Инженер Техническа поддръжка на Услуги с добавена стойност – гр. София

Поддръжка и изграждане на мрежата

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

  • Администрира, конфигурира и управлява платформите за услуги с добавена стойност в мобилната мрежа (SMS, MMS, WAPGW, Voice Mail и др.)
  • Осигурява второ ниво на съпорт и решаване на проблеми на системите
  • Участва в обновяването на софтуера и хардуера на платформите, съгласно инструкциите на производителите
  • Планира и изпълнява приемни тестове и утвърждава изправността на системите след обновяване на софтуера и хардуера и след внедряване на нови услуги
  • Осигурява 24/7 поддръжка на разположение на платформите за интернет услуги

ИЗИСКВАНИЯ

  • Висше техническо образование – Телекомуникации или Информационни технологии
  • Познания по опорни телекомуникационни мрежи и протоколи
  • Познания в администриране на Unix, Linux, Solaris е предимство
  • Опит в работа на подобна позиция и познания по мрежи (LAN) и мрежови устройства е предимство
  • Добро ниво на владеене на английски език
  • Самоорганизираност и изпълнителност
  • Комуникативност, умения за работа в екип и под напрежение

Ние Ви предлагаме

  • Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
  • Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията не по-късно от 19 декември 2018г.