Инженер Поддръжка на енергийно оборудване – гр. София

Оперативно управление на мрежата

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

  • Отговаря за аварийна или планирана подмяна на модули или други елементи в телекомуникационното оборудване , разположено в технологичните зали на Виваком от поверения регион.

  • Профилактика и диагностика на повреди в повереното телекомуникационно оборудване;

  • Участие в интеграцията, тестването и приемане на ново оборудване или разширения в мрежата.

  • Въвеждане и актуализиране на информация за повереното оборудване в информационните системи на Виваком или на производителите.

  • Осигуряване на съдействие на представители на доставчици или други отдели във Виваком.

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

  • Познания и опит в работа с телекомуникационно оборудване (рутери, комутатори, централи, сървъри)

  • Добро владеене на английски език - писмено и говоримо

  • Добра компютърна грамотност - MS Office

  • Отлични комуникативни способности и ефективна работа в екип

  • Отговорност и инициативност

  • Шофьорска книжка - кат. Б

КАКВО ТИ ПРЕДЛАГАМЕ?

  • Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
  • Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, ваучери за храна, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатствай”, за да изпратиш автобиография за позицията не по-късно от 29 март 2024 г.