Nokia Lumia 920

La Liga

Испанско първенство вече и по VIVACOM TV

 

VIVACOM придоби правата за телевизионно излъчване на всички мачове от испанското футболно първенство - Ла Лига – за следващите три години. 

 

Лаганес - Атлетико Мадрид 03.11. събота 14:00ч. MAX Sport 2 
Реал Мадрид - Валядолид 03.11. събота 17:15ч. MAX Sport 2
Валенсия - Хирона 03.11. събота 19:30ч. MAX Sport 2
Райо Валекано - Барселона 03.11. събота 21:45ч. MAX Sport 2
Виляреал - Леванте 04.11. неделя 17:15ч. MAX Sport 2
Реал Сосиедат - Севиля 04.11. неделя 19:30ч. MAX Sport 2
Бетис - Селта Виго 04.11. неделя 21:45ч. MAX Sport 2

UEFA Champions League

 

Астън Вила - Болтън 02.11. петък 21:45ч. Diema Sport 2 HD
Уигън - Лийдс 04.10. неделя 15:30ч. Diema Sport 2 HD
Родъръм - Суонзи 03.10. събота 17:00ч. Diema Sport 2 HD

Цълвена Звезда - Ливърпул 06.11. вторник 19:55ч. MAX Sport 2

ЦСКА Москва - Рома 07.11. сряда 19:55ч. bTV Action
Ювентус - Манчестър Юнайтед
07.11. сряда 22:00ч. bTV Action
Валенсия - Йънг Бойс
07.11. сряда 19:55ч. RING
Вистория Пилзен - Реал Мадрид
07.11. сряда 22:00ч. RING

АС Монако - Брюж 06.11. вторник 19:55ч. MAX Sport 3

 

 

Висша лига на Англия и други професионални лиги

 

Първа лига - България
Дунав - Витоша Бистрица 03.10. събота 12:30ч. Diema Sport HD
Локомотив Пд - ЦСКА-София 03.10. събота 15:00ч. Diema Sport HD
Ботев Враца - Черно море 04.10. неделя 12:30ч. Diema Sport HD
Левски - Ботев Пд 04.10. неделя 15:00ч. Diema Sport HD
Етър 1924 - Лудогорец 04.10. неделя 17:30ч. Diema Sport HD
Берое - Славия 05.10. пенеделник 17:30ч. Diema Sport HD

Монтана - Литекс 02.11. петък 17:30ч. Diema Sport HD

Септември Сф - Верея Ст.Загора 03.11. събота 17:15ч. Nova Sport

Серия А -  Италия

Наполи - Емполи 02.11. петък 21:30ч. Max Sport 2

Интер - Дженоа 03.11. събота 16:00ч.  MAX Sport 3
Фиорентина - Рома
03.11. събота 19:00ч.  MAX Sport 3
Ювентус - Каляри
03.11. събота 21:30ч.  Max Sport 3
Лацио - Спал 2013
04.11. неделя 13:30ч.  Max Sport 3
Сампдория - Тирино
04.11. неделя 16:00ч. Max Sport 3
Болоня - Аталанта
04.11. неделя 19:00ч. Max Sport 3
Удинезе - Милан
04.11. неделя 21:30ч. Max Sport 3

Висша лига - Англия

Борнемут - Манчестър Юнайтед 03.10. събота 14:30ч. Diema Sport 2 HD
Арсенал - Ливърпул 03.10. събота 19:30ч. Diema Sport 2 HD
Улвърхямптън - Тотнъм 03.10. събота 21:45ч. Diema Sport 2 HD
Челси - Кристъл Палас 04.10. неделя 18:00ч. Diema Sport 2 HD
Хъдърсфийлд - Фулъм 05.10. пенеделник 22:00ч. Diema Sport 2 HD

Лига 1 - Франция

ПСЖ - Лил 02.11. петък 21:45ч. Diema Sport HD
Монперие - Марсилия 04.10. неделя 22:00ч. Diema Sport HD
Нант - Гингам
04.11. неделя 16:00ч. Nova Sport

Лига Европа и още  първенства

Гледай на живо

Лига Европа

Лацио - Олимик Марсилия 08.11. четвъртък 19:55ч. bTV Action
Арсенал - Спортинг Лисабон
08.11. четвъртък 22:00ч. bTV Action

Спартак - Москва - Рейнджърс 08.11. четвъртък 19:55ч. RING
Байер Леверкузен - Цюрих
08.11. четвъртък 22:00ч. RING

Лудогорец - АЕК Ларнака 08.11. четвъртък 19:55ч. БНТ 1

Ередевизия - Холандия

ПСВ Айндховен - Витес 03.11. събота 19:30ч. MAX Sport 1
Аякс - Вилем II
03.11. събота 21:45ч. MAX Sport 1

Бундеслига

Щутгарт - Айнтрахт Франкфурт 02.11. петък 21:30ч. Eurosport 2
Байерн Мюнхен - Фрайбург 03.11. събота 16:30ч. Eurosport 2
Херта - РБ Лайпциг 03.11. събота 19:30ч. Eurosport 2
Борусия Мюнхенгладбах - Фортуна Дюселдорф 04.11. неделя 16:30ч. Eurosport 2
Майнц 05 - Вердер 04.11. неделя 19:00ч. Eurosport 2

Каталог
към контакти