Вътрешен одитор – Технически профил

Вътрешен одит

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Извършва вътрешен одит на всички технически функции в компанията съгласно одиторски стандарти и стандарти за качество
  • Извършва одити на системи/процеси и предоставя комплексни оценки на рисковете
  • Оптимизира процеси във всички технически области
  • Анализира причините за наличните отрицателни резултати от проведените вътрешни одити в техническите функции
  • Изготвя документация от направените вътрешни проверки и представя резултатите пред мениджмънта

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше образование в областта на телекомуникациите, ИТ или други сходни инженерни позиции
  • Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция
  • Професионален опит в сферата на телекомуникациите ще се счита за предимство
  • Отлични познания в Excel
  • Отлично владеене на английски език
  • Аналитични способности и коректност при работа с данни
  • Умения за работа под напрежение и в срокове
  • Комуникативност

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 30 април 2019 г.