейтъм, Робърт Де Ниро, Клайв Оуен, Ивон Стрaховски, Доминик Пърсел и др.

  • Опасна мишена

    00:15:00 - 02:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Стрелата

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 1 и 2, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Херкулес и огненият кръг

    04:15:00 - 06:00:00

    Приключенски, екшън, фентъзи, САЩ, 1994. Режисьор: Дъг Лефлър, актьори, Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 10:45:00

    еп. 4, 6, сериал

  • Зелена зона

    10:45:00 - 13:00:00

    Драма, екшън, трилър, военен, САЩ, Франция, Испания, UK, 2010. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.

  • Умирай трудно: Денят настъпи

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, САЩ, 2013. Режисьор: Джон Мур, актьори, Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.

  • Луцифер

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Превъзходството на Борн

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, трилър, криминален, САЩ, Германия, 2004. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Опасна мишена

    00:15:00 - 02:00:00

    Екшън, САЩ, 2015. Режисьор: Кевин Керауей, актьори, Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.

  • Стрелата

    02:00:00 - 03:45:00

    еп. 1 и 2, сериал

  • 4х4

    03:45:00 - 04:15:00

    Автомобилно предаване

  • Херкулес и огненият кръг

    04:15:00 - 06:00:00

    Приключенски, екшън, фентъзи, САЩ, 1994. Режисьор: Дъг Лефлър, актьори, Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.

  • Пингвините от Мадагаскар

    06:00:00 - 08:00:00

    Анимация

  • Стрелата

    08:00:00 - 10:45:00

    еп. 4, 6, сериал

  • Зелена зона

    10:45:00 - 13:00:00

    Драма, екшън, трилър, военен, САЩ, Франция, Испания, UK, 2010. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.

  • Умирай трудно: Денят настъпи

    13:00:00 - 15:00:00

    Екшън, САЩ, 2013. Режисьор: Джон Мур, актьори, Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.

  • Луцифер

    15:00:00 - 17:00:00

    еп. 11 и 12, сериал

  • Дивата муха

    17:00:00 - 17:30:00

    Предаване за екстремни спортове

  • МИСИЯ МОЯТ ДОМ

    17:30:00 - 18:00:00

    Предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн

  • 4х4

    18:00:00 - 18:45:00

    Автомобилно предаване

  • Превъзходството на Борн

    18:45:00 - 21:00:00

    Екшън, трилър, криминален, САЩ, Германия, 2004. Режисьор: Пол Грийнграс, актьори, Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.

  • Новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • BTV Репортерите

    21:45:00 - 22:00:00

    Предаване за журналистически филми и разследвания

  • Хърватия - Англия

    00:25:00 - 02:25:00

    Полуфинална среща на световното първенство по футбол

  • Франция - Хърватия

    02:25:00 - 04:40:00

    Финал на световното първенство по футбол

  • Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Азия

    04:40:00 - 06:30:00

  • Адреналин

    06:30:00 - 07:00:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/.

  • Арена спорт

    07:00:00 - 07:10:00

    Обзор на деня /хедлайн/

  • Световен рали шампионат

    07:10:00 - 08:00:00

    Обзор на първата половина на сезона

  • Рейсинг БГ

    08:00:00 - 08:30:00

    Спортно предаване, автомобилизъм. Предаване за европейските автомобилни серии GT4.

  • Извън играта

    08:30:00 - 09:15:00

    Телевизионна игра

  • Светът на конете

    09:15:00 - 09:30:00

  • Балкански шампионат по лека атлетика

    09:30:00 - 14:00:00

    Спортно предаване, атлетика

  • Спортни новини

    14:00:00 - 14:10:00

    Спортно предаване

  • Спортувай

    14:10:00 - 14:35:00

    Телевизионно предаване. Предаване за масовия спорт

  • Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта

    14:35:00 - 15:05:00

  • Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия, І манш

    15:05:00 - 16:00:00

    На живо. Пряко предаване от Локет

  • Белгия - Англия - среща за 3

    16:00:00 - 18:05:00

    4 място на световното първенство по футбол

  • Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Чехия, ІІ манш

    18:05:00 - 19:00:00

    На живо. Пряко предаване от Локет

  • Рейсинг БГ

    19:00:00 - 19:30:00

    Спортно предаване, автомобилизъм. Предаване за европейските автомобилни серии GT4.

  • Франция - Хърватия

    19:30:00 - 21:50:00

    Финал на световното първенство по футбол

  • Арена спорт

    21:50:00 - 22:00:00

    Обзор на деня /хедлайн/

  • Открадната съдба

    22:00:00 - 23:30:00

    Игрален филм. САЩ, 2013г. /, Режисьор: Джордж Ейшбеймър, В ролите: Ерин Карплък, Локлин Мънро, Джейми Лунър и др. (12).

  • Отвъдморски сюжети

    00:10:00 - 00:40:00

    Документална поредица, Франция (П)

  • Пътувай с БНТ 2

    00:40:00 - 01:10:00

    Етно, БНТ 2 Пловдив, избрано (П)

  • Ленти и документи: Легенди за Левски

    01:10:00 - 02:10:00

    Документален филм (П)

  • Спирка последна тв постановка

    02:10:00 - 03:40:00

    (П)

  • Япония днес Усет за дизайн

    03:40:00 - 04:00:00

    (П)

  • Рецепта за култура

    04:00:00 - 05:00:00

    Тоук шоу с Юрий Дачев, избрано (П)

  • Ай да идем /БНТ 2 Благоевград

    05:00:00 - 05:30:00

    (П)

  • Туризмът No. 1: Царицата на Черно море /БНТ 2 Варна

    05:30:00 - 06:00:00

    (П)

  • Специалитетите на Бабет- кулинарно предаване

    06:00:00 - 06:25:00

    еп. 9

  • Пътешествия

    06:25:00 - 06:55:00

    Документална поредица, избрано (П)

  • 5 минути София

    06:55:00 - 07:05:00

  • Китай на фокус Художникът от Уйгур

    07:05:00 - 07:35:00

    (П)

  • Сагуа

    07:35:00 - 08:05:00

    Сиамската котка анимация

  • Сийбърт анимация

    08:05:00 - 08:35:00

    Анимация

  • Сребристият жребец сериен филм

    08:35:00 - 09:00:00

    Сериал

  • Духовна обител: Покровителят на пчелите, БНТ 2 Пловдив

    09:00:00 - 09:30:00

  • Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано

    09:30:00 - 10:00:00

  • Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано

    10:00:00 - 10:30:00

  • Български уроци

    10:30:00 - 11:00:00

  • Библиотеката

    11:00:00 - 12:00:00

    (П)

  • Ай да идем /БНТ 2 Благоевград

    12:00:00 - 12:30:00

    (П)

  • Шифт

    12:30:00 - 12:45:00

  • Япония на фокус

    12:45:00 - 13:00:00

  • Добър ден с БНТ 2, избрано

    13:00:00 - 14:00:00

  • Нокаут филм

    14:00:00 - 15:35:00

    Филм (П)

  • Концерт на Стефан Диомов, 2016

    15:35:00 - 17:15:00

    Концерт

  • Пътувай с БНТ 2

    17:15:00 - 17:40:00

    Етно, БНТ 2 Варна, избрано

  • Геният- сериен филм

    17:40:00 - 18:30:00

    еп. 5

  • Америка днес

    18:30:00 - 19:30:00

    (П)

  • На опера с БНТ 2: Любовен еликсир от Доницети, БНТ 2 Пловдив

    19:30:00 - 20:00:00

  • По света и у нас

    20:00:00 - 20:30:00

  • Спортни новини

    20:30:00 - 20:45:00

    Спортно предаване

  • Не искам да си отиваш

    20:45:00 - 22:10:00

    Филм, Франция, 2007. Режисьор: Бернар Жанжан, В ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.

  • Давид Дорантес и Теодосий Спасов проект

    22:10:00 - 23:15:00

    Музикален фестивал Жълтите павета

  • Спорт в обектива

    00:30:00 - 01:30:00

    (П)

  • НОВИНИ

    01:30:00 - 06:30:00

    (П)

  • Кухнята на Звездев

    06:30:00 - 07:00:00

    (П)

  • Коктейл с Деси Жаблянова

    07:00:00 - 07:30:00

  • Интервю с Наделина Анева

    07:30:00 - 08:00:00

    (П)

  • Уикенд с Роси

    08:00:00 - 09:00:00

    (П)

  • Пулс с Гергана Добрева

    09:00:00 - 09:30:00

  • Всеки следобед, избрано

    09:30:00 - 10:30:00

  • Телемаркет

    10:30:00 - 10:45:00

  • Коктейл с Деси Жаблянова

    10:45:00 - 11:15:00

    (П)

  • Топ Шоп

    11:15:00 - 11:30:00

  • Кухнята на Звездев

    11:30:00 - 12:00:00

    (П)

  • Вечните

    12:00:00 - 12:45:00

    Песни

  • Телемаркет

    12:45:00 - 13:00:00

  • Всеки следобед, избрано

    13:00:00 - 14:00:00

  • НОВИНИ

    14:00:00 - 14:15:00

  • Топ Шоп

    14:15:00 - 14:45:00

  • Без монтаж, избрано от седмицата

    14:45:00 - 15:00:00

  • НОВИНИ

    15:00:00 - 15:10:00

  • Телемаркет

    15:10:00 - 15:15:00

  • Дякон Левски

    15:15:00 - 17:00:00

    еп. 2, игрален филм. Режисьор: Максим Генчев, участват Веселин Плачков, Симеон Филипов, Николай Сотиров Ивайло Аспарухов и др.

  • Беновска пита

    17:00:00 - 19:00:00

  • НОВИНИ

    19:00:00 - 19:30:00

  • Интервю с Наделина Анева

    19:30:00 - 20:00:00

  • Патарински Live

    20:00:00 - 20:30:00

    (П)

  • Холивуд с Ивелина Кунчева

    20:30:00 - 21:00:00

  • Спорт в обектива

    21:00:00 - 22:00:00

  • НОВИНИ

    22:00:00 - 22:30:00

  • Капиталът

    00:25:00 - 01:00:00

    (П)

  • Събеседниците на Добро утро, българи

    01:00:00 - 02:35:00

  • Гробът на Ботевия четник Г. Комитчето

    02:35:00 - 02:55:00

    Документален филм

  • Българският принос

    02:55:00 - 03:00:00

    Документален филм

  • В окото на бурята

    03:00:00 - 04:25:00

    (П)

  • Народна музика

    04:25:00 - 05:05:00

    Музикално предаване

  • Холивудски знаменитости

    05:05:00 - 06:00:00

    Документална поредица

  • Новини

    06:00:00 - 06:10:00

  • Извънредно включване

    06:10:00 - 06:35:00

    (П)

  • Интервю

    06:35:00 - 07:00:00

  • Събеседниците на Добро утро, българи

    07:00:00 - 09:00:00

  • Неделя- ден Господен

    09:00:00 - 10:45:00

    Предаване за православна вяра и култура

  • Девета атакистка среща

    10:45:00 - 11:00:00

    Публицистично предаване

  • Новини

    11:00:00 - 11:10:00

  • Интервю

    11:10:00 - 11:25:00

  • Капиталът

    11:25:00 - 12:00:00

    (П)

  • Новини

    12:00:00 - 12:10:00

  • Българска душа

    12:10:00 - 13:00:00

    (П)

  • Новини

    13:00:00 - 13:10:00

  • Цивилизацията

    13:10:00 - 14:00:00

    Документален филм

  • Новини

    14:00:00 - 14:10:00

  • Знаме с Орден за храброст

    14:10:00 - 15:00:00

    Документален филм

  • Новини

    15:00:00 - 15:10:00

  • Интервю

    15:10:00 - 15:35:00

  • С песните на

    15:35:00 - 16:00:00

    Народна музика

  • Новини

    16:00:00 - 16:10:00

  • RT в българския ефир

    16:10:00 - 16:35:00

  • Интервю

    16:35:00 - 17:00:00

  • Неделник - с Волен Сидеров

    17:00:00 - 19:00:00

    Публицистично предаване

  • Новини

    19:00:00 - 19:10:00

  • Интервю

    19:10:00 - 20:00:00

  • Новини

    20:00:00 - 20:10:00

  • Треска за злато

    20:10:00 - 21:25:00

    Филм

  • RT в българския ефир

    21:25:00 - 22:00:00

  • Неделник

    22:00:00 - 00:00:00

    (П)

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00