Специалист Управление на договорите – гр. София

Оперативно управление на мрежата

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Администриране на договорите (на английски и български език) за следгаранционна поддръжка на технологично оборудване в мрежите на Виваком.
  • Създаване и въвеждане на заявки за възлагане на услуги по поддръжка, закупуване на оборудване и софтуерни продукти (в SAP), съобразно описаните в договорите условия, като следи процеса до приключване на доставката.
  • Калкулиране и следене на експлоатационните разходи по поддръжката, като се предлагат мерки за предприемане в случай на отклонения
  • Поддържка на бази данни и изготвя необходимите за дейността справки, статистики и анализи
  • Участва в процеса за движение и ремонт на резервните модули на технологичното оборудване
  • Участие в комуникацията с доставчиците за поддръжка на Телекомуникационно оборудване и приемането на предоставените услуги
  • Поддържка актуална единна база данни на договори с външни организации за поддръжка и закупуване на Телекомуникационно оборудване.

 КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Висше техническо/икономическо образование - степен Бакалавър/Магистър
  • Опит в работата със SAP системите е предимство
  • Опит с административна работа с договори се счита за предимство
  • Много добра компютърна грамотност – MS Office
  • Много добро владеене на английски език  –  мин.ниво В1
  • Внимание към детайла и отговорно отношение към поставените задачи
  • Отговорност и организираност
  • Комуникативност и умения за работа в екип
  • Способност за бързо усвояване на знания

ТОВА, КОЕТО ПРЕДЛАГАМЕ Е…

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за годишен бонус спрямо представянето ти
  • Приятелска и екипна атмосфера
  • Възможност за работа от вкъщи в хибриден режим на работа
  • 23 дни платен годишен отпуск
  • 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден
  • Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Редица придобивки като: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други
  • Търговски отстъпки в над 100 наши партньори в цялата страна - хотели, магазини, ресторанти, банки, авто услуги и още много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография, не по-късно късно от  9 май 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

към контакти