Не изпускай нищо, бъди информиран!

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00
  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    00:20:00 - 00:30:00

  • Денят започва с Култура

    00:30:00 - 02:10:00

    (П)

  • Едно голямо семейство филм /

    02:10:00 - 03:15:00

    еп. 6 (П)

  • Днес и утре

    03:15:00 - 03:40:00

  • Ню Йорк- филм /

    03:40:00 - 04:25:00

    еп. 1 (П)

  • Здравето отблизо

    04:25:00 - 05:05:00

    (П)

  • Още от деня коментарно предаване

    05:05:00 - 05:50:00

    Коментарно предаване (П)

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    05:50:00 - 06:00:00

  • Денят започва

    06:00:00 - 09:00:00

    Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов

  • По света и у нас Информационна емисия

    09:00:00 - 09:15:00

    Информационна емисия

  • Денят започва с Култура

    09:15:00 - 10:00:00

    Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович

  • Пресконференция на президента Румен Радев и вицепрезидента Илияна Йотова по повод

    10:00:00 - 11:00:00

    Пресконференция на президента Румен Радев и вицепрезидента Илияна Йотова по повод годишнината от встъпването им в длъжност.

  • Здравето отблизо

    11:00:00 - 11:40:00

    Здравно предаване с водещ Мария Андонова

  • Телепазарен прозорец

    11:40:00 - 12:00:00

    Телепазар

  • По света и у нас Информационна емисия

    12:00:00 - 12:30:00

    Информационна емисия

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    12:30:00 - 12:45:00

    (П)

  • Телепазарен прозорец

    12:45:00 - 12:55:00

    Телепазар

  • Референдум

    12:55:00 - 13:55:00

  • Дом за нашите деца: Време за път- филм

    13:55:00 - 15:00:00

    еп. 3

  • Телепазарен прозорец

    15:00:00 - 15:15:00

    Телепазар

  • Сийбърт анимация

    15:15:00 - 15:30:00

    Анимация

  • Сид

    15:30:00 - 16:00:00

    Дете на науката анимация

  • По света и у нас Информационна емисия

    16:00:00 - 16:10:00

    Информационна емисия

  • Новини

    16:10:00 - 16:20:00

  • Телепазарен прозорец

    16:20:00 - 16:35:00

    Телепазар

  • Малки истории

    16:35:00 - 16:45:00

    Документален слот

  • Едно голямо семейство филм

    16:45:00 - 17:45:00

    еп. 7

  • Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня

    17:45:00 - 18:00:00

    (П)

  • По света и у нас Информационна емисия

    18:00:00 - 18:15:00

    Информационна емисия

  • Още от деня Коментарно предаване

    18:15:00 - 19:00:00

    Коментарно предаване

  • Семейство Даръл 2

    19:00:00 - 19:50:00

    еп. 1, филм

  • Лека нощ, деца! Сид

    19:50:00 - 20:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    20:00:00 - 20:45:00

    Информационна емисия

  • Спортни новини

    20:45:00 - 20:55:00

    Спортно предаване

  • 2012: Ледена епоха

    20:55:00 - 22:30:00

    Филм, САЩ, 2011. Режисьор: Травис Форт, В ролите: Патрик Лабиорто, Джули Маккълоу, Кейти Уилсън и др.

  • В кадър Най-големият музеен обир

    22:30:00 - 23:00:00

  • По света и у нас Информационна емисия

    23:00:00 - 23:25:00

    Информационна емисия

  • Зелена светлина

    23:25:00 - 23:30:00

  • Извън играта

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 11, сез. 6, сериал

  • Изкушение

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Седем часа разлика

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 6, сез. 3, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Аватар - легендата за Анк

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любов под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 47, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Изкушение

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 29, сез. 1, сериал

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 15, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 18:00:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 8, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 39, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Мата Хари

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 5, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Извън играта

    00:00:00 - 01:00:00

    еп. 11, сез. 6, сериал

  • Изкушение

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал

  • Новини

    02:00:00 - 02:30:00

  • Преди обед

    02:30:00 - 04:30:00

    Тоук шоу

  • Седем часа разлика

    04:30:00 - 05:30:00

    еп. 6, сез. 3, сериал

  • Лице в лице

    05:30:00 - 06:00:00

    Публицистично предаване

  • Аватар - легендата за Анк

    06:00:00 - 06:30:00

    Анимация

  • Тази сутрин

    06:30:00 - 09:30:00

    Информационно предаване

  • Преди обед

    09:30:00 - 12:00:00

    Тоук шоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Шоуто на Слави

    12:30:00 - 13:30:00

    Вечерно тоук шоу (П)

  • Любов под наем

    13:30:00 - 15:00:00

    еп. 47, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Изкушение

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 29, сез. 1, сериал

  • Клиника край езерото

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 15, сез. 3. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    17:00:00 - 17:30:00

  • Лице в лице

    17:30:00 - 18:00:00

    Публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

  • Скъпи наследници

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 8, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Сега и завинаги

    20:00:00 - 21:30:00

    еп. 39, сез. 2. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Мата Хари

    21:30:00 - 22:30:00

    еп. 5, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Шоуто на Слави

    22:30:00 - 23:30:00

    Вечерно тоук шоу

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Часът на Милен Цветков

    00:00:00 - 01:00:00

    Предаване на NOVA

  • Мотив

    01:00:00 - 02:00:00

    Сериал, 3 сезон

  • Непростимо

    02:00:00 - 03:00:00

    Сериал

  • Ритъмът на мечтите

    03:00:00 - 05:20:00

    Сериал

  • Часът на Милен Цветков

    05:20:00 - 06:20:00

    Предаване на NOVA (П)

  • Здравей, България

    06:20:00 - 09:30:00

  • На кафе

    09:30:00 - 11:30:00

    Предаване на NOVA

  • Бон Апети

    11:30:00 - 12:00:00

    Телевизионно предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • Войната на розите

    12:30:00 - 13:30:00

    Сериал

  • Остани с мен - (ПРЕМИЕРА)

    13:30:00 - 14:30:00

    Сериал

  • Прости ми - (ПРЕМИЕРА)

    14:30:00 - 16:00:00

    Сериал

  • Новини

    16:00:00 - 16:30:00

  • Намери ме - (ПРЕМИЕРА)

    16:30:00 - 17:30:00

    Сериал

  • Господари на ефира

    17:30:00 - 17:55:00

    Забавно предаване (П)

  • Теглене на Лото 5 от 35 - Златната топка

    17:55:00 - 18:00:00

  • Семейни войни - (ПРЕМИЕРА)

    18:00:00 - 19:00:00

    Телевизионна игра

  • Новини

    19:00:00 - 20:00:00

  • Черешката на тортата

    20:00:00 - 21:00:00

    Предаване на NOVA, нов сезон

  • Дървото на живота

    21:00:00 - 22:00:00

    Сериал

  • София - Ден и Нощ - (ПРЕМИЕРА)

    22:00:00 - 23:00:00

    Риалити сериал

  • Господари на ефира

    23:00:00 - 23:30:00

    Забавно предаване

  • Новини

    23:30:00 - 00:00:00

  • Тренировъчен ден

    00:30:00 - 01:30:00

    еп. 13, сериал

  • Стоте

    01:30:00 - 02:30:00

    еп. 11, сериал

  • Монк

    02:30:00 - 03:30:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Стрелата

    03:30:00 - 04:15:00

    еп. 20, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    04:15:00 - 05:00:00

    еп. 6, сериал

  • Синовете на анархията

    05:00:00 - 08:00:00

    еп. 5, сез. 6, сериал

  • Монк

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Лонгмайър

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 9, сез. 3, сериал

  • Стоте

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 11, сериал

  • Последният кораб

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 6, сериал

  • Пета предавка

    12:00:00 - 12:30:00

    Автомобилно предаване

  • Атентатори

    12:30:00 - 15:00:00

    Екшън, криминален, трилър, САЩ, Франция, 1993. Режисьор: Ричард Донър, актьори, Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др.

  • Монк

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 15, сез. 3, сериал

  • Лонгмайър

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 10, сез. 3, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 21, сериал, с., 2

  • Последният кораб

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 7, сериал

  • Стоте

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 12, сериал

  • Мъртва точка

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 1, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Реал Мадрид в Купата на краля

    22:00:00 - 22:30:00

    Обзор

  • Тренировъчен ден

    00:30:00 - 01:30:00

    еп. 13, сериал

  • Стоте

    01:30:00 - 02:30:00

    еп. 11, сериал

  • Монк

    02:30:00 - 03:30:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Стрелата

    03:30:00 - 04:15:00

    еп. 20, сез. 2, сериал

  • Последният кораб

    04:15:00 - 05:00:00

    еп. 6, сериал

  • Синовете на анархията

    05:00:00 - 08:00:00

    еп. 5, сез. 6, сериал

  • Монк

    08:00:00 - 09:00:00

    еп. 14, сез. 3, сериал

  • Лонгмайър

    09:00:00 - 10:00:00

    еп. 9, сез. 3, сериал

  • Стоте

    10:00:00 - 11:00:00

    еп. 11, сериал

  • Последният кораб

    11:00:00 - 12:00:00

    еп. 6, сериал

  • Пета предавка

    12:00:00 - 12:30:00

    Автомобилно предаване

  • Атентатори

    12:30:00 - 15:00:00

    Екшън, криминален, трилър, САЩ, Франция, 1993. Режисьор: Ричард Донър, актьори, Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др.

  • Монк

    15:00:00 - 16:00:00

    еп. 15, сез. 3, сериал

  • Лонгмайър

    16:00:00 - 17:00:00

    еп. 10, сез. 3, сериал

  • Стрелата

    17:00:00 - 18:00:00

    еп. 21, сериал, с., 2

  • Последният кораб

    18:00:00 - 19:00:00

    еп. 7, сериал

  • Стоте

    19:00:00 - 20:00:00

    еп. 12, сериал

  • Мъртва точка

    20:00:00 - 21:00:00

    еп. 1, сез. 1. Сериал, ПРЕМИЕРА

  • Новини

    21:00:00 - 22:00:00

  • Реал Мадрид в Купата на краля

    22:00:00 - 22:30:00

    Обзор

  • Баскетбол: Рилски спортист - Ибър, Черна гора, среща от Балканската баскетболна лига

    00:00:00 - 01:50:00

    Спортно предаване, баскетбол

  • Арена спорт

    01:50:00 - 02:00:00

    Обзор на деня /хедлайн/

  • Световна купа по биатлон: спринт, мъже

    02:00:00 - 03:25:00

    Спортно предаване

  • Световна купа по ски - алпийски дисциплини: спускане, мъже

    03:25:00 - 05:10:00

    Спортно предаване, ски

  • Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже

    05:10:00 - 07:00:00

    Волна програма

  • Арена спорт

    07:00:00 - 07:10:00

    Обзор на деня /хедлайн/

  • Световен рали шампионат

    07:10:00 - 08:00:00

    Обзор на сезона

  • Световен рали шампионат: Рали Монте Карло - всичко преди старта

    08:00:00 - 08:25:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване

  • Извън играта

    08:25:00 - 09:00:00

    Телевизионна игра

  • Часът на БНТ HD

    09:00:00 - 09:15:00

  • Световна купа по биатлон: преследване, мъже

    09:15:00 - 09:55:00

    Спортно предаване

  • Аз съм

    09:55:00 - 10:05:00

  • Формула Е: Е - при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди

    10:05:00 - 11:20:00

  • Арена баскетбол

    11:20:00 - 12:10:00

    Спортно предаване, баскетбол. Обзорно предаване

  • Баскетбол: Рилски спортист - Ибър, Черна гора, среща от Балканската баскетболна лига

    12:10:00 - 14:00:00

    Спортно предаване, баскетбол

  • Спортни новини

    14:00:00 - 14:05:00

    Спортно предаване

  • Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже

    14:05:00 - 16:05:00

    Волна програма

  • Световна купа по ски- алпийски дисциплини

    16:05:00 - 18:15:00

    Слалом, мъже

  • Посещението на един инспектор

    18:15:00 - 19:45:00

    Игрален филм

  • Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом

    19:45:00 - 21:05:00

    Слалом

  • Адреналин

    21:05:00 - 21:30:00

    Магазинно предаване. Магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/.

  • Арена спорт

    21:30:00 - 22:00:00

    Обзор на деня

  • Една жена

    22:00:00 - 23:40:00

    Игрален филм. Копродукция, 2010г. /, Режисьор: Джада Колагранде, В ролите: Уилям Дефо, Джес Уикслър, Стефания Рока и др.

  • България новини

    00:20:00 - 00:50:00

    (П)

  • Момчетата от Медисън Авеню

    00:50:00 - 01:35:00

    еп. 12, сериен филм, 6, сез (П)

  • Регионални новини

    01:35:00 - 02:20:00

    (П)

  • Добро утро с БНТ 2

    02:20:00 - 03:20:00

    (П)

  • Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе

    03:20:00 - 03:50:00

    (П)

  • Специалитетите на Бабет- кулинарно предаване, Франция /

    03:50:00 - 04:15:00

    еп. 36 (П)

  • Пътешествия документална поредица

    04:15:00 - 04:50:00

    Документално предаване (П)

  • Местно време /БНТ 2 Пловдив

    04:50:00 - 05:20:00

    (П)

  • България днес информационен блок

    05:20:00 - 06:50:00

    Информационен (П)

  • Потребителската кошница

    06:50:00 - 07:00:00

    (П)

  • Добро утро с БНТ2

    07:00:00 - 09:00:00

    Информационен блок

  • Добро утро с БНТ 2, БНТ 2 Варна

    09:00:00 - 10:00:00

  • Децата.com

    10:00:00 - 10:30:00

    Детско предаване, БНТ 2 Русе (П)

  • Сид

    10:30:00 - 11:00:00

    Дете на науката анимация

  • Космически кораб Догстар

    11:00:00 - 11:25:00

    еп. 13, 2, детски филм

  • Сийбърт анимация

    11:25:00 - 11:40:00

    Анимация

  • Красотата на природата

    11:40:00 - 11:55:00

    (П)

  • Информация за времето - по градове

    11:55:00 - 12:00:00

  • Местно време /БНТ 2 Пловдив

    12:00:00 - 12:30:00

    (П)

  • Кратки новини

    12:30:00 - 12:45:00

  • Потребителската кошница

    12:45:00 - 12:55:00

    (П)

  • Информация за времето - по градове

    12:55:00 - 13:00:00

  • Добро утро с БНТ2

    13:00:00 - 14:35:00

    Информационен блок (П)

  • София в един снимачен век Софийските улици

    14:35:00 - 14:55:00

    (П)

  • Америка днес

    14:55:00 - 15:55:00

  • Информация за времето - по градове

    15:55:00 - 16:00:00

  • България днес информационен блок

    16:00:00 - 17:30:00

    Информационен

  • Местно време, БНТ 2 Благоевград

    17:30:00 - 18:00:00

  • Часът на зрителите

    18:00:00 - 18:30:00

    (П)

  • Днес и утре

    18:30:00 - 18:55:00

  • Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе

    18:55:00 - 19:25:00

    (П)

  • Потребителската кошница

    19:25:00 - 19:30:00

    (П)

  • България новини

    19:30:00 - 20:00:00

  • Светът на Япония Моменти от Ишикава

    20:00:00 - 20:15:00

  • Момчетата от Медисън Авеню

    20:15:00 - 21:00:00

    еп. 13, сериен филм, 6, сез

  • Регионални новини

    21:00:00 - 21:45:00

  • Абсурдите с БНТ 2, БНТ 2 София

    21:45:00 - 22:15:00

  • НОВИНИ

    00:00:00 - 00:30:00

    (П)

  • Всеки следобед

    00:30:00 - 02:00:00

    (П)

  • Повторения

    02:00:00 - 06:00:00

  • Кухнята на Звездев

    06:00:00 - 06:30:00

    (П)

  • Всяка сутрин

    06:30:00 - 09:00:00

  • Парламентът

    09:00:00 - 11:45:00

    На живо

  • Топ Шоп

    11:45:00 - 12:00:00

  • НОВИНИ

    12:00:00 - 12:15:00

  • Телемаркет

    12:15:00 - 12:20:00

  • Парламентът

    12:20:00 - 13:00:00

    На живо

  • НОВИНИ

    13:00:00 - 13:15:00

  • Парламентът

    13:15:00 - 13:45:00

    На живо

  • Телемаркет

    13:45:00 - 14:00:00

  • НОВИНИ

    14:00:00 - 14:30:00

  • Кухнята на Звездев

    14:30:00 - 15:00:00

  • НОВИНИ

    15:00:00 - 15:15:00

  • Топ шоп

    15:15:00 - 15:30:00

  • Всеки следобед

    15:30:00 - 17:00:00

  • НОВИНИ

    17:00:00 - 17:25:00

  • Телемаркет

    17:25:00 - 17:30:00

  • Имате думата

    17:30:00 - 18:00:00

  • НОВИНИ Централна емисия

    18:00:00 - 18:45:00

    Ценрална емисия, водещите новини

  • Денят

    18:45:00 - 19:45:00

    На живо

  • Патарински Live

    19:45:00 - 20:00:00

  • Спорт в обектива

    20:00:00 - 21:00:00

  • НОВИНИ

    21:00:00 - 21:45:00

  • Патарински Live п

    21:45:00 - 22:00:00

  • Денят

    22:00:00 - 23:00:00

    На живо (П)

  • Спорт в обектива

    23:00:00 - 00:00:00

    (П)

  • Избрано от В окото на бурята

    01:00:00 - 03:00:00

    Публицистично предаване

  • Повторения

    03:00:00 - 07:00:00

  • Добро утро, българи

    07:00:00 - 09:00:00

  • Новини

    09:00:00 - 09:10:00

  • Избрано от Капиталът

    09:10:00 - 09:40:00

    Публицистично предаване

  • Народна музика

    09:40:00 - 10:00:00

    Музикално предаване

  • Новини

    10:00:00 - 10:10:00

  • Извънредно включване

    10:10:00 - 10:40:00

    Публицистично предаване

  • Българските паметници

    10:40:00 - 11:00:00

    Предаване посветено на 140 годишнина от Освобождението

  • Новини

    11:00:00 - 11:10:00

  • Холивудски знаменитости: Робърт Де Ниро

    11:10:00 - 11:30:00

    Документален филм

  • Публицистично предаване на телевизия RT

    11:30:00 - 12:00:00

    Публицистично предаване

  • Новини

    12:00:00 - 12:30:00

  • На жълтите павета

    12:30:00 - 13:00:00

    Публицистично предаване (П)

  • Новини

    13:00:00 - 13:10:00

  • Червената кралица

    13:10:00 - 14:00:00

    еп. 10, сериал, Русия

  • Новини

    14:00:00 - 14:10:00

  • Избрано от Добро утро, българи

    14:10:00 - 15:00:00

  • Новини

    15:00:00 - 15:10:00

  • Интервютата на Алфа ТВ

    15:10:00 - 15:30:00

  • Народна музика

    15:30:00 - 16:00:00

    Музикално предаване

  • Новини

    16:00:00 - 16:10:00

  • Безценна перла

    16:10:00 - 17:00:00

    еп. 22, сериал

  • Новини

    17:00:00 - 17:10:00

  • Извънредно включване

    17:10:00 - 17:40:00

    Публицистично предаване (П)

  • АТАКА в действие

    17:40:00 - 18:00:00

  • Държавата днес

    18:00:00 - 18:30:00

    Информационно, публицистичен блок

  • На жълтите павета

    18:30:00 - 19:00:00

    Публицистично предаване

  • Новини

    19:00:00 - 19:10:00

  • АТАКА в действие

    19:10:00 - 19:30:00

  • Публицистично предаване на телевизия RT

    19:30:00 - 20:00:00

    Публицистично предаване

  • Новини

    20:00:00 - 20:10:00

  • Безценна перла

    20:10:00 - 21:00:00

    еп. 23, сериал

  • На жълтите павета

    21:00:00 - 21:30:00

    Публицистично предаване (П)

  • Държавата днес

    21:30:00 - 22:00:00

    Информационно, публицистичен блок (П)

  • Избрано от Неделник с Волен Сидеров

    22:00:00 - 23:00:00

    Обзорно предаване

  • Извънредно включване

    23:00:00 - 23:30:00

    Публицистично предаване (П)

  1. 0:00
  2. 0:30
  3. 1:00
  4. 1:30
  5. 2:00
  6. 2:30
  7. 3:00
  8. 3:30
  9. 4:00
  10. 4:30
  11. 5:00
  12. 5:30
  13. 6:00
  14. 6:30
  15. 7:00
  16. 7:30
  17. 8:00
  18. 8:30
  19. 9:00
  20. 9:30
  21. 10:00
  22. 10:30
  23. 11:00
  24. 11:30
  25. 12:00
  26. 12:30
  27. 13:00
  28. 13:30
  29. 14:00
  30. 14:30
  31. 15:00
  32. 15:30
  33. 16:00
  34. 16:30
  35. 17:00
  36. 17:30
  37. 18:00
  38. 18:30
  39. 19:00
  40. 19:30
  41. 20:00
  42. 20:30
  43. 21:00
  44. 21:30
  45. 22:00
  46. 22:30
  47. 23:00
  48. 23:30
  49. 0:00